Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

wiesiek 2 z tego co pamiętam wyszedł najpierw na pc potem na x360, teraz mamy start 3 platform naraz.

 

a zobaczycie beke, ten balas Brawl od "bluber" team będzie miał 9/10 w pismach bo pizze wysłali "kolegą po fachu"

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Skyrim = 38 km2

 

Novegrad + No Man's Land = 72 km2

Skellige Islands = 64 km2

nie wiem czy to prawda ,ale jeśli to nie wiem czy skończe tą gre :shout:

Obczaj to gameplay ze Skellige wygląda jak Skyrim na modach i wielkość terenu też jest a to tylko jedna wyspa tak że wierze w te 64km2

 

 

@chris85

 

na oficjalnym forum widziałem wklejke w obliczeniami kogoś i wyliczył że potrzeba 4h na objechanie mapy 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Nie oglądam żadnego z tych materiałów kurcze, bo chcę sam odkrywać każdy zakamarek tej gry, ale ciśnie mnie niesamowicie. 

 

To na co chciałem jednak zwrócić uwagę to fakt, że patrząc po opiniach w sieci - jara się tym tytułem chyba cały świat. No wszyscy sugerują, że to będzie RPG roku, że epickie, że piękne i pierwsza, prawdziwie next-genowa gra. 

 

Jak na Polskie studio i budżet w wysokości 40 mln złotych, to wielkie osiągnięcie (przecież to raptem 12 mln $, to taki Max Payne 3 miał 105 mln $ budżetu, a GTA V grubo ponad 200 mln). 

No hype jest wszędzie :)

Nie przesadzajmy tylko z budżetem, już w czerwcu,  dwa lata temu na sam marketing miało pójść 25 mln USD, plus 45 mln pln na produkcje. Jak wiemy gra została przesunięta o grubo ponad rok, więc i koszty na pewno wzrosły. Nie można też zapominać, że jednak koszty prodkucji w Polsce a w USA to zupełnie nie ta półka :)

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na gafa i szczerze, to nie zdziwię się jeżeli W3 sprzeda się gorzej niż DL od Techlandu - nie widać na zachodzie tego hypu mimo promowania gry przez duże serwisy (gamespot/ign) - Amerykanie (a to tam jest największa sprzedaż) praktycznie nie zainteresowani gierką (w przypadku zombiaków było inaczej :E)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

To zależy gdzie - jak wbijasz na n4g, to wiele osób wręcz pieje z zachwytu, ale to niekoniecznie muszą być Amerykanie. Jak zerkam na komentarze pod materiałami, to też ludzie się zachwycają. 

 

Na gafa nie wchodzę, bo chociaż to przeogromne forum, to nie mam cierpliwości, by próbować tam cokolwiek czytać :/

Odnośnik do komentarza

 

Nie oglądam żadnego z tych materiałów kurcze, bo chcę sam odkrywać każdy zakamarek tej gry, ale ciśnie mnie niesamowicie.

Serio myślisz, że oglądnięcie np 30 minut gameplayu może zaspoilowac/zepsuć ci grę która ma 100 godzin gameplayu?

 

 

Nie chodzi tutaj o zepsucie gry, chodzi jednak o pewną świadomość, jak wygląda cała gra, animacje, ruchy, rozgrywka, mechanika, na jakich zasadach jest rozplanowana - chodzi o to, że im więcej tego oglądasz, tym bardziej Ci ta gra powszednieje, a wtedy brakuje takiego zachwytu podczas odpalania ;) 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na gafa i szczerze, to nie zdziwię się jeżeli W3 sprzeda się gorzej niż DL od Techlandu - nie widać na zachodzie tego hypu mimo promowania gry przez duże serwisy (gamespot/ign) - Amerykanie (a to tam jest największa sprzedaż) praktycznie nie zainteresowani gierką (w przypadku zombiaków było inaczej :E)

 

 

To nie wiem jakiego gafa oglądałeś, bo właśnie na neogafie to jest chyba ze 20 wątków związanych z Wiedźminem i naprawdę chyba nawet Bloodborne przed premierą nie mia tylu wątków z dużą ilością postów, co świadczy o dużej popularności tej gry, a do premiery jeszcze dużo czasu.

 

Co do wersji konsolowej możemy być spokojni, Redzi nie są głupi  i wiedzą co się na świecie sprzedaje najlepiej, PC to jakoś 1/50 rynku gier video i to się w najbliższym czasie nie zmieni, do tego kolejne 90% z nich ściąga gry z torrenta.

 

Nie zmienia to faktu, że grę przed premierą pokazują na PC, robi się tak ze wszystkimi grami na rynku, które wychodzą i na konsole i na PC, więc co w tym dziwnego.

 

Cieszmy się, że zapowiada się wielka polska produkcja a nie starajmy się na siłę ją hejtować, tak jak to robią co poniektórzy na tym forum.

 

Co do budżetów, to w jaki sposób można porównać GTA V z Wiedźminem, skoro w Ameryce Północnej przeciętny development team zarabia kilka razy więcej niż w Polsce, to i koszta są kilkukrotnie wyższe, bo w US wszystko jest droższe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie oglądam żadnego z tych materiałów kurcze, bo chcę sam odkrywać każdy zakamarek tej gry, ale ciśnie mnie niesamowicie.

Serio myślisz, że oglądnięcie np 30 minut gameplayu może zaspoilowac/zepsuć ci grę która ma 100 godzin gameplayu?

 

Każdemu co innego psuje rozgrywkę. Ja z GTA V oglądałem tylko oficjalne wideo od Rockstar i nic więcej. Przy premierze okopałem się i zero filmików, bo chciałem sam wszystko odkryć. 

Odnośnik do komentarza

Te relacje tuberów jakieś takie miałkie, AJ ledwo da się oglądać, ten 30 min. materiał, chyba Rojo - nie da się słuchać, co i jak ten człowiek mówi. Jedynie Rock ciekawie i rzeczowo, fajny podkład w tle, gameplay ciekawy, ciągłe nawiązania do całej imprezy - a nie tylko 'grałem w Wiedźmina i jestem za(pipi)isty, elo'

Odnośnik do komentarza

Chociaż grą jestem zainteresowany dość mocno to wolę odpuścić sobie wszelkie, mniej bądź bardziej komentowane, gejmpleje. Im mniej się dowiem, tym większą frajdę będę miał z rozgrywki w przyszłości (póki co platformy odpowiedniej jeszcze nie posiadam). 

Odnośnik do komentarza

NRGeek rowniez propsuje. Crapy swoja droga, ale poza grami, pogadanki czy to bylo grane sa przeswietne.

Niestety z tych rokow i rojow nie ma zbytnio nic ciekawego. Rock gada o grze a nawet dwojki nie skonczyl, a ma taka mozliwosc, zreszta nawet gral w nia. Generalnie to jest osoba, ktora mysli ze cos wie ale fakty sa inne(taki exact troche ;) ).

Ja tam nic nie ogladam. Jakos tak przy rpg mija sie to dla mnie z celem. Caly czas tylko jestem ciekaw jak gra dziala na konsolach, czy Redzi dali rade czy jednak srednio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...