Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Raptor napisał:

No oswiec mnie Miszczu..., to, ze stwierdzilem czy nie zrobi pokazowki pod czasowke by _DEBILOM_ zamknac ryje (bo FP (pipi) czasy znacza) = ze nie mam bladego pojecia? Wez sie zastanow nad sensem swojego zycia lepiej.

Przejmujesz sie jakimiś, jak sam to określiłeś, trollami/debilami w internecie i to mi polecasz się zastanowić nad sensem swojego życia? Oh well.

I tak, to oznacza że nie masz bladego pojęcia.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Nie przejmuje tylko zastanawiam czy walnie pokazowke czy (jak obstawiam) skupi sie scisle na testowaniu pod 2019, a ty mi od sezonowego Janusza strzelasz co nie ma bladego pojecia o tym sporcie. Zwlaszcza, ze calkiem sporo tych debili to mierne dziennikarzyny.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, maciucha napisał:

No jesteś januszem skoro myślisz, że czasy na testach można sobie ot tak porównywać i jest to jakkolwiek wiarygodne źródło porównania i że przez to może komuś tam 'zamknąć ryje'. 

Nie mysle wcale tak, ale czesc z tych debili tak. Ty chyba masz problemy z czytaniem, albo na sile starasz sie dopierdzielic.

Odnośnik do komentarza

No pewnie przez pierwsze kilka wyścigów tak. Potem ludziom się znudzi kibicowanie w porywach o P14.
Mam nadzieję, że się mylę i Williams zrobi lepszy bolid niż w tym roku, ale ogólnie to nie mam wielkich oczekiwań zważywszy na to ile osób pionu technicznego wysokiego szczebla odeszło w tym sezonie, że nie mieli korelacji między tunelem i torem co jest bardzo złym znakiem oraz ogólny sposób zarządzania w tym teamie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2018 o 22:20, Rozi napisał:

1200 złotych za oglądanie kurwa 30 sekund samochodzików przejeżdżających co jakiś czas xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd 

No tak....albo wydac 4 stowy na koncert kiedy mozna tego samego posluchac za free na jutjubie, w lepszej jakosci i bez darcia sie fanow. 

A tak wogole to po co kupowac dobre wino, skoro za 3 ziko mozna miec mozgotrzepa.... iksdedededededededededede

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2018 o 20:28, Raptor napisał:

No oswiec mnie Miszczu..., to, ze stwierdzilem czy nie zrobi pokazowki pod czasowke by _DEBILOM_ zamknac ryje (bo FP (pipi) czasy znacza) = ze nie mam bladego pojecia? Wez sie zastanow nad sensem swojego zycia lepiej.

 

W dniu 23.11.2018 o 20:39, maciucha napisał:

No jesteś januszem skoro myślisz, że czasy na testach można sobie ot tak porównywać i jest to jakkolwiek wiarygodne źródło porównania i że przez to może komuś tam 'zamknąć ryje'. 

 

W dniu 23.11.2018 o 20:42, Raptor napisał:

Nie mysle wcale tak, ale czesc z tych debili tak. Ty chyba masz problemy z czytaniem, albo na sile starasz sie dopierdzielic.


a teraz jednak to

2 godziny temu, Raptor napisał:

 

Russell juz konczy poranna sesje. Szlo mu lepiej (lepsze tempo) niz Strollowi i Sirotkinowi podczas FPs.

 


:reggie: :reggie: :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...