Skocz do zawartości

Forza Motorsport 5


Rekomendowane odpowiedzi

W Horizon 2 mamy deszcz, który bardzo fajnie wygląda. Myślicie, że dodadzą go do Forzy 5?

 

Bywają czasem jakieś promocje na paczki z nowymi autami? Jest kilka aut, które chciałbym dokupić. Ale kupując je osobno, to się nie opłaca. A przepłacać za paczkę gdzie fajny jest jeden samochód - to też nie ;)

Odnośnik do komentarza

Do Forzy 5 już bym się nie spodziewał niczego nowego.

 

Czemu nie chcesz kupić samochodów pojedynczo? Jeżeli z całej paczki interesuje mnie jedno auto, to jak miałoby mi się opłacać kupić całość? Kupiłem już dwa samochody pojedynczo i nową Corvette w paczce, bo nie szło inaczej.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, bo na oficjalnym forum FM5 jest temat jakie zmiany/ulepszenia powinny pojawić się w aktualizacji. Ludzie najczęściej wymieniają zmienną pogodę, wyścigi w dzień/noc, czy pierdółki jak lepsze sortowanie "malowań" samochodów, czy lepsza prezentacja tych "malować" przy ich wyborze. Myślałem, że jakieś patche usprawniające jeszcze wyjdą.

 

Najbardziej mi chyba zależy na paczce aut od TopGear, głównie dla Forda Transita i Hummera :D Ale chętnie bym też pojeździł cudownym Abarthem Punto... Ale ten już w innej paczce jest. Chyba po prostu wezmę obie paczki, w końcu to wyjdzie po 3,50 zł za auto, więc całkiem miodnie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej!

 

Jako, że przerzuciłem się na konsolowe granie, potrzebują waszej rady/opinii. Szukam ścigałki z jak najlepszym modelem opony, fizyką i FFB. 

 

Jeszcze do niedawna byłem uzależniony od iRacing, ale w końcu czas było z tym skończyć. Już chyba za stary jestem, siedzieć godzinami nad setupami i szukać ułamków sekund. 

 

Do tej pory, nie miałem styczności z serią Gran Turismo i Forzą. Macie jakieś doświadczenia z obiema produkcjami i możecie porównać? Bez wojenek, kulturalnie. 

Edytowane przez iDAK
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim na PS4 na razie nie ma GT i prędko nie będzie. Po drugie pad od 360 lub One jest lepszy do grania w wyścigi niż pady Sony. Chyba, że grasz na kierownicy, wtedy sytuacja może wyglądać inaczej.

 

Moim zdaniem w tej chwili kupno One i FM5 jest najlepszym wyborem. Jak sytuacja rozwinie się po premierze pierwszego next genowego GT na PS4 ciężko prorokować.

Odnośnik do komentarza

Hehe, zdradziecka Forza od razu wydaje tych, co grają z asystami ;) Sam dopiero poznałem X'a i Forze dzięki części piątej. Na razie jakieś tam asysty mi towarzyszą, chyba tylko TCS. Muszę bardziej przyzwyczaić się do pada. Na konsolach SONY, w wyścigach od razu wyłączam asysty. A tutaj pad jest problemem, a raczej jego asymetryczne analogi. Lewy kciuk mi jakoś znosi przez to, że gałka jest wyżej, czasem aż na tyle, że za późno skręcam i wypadam z trasy. Albo skręcam "za lekko" i tez wypadam. Przyzwyczajenia do układania kciuków z DualShocków są we mnie silne od lat :(

Odnośnik do komentarza

Drogie boty co to kuzwa jest - tffu janusze gamingu (Maciomaniak jest usprawiedliwiony on xboxa poznal dopiero w 2014). A tak na powaznie , kto w znajomkach mam w miarę ogarnietych driverow.

1z4vm1h.jpg

 

:sleep:

 

Co do dyskusji, to kiedyś zawsze wybierałem automat. Potem zrobiłem prawko i nagle w Forzy (wtedy trzeciej) zrobiło się nudno, od tego czasu tylko manual. Ze sprzęgłem mógłbym spróbować na kierownicy, na padzie nie widzę sensu.

 

Dobra, wracam do Horizona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...