Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Co Donatan ma do muzyki słowiańskiej? No proszę was...

 

No nie powiesz mi, że to nie dzięki niemu ta nuta weszła w główny mainstream ? Czy przed nim kiedykolwiek komercyjne rozgłośnie radiowe grały takie klimaty ? Nie. A czy ja popieram to co robi Donatan w chwili obecnej z tą jego słowiańskością ? Również nie. Ale takie mamy prawa rynku i nic na to nie poradzimy.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Muzyki radiowej nigdy nie słuchałem. Ale pamiętaj, że większość ludzi słucha takie twory i kojarzy później takiego Donatana jako producenta hip hopowego. I ja jako słuchacz tej muzyki od 15 lat, czuję zażenowanie. Bo pierwsza płyta producencka w klimatach słowiańskich była ok, ale w tej chwili on na tym samym jedzie trzeci rok z rzędu i to już nie jest fajne. Zbaczamy z tematu, ogólnie chciałem wyjaśnić dlaczego nawiązałem do Donatana a dyskusja dalej niech toczy się w temacie Wiedźmina.

Edytowane przez Krolik85
Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu muzyki podczas walki. W dwójce, którą przeszedłem ze 4 razy muzyki z walk nie jestem w stanie zbytnio sobie przypomnieć - jakimś bębny. Nie twierdzę, że była zła - po prostu nie była zjawiskowa, zapadająca w pamięci. Natomiast słowiański folk - twórcy nie mogli znaleźć nic bardziej pasującego do ciachania Geraltem. A sam motyw słyszany w pokazanych gameplayach do tej pory siedzi mi w głowie.

 

Ps. Są stacje radiowe puszczające dobrą muzykę:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Opening taki sobie, ale właściwie tylko dlatego, że trailery były lepsze.

Gameplay świetny. Nie wiem dlaczego czepiacie się muzyki, idealnie pasuje, jest klimatyczna i wywołuje instant ciary. To, że słuchacie Donatana #nikogo.

 

Cieszę się jak dziecko z preordera i nawet fakt, że kolekcjonerkę zamówiłam jednak na złą konsolę mi tej radości nie psuje :)

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu muzyki podczas walki. W dwójce, którą przeszedłem ze 4 razy muzyki z walk nie jestem w stanie zbytnio sobie przypomnieć - jakimś bębny.

Ale głupoty gadasz, Skorpik i ekipa zrobili super robotę (fakt nie mają theme przewodniego jak w Skyrimie :sick:), ale Assasins of Kings theme robi robotę jak cholera

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Było ?

 

The Witcher 3 Will Have 16 Pieces Of DLC (But They're All Free)

 

Development studio CD Projekt Red, who are trying their very hardest to be the anti-Ubisoft, announced today that their upcoming role-playing game The Witcher 3 will have a whopping 16 pieces of downloadable content. All for free.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Ilustracje okładkowe stworzone do limitowanej edycji Steelbooków do gry nowej generacji The Witcher® 3: Dziki Gon.

 
Ilustracje skupiają się na przedstawieniu głównych postaci gry, potworów oraz gigantycznego, otwartego świata gry.
 
http://www.ppe.pl/news-32320-wiedzmin_3__dziki_gon___zobaczcie_piekne_grafiki__ktore_ozdobia_steelbooki.html

 

Wiedzmin%203%20Dziki%20Gon%20-%20steelbo

imo ta jest najpiękniejsza. o taka będę sie ubiegał jeśli zostanie potwierdzona.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...