Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Mapa fajna duża i w ogóle ale nie wiem czy bez kart opłaca się brać tego łiczera

Nie no bez tych kart to ja się zastanawiam czy opłaca się w to grac w ogóle.

 

 

No ja chcialem kupowac Wieska specjalnie dla tych talii kart. Ci z CDP to sie z dupa na leb zamienili, mysla ze ja 100h bede w ich smiesznej gierce siedzial ? NIE, chcialem zeby miesiacami te karty zbieraly kurz na polce, tysiace godzin patrzenia jak kurz sie osiada > granie w bzdurne gierki wideło.

 

Yebane glaby :confused:

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A no tak, jak juz podcierac dupe albo wieszac cos na scianie to zwykly papier sie nie nadaje.

 

Ok, ale wracajac do wazniejszych spraw, pora obejrzec gameplay z samego zrodla, bez zadnych kompresji, prawie 6 giga sie sciagalo. Jakbym jutro nie byl na forum znaczy ze jestem w szpitalu z powodu podtopienia sie ... no wiecie gdzie ten post zmierza wink.png

 


1aIPnu4.gif

 

 

Wish me luck.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

A no tak, jak juz podcierac dupe albo wieszac cos na scianie to zwykly papier sie nie nadaje.

 

Ok, ale wracajac do wazniejszych spraw, pora obejrzec gameplay z samego zrodla, bez zadnych kompresji, prawie 6 giga sie sciagalo. Jakbym jutro nie byl na forum znaczy ze jestem w szpitalu z powodu podtopienia sie ... no wiecie gdzie ten post zmierza wink.png

 

1aIPnu4.gif

 

 

Wish me luck.

Sciagnales go przez ten torrent? Cholera, ma tak malo seedow i tak duzo peerow ze idzie jak krew z nosa :/

Odnośnik do komentarza

Nie wchodze juz na to przeklete forum cpdr :confused:

 

http://forums.cdprojektred.com/threads/30266-Homosexuality-in-the-witcher

 

Disgust_707676_1567263.gif

 

 

Pedauy niech ida grac w Faggot Age 3: Political Corectness.

Nie no ten temat to kopalnia beki xD

 

Please add the possibility of the gay romance.After years of traveling Geralt (at least my canon Geralt) is tired of f*cking sorceress's,vampires,whores,driads an so on.

He needs alteration he may find in hands of Dandelion or Zoltan or some other guy to face Wild Hunt fully prepared and with no regrets.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co się dziwicie jak Redzi sami nie wiedzą co chcą przekazać . Macie idealny przykład po e3 sami mówi że osiągnęli 1080p na PS4 i 900p na XO i że pracują z MS by osiągnąć 1080p. A teraz już informują że raczej żadna wersja konsolowa nie osiągnie 1080p niech się do (pipi)a ogarną bo sami robią syf wokół siebie a potem się dziwią że leci w ich stronę hejt meh

+ Dodał MODERATOR
Chodzi o ten news: http://www.ppe.pl/news-30464-wiedzmin_3__dziki_gon_prawdopodobnie_nie_osiagnie_1080p.html :)
Odnośnik do komentarza

Znowu czytam, coś dużo ostatnio wiadomości o tym tytule w sieci, że mają problem z otrzymaniem minimum 30 klatek na sekundę. A ponieważ równo traktują graczy? (ci z platform PC chyba się do nich nie zaliczają) i mają umowę? (bo nie wiem na jakich zasadach) z Microsoftem, użytkownicy PS4 choć mocniejszy sprzęt posiadają, nie uświadczą pełnych dobrodziejstw tegż sprzętu. Podobno też nie wiadomo w jakiej rozdzielczości przyjdzie grać. Ile w tym prawdy, nie wiem, ale cały ten zgiełk, chyba jest niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza

Hmm nie wiem jak Wy koledzy postrzegacie płynność animacji ale 30 klatek to imo drewno. Płynna animacja to 60 fps'ów. Jeśli 1080p nie styka to ok niech im będzie ale niższa rodzielczość i dalej 30 klatek? W sumie to tych 30 jeszcze nie osiągnęli, brzmi jak wyczyn na miarę wynalezienia szczepionki na ospę.

Odnośnik do komentarza

Ale co się dziwicie jak Redzi sami nie wiedzą co chcą przekazać . Macie idealny przykład po e3 sami mówi że osiągnęli 1080p na PS4 i 900p na XO i że pracują z MS by osiągnąć 1080p. A teraz już informują że raczej żadna wersja konsolowa nie osiągnie 1080p niech się do (pipi)a ogarną bo sami robią syf wokół siebie a potem się dziwią że leci w ich stronę hejt meh

 

+ Dodał MODERATOR
Chodzi o ten news: http://www.ppe.pl/news-30464-wiedzmin_3__dziki_gon_prawdopodobnie_nie_osiagnie_1080p.html :)

LOL, M$ podziałał pieniędzmi. Po E3 gadają, że na PS4 już jest 1080p, a teraz, że mają problem. Potem wielkie zdziwienie, że ludzie wyzywają ich od szmat, bo zmieniają decyzje :rofl2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...