Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie, nawet wzruszająco, ciesze się :). A teraz zamiast narzekać jak wyjdą nowe koszulki to kupować i wspierać a kłócić się o sprawy o których albo nie macie pojęcia albo wpływu. Zamiast być dumni z naszego rodaka, który pokazuje najlepsze cechy i niesamowitą wolę oraz promuje nasz kraj, to jak zwykle wam źle....:/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Robert jeszcze nie zaczął jeździć a inwestycja mogła się już zwrócić bo przez ostatnie dni akcje Orlenu skoczyły o 8 punktów...może to przypadek a może i nie :)

Robert objedzie Russela...jeśli Robert mówi że jest tak samo dobry jak przed wypadkiem to ja mu wierzę. Zresztą kierowca to nie siatkarz czy pilkarz..tu liczy się głowa i czucie dupą samochodu a to bankowo pozostało. Elita kierowców gdzie jest TYLKO 20 miejsc...gościa nie ma 7 lat w środowisku a on wchodzi tam po raz drugi ubrany cały na biało. Na czerwone jeszcze przyjdzie pora ;)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja się cieszę. Oglądałem kilka wyścigów w tym roku i wiało nudą więc zrezygnowałem. Ciesze się że będę mieć powód do oglądania bez względu na to jak nudne będą wyścigi a z Robertem na torze nie będą. 

Może nawet koszulkę kupię. W każdym bądź razie to Gran Turismo Sport już instaluje. :D

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Shagohad napisał:

 

Tak będzie niebawem.

A chuj, zatankuje! Nawet 5x ;)
Zwlaszcza, ze mam blisko domu i tam jest najtaniej ;D

7 godzin temu, u55r napisał:

Nie wierze w to co czytam. Nie wierze. Ale bede miec z tego ubaw. Znów wroci głód oglądania już wyjątkowo nudnej F1. Myslicie ze Lułis Chamilton już ma kisiel w majtach przed powrotem Roberta? Przeciez on wygrywal kwalifikacje, startował z pole position. Pole on Pole. Regularnie zajmowal 3 miejsca i stawal na podium odbierajac puchary. 

 

Teraz jest najważniejsze pytanie. Gdzie mam wykupić abonament na sezon 2019? Czy ktoras polska stacja bedzie to emitowac? :fsg:

Watpie :P
Wiele tez zalezy jaki samochod przygotuje Williams i jak beda go usprawniac (teraz przynajmniej maja Kubice, ktory bedzie mogl robic wiecej niz testowac zmiany w symulatorze).
Mysle, ze Robert bedzie regularnie zdobywal male punkty (1-8) z szansa na wieksze.

Odnośnik do komentarza

1+1 bo jak zwolni sie miejsce w Ferrari to wezma Roberta,

A mieli to tez uzgodnione jako testowego kierowce na ten sezon z opcja na nastepny, bo Ferrarri chce przeczekac nastepny sezon az jest jakies nowe rozdanie kasy chyba od 2021 wiec nie kontraktuja kierowcow 

Dobrze slyszalem?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Tommy Dee napisał:

Myslalem ze tutaj zagladaja sami fani motorsportu ale jak widac wszedzie sie znajdzie jakis troll ze swoimi 3 groszami aby tylko s(pipi)ic innym swieto, jakim niewatpliwie jest powrot RK. Na pohybel s(pipi)ysynom, mamy to!!! 

46511091_286653831974184_397376253177154

MAMY TO1111111111111

Odnośnik do komentarza

Bawi mnie jak ludzie albo bez kompletnej wiedzy (i/lub trolle) jezdza sobie teraz po Kubicy :D

Beda odszczekiwac to jeszcze.

Ciekawe czy Robert dalej bedzie skupial sie na testach czy specjalnie jebnie pare bardzo dobrych kolek by zamknac ryje debilom czy jednak poczeka z tym do startu sezonu.
Znajac RK to pewnie skupi sie na swoim planie...

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Raptor napisał:

 

Ciekawe czy Robert dalej bedzie skupial sie na testach czy specjalnie (pipi)nie pare bardzo dobrych kolek by zamknac ryje debilom 

sam tutaj pokazujesz jak mało wiesz
generalnie ten temat wieje od ponad roku taką januszeriadą i sezonowcami, że przestałem się w ogóle udzieliać, bo to co tu czasami piszecie to jest jedno wielkie iksde

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...