Skocz do zawartości

Forza Motorsport 5


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem (jeszcze nie jechalem na wszystkich trasach) to grafika ogolnie jest ladna, tylko drzewa sa strasznie paskudne (na nurb wydaje mi sie ze jest troche lepiej). Model jazdy swietny, wibracje w trigerach robia robote. Mogliby w koncu dodac zmienne warunki pogodowe, jazde w nocy + wiecej aut i bedzie idealnie. Swoja droga jesli chodzi o soundtrack to mam wrazenie, ze ciagle leci jeden kawalek. W 3 bylo jakies techo a teraz nam zaserwowali muzyke jak z jakiejs strzelanki :/

Odnośnik do komentarza

Soundtrack w tej cześci jest beznadziejny. Po raz pierwszy w serii wyłączyłem muzyke w trakcie wyścigu. W menusach też jest słabo bardzo, a w poprzednich dwóch częściach mogłem sobie oglądać autka przez kilkadziesiąt minut. Teraz szybko uciekam do wyścigu.

 

PS. Jak ściągnąć DLC Nurba co dawali za free ?

Odnośnik do komentarza

Soundtrack w tej cześci jest beznadziejny. Po raz pierwszy w serii wyłączyłem muzyke w trakcie wyścigu. W menusach też jest słabo bardzo, a w poprzednich dwóch częściach mogłem sobie oglądać autka przez kilkadziesiąt minut. Teraz szybko uciekam do wyścigu.

 

PS. Jak ściągnąć DLC Nurba co dawali za free ?

 

Haha, widze ze nie jestem jedyny, wczoraj zrobilem dokladnie to samo, podczas jazdy czulem sie jak jakis bohater filmu akcji klasy B z lat 70.

Odnośnik do komentarza

A chociaż dobrze mój drivatar jechał?

Pewno tak jak Ty ;)

 

P.S. Nie denerwujcie ludzi z tymi podnietami. Człek tu nie ma kasy, a Wy podkręcacie. Jestem przekonany, że teraz większość devów pójdzie tym tropem, ale to bardzo dobrze. Jeśli kopiować, to tylko dobre rozwiązania, a to jak piszecie daje radę, bo rozumiem że można się naprawdę pościgać, a nie powymijać?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie dziwi, że to akurat ktoś od MS wpadł na tak rewelacyjny i rewolucyjny pomysł. Zawsze stawiali na gameplay i technologia Drivatar tylko to potwierdza. Dla obu serii Forza stanie się pewnie tym czym była Horda dla serii Gears of War = game changer.

 

Luquat: Szczerze wątpię. Forza 5 jest na rynku od startu generacji, a wszystkie racery, które zmierzają na rynek pod koniec tego roku (wyłączając Horizon 2) nie będą miały podobnych rozwiązań. Żeby stworzyć podobną technologię trzeba się jednak trochę napracować, a większość devów ma raczej problemy ze stworzeniem wiarygodnego AI, a co tu dopiero mówić o takim, które stale się uczy, a na tym właśnie polega wyjątkowość rozwiązania przyjętego przez Turn 10. Drivatary, które teraz jeżdżą to nie są te same Drivatary co jeździły parę miesięcy temu :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...