Skocz do zawartości

Forza Motorsport 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Rzucają te nowe autka, mam nadzieję że w Fm6 będzie ich przynajmniej tyle co w FM4...

 

No ze wszystkimi DLC Forza 5 będzie miała chyba ponad 300 aut, więc 400-500 w FM6 obstawiałbym w ciemno.

Osobiście chcę by w FM6 zdecydowanie zwiększyli ilość torów ilość wozów ma dla mnie zdecydowanie mniejsze znaczenie , ba wyzej na mojej liście oczekiwań jest dodanie zmiennych warunków pogodowych.

 

Ja bym wyłożył na zmienną pogodę i zamiast tego wolałbym 40 osobnych lokacji na starcie :)

Odnośnik do komentarza

 

Osobiście chcę by w FM6 zdecydowanie zwiększyli ilość torów ilość wozów ma dla mnie zdecydowanie mniejsze znaczenie , ba wyzej na mojej liście oczekiwań jest dodanie zmiennych warunków pogodowych.

 

Ja bym wyłożył na zmienną pogodę i zamiast tego wolałbym 40 osobnych lokacji na starcie :)

 

Dlatego napisałem ze oczekuje większej liczby torów , potem niech zrobią w końcu zmienne warunki (jak nie teraz to chyba dopiero przy następcy XO) a dopiero później koncentrują na liczbie dostępnych samochodów , bo to co prezentuje sobą FM5 jest dla mnie wystarczającym minimum w tej kwestii.:)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanie odnośnie gry - czy można w grze ustawić sobie wyścig na dowolnej trasie, np. z samymi autami typu open wheel albo indy? A może są takie osobne zawody w karierze/kalendarzu eventów?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Twórcy sprawili przyjemną niespodziankę nowymi darmowymi autami, a przecież od wydania Ringu chyba mało kto jeszcze czegoś od nich oczekiwał w kwestii rozwoju gry. Na razie przetestowałem dwa.

 

Nowy Mustang był dla mnie świetną wiadomością, gdyż naprawdę miałem ochotę przejechać się nim chociaż w jakiejś grze (zadebiutował w NFS, wiem). Zasadniczo po wcześniejszym wydaniu nowej Corvette, Audi S3 i teraz Mustanga, w Forzie do pełni szczęścia brakuje mi chyba tylko ostatniego Golfa GTI. W grze samochód spisuje się bardzo dobrze. Czuć co prawda jego niemałą masę, ale nadrabia to dużą mocą, a przy tym daje mnóstwo frajdy dając się łatwo prowadzić na granicy poślizgu tylnych kół. Poza tym można na spokojnie obadać go w Forzaviście, podczas gdy w rzeczywistości nie trafił jeszcze nawet w ręce szczęśliwych nabywców.

 

Z zainteresowaniem obadałem też Rollsa. Wcale nie jest aż tak ociężały jak można by się spodziewać, a mimo ogromnego momentu obrotowego zachowuje się bardzo spokojnie. Zakręty przejeżdża dość majestatycznie i zaskakująco szybko, a na prostej przyspiesza bez końca, osiągając zwykle niespotykane w klasie C prędkości. Ze standardowym wydechem jest bardzo cichy, więc ciekawie jedzie się nim np. w Le Mans po długiej prostej, kiedy powyżej 300 słychać w zasadzie tylko szum powietrza i efekty przy mijanych szybko słupach. No i debiut marki w grze wideo, no no.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y2OAoGad_Og

Edytowane przez Mustang
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako wieloletni fan wyścigówek spod znaku GT od PD (od czasów GT1 na PSX-a) i z racji braku porządnej ścigałki na PS4, które posiadam (GT5 i GT6 na PS3 również ograne) mam do Was pytanko czy Forza5 powinna mi się spodobać? ;) NIgdy nie miałem żadnego X`a, a przymierzam się do zakupu XO w bundle z FM5 i po oglądnięciu dziesiątek filmików z FM5 mam na nią straszną chrapkę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

po kilku godzinach grania:

 

plusy

- oprawa graficzna, głównie samochody wykonaniem ryją beret i niektóre trasy jak Nurb

- wykonanie kokpitów 

- model jazdy to na serio chyba najlepszy na konsolach, jest znacznie trudniej niż w fm4

- drivatary

- tuning

- przyjemność z jazdy

 

minusy

- mało tras (17)

- brak większych zmian nocka/pogoda

- najgorsza muzyka w serii

 

8/10  

Czekam na FH2 i FM6 które liczę że dostanie dużo nowych tras i nowości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...