Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Dubbing swietny:

 

Czaruje! Ten s(pipi)iel czaruje!

 

Fajnie bandyci reagowali werbalnie na to co Geralt wyprawial, bedzie szpil nieziemski.

 

@Macio

 

Odswiezylem i dalem 1080p ale dalej jakosc jest licha, nawet wyraznie slowa Dezerter nie moge przeczytac na tym filmiku.

 

Jedyny moj zgrzyt to doczytywanie sie cieni, jak jechal na koniu bylo to widac jak ktos patrzal do przodu, ale wiekszego problemu z tym miec nie bede, cala reszta super.

Odnośnik do komentarza

@Starh

 

Odnosnie tego znikajacego drzewa, to jest celowy zabieg, kamera ma PRIORYTET w Wiedzminie a nie obiekty na mapie, wiec nie dojdzie do sytuacji ze podczas walki kamera zablokuje Ci sie na drzewie tudziez jak na nie najedziesz to dostaniesz masakrycznego zooma ktory wytraci cie z rytmu podczas walki.

 

Pewnie bedzie to widoczne i trzeba bedzie sie przyzwyczaic, bo to "inny" typ kamery ale jak dla mnie dobre rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza

Ci ludzie sa dziwni, zreszta czesto podobne zachowanie mozna spotkac u nas na forumku niekiedy. Radość jednej osoby ze druga ma gorzej albo nie moze pograc godnie, co to za czasy ze jeden czlowiek drugiemu tak zle zyczy? WIem ze to norma ale ostatnio nagminnie sie to czyta.

 

Majac i PS4 i PC wybieram PC bo ciesze sie ze moge sobie grac w 60 FPS i że żona nie bedzie truła nad głową ze chce ogladac barwy szczescia albo m jak miłość i to jest dla mnie najwazniejsze. Ciesze sie tez ze wersja na PS4 nie wyglada jak kupa i inni beda mogli godnie pograc w tak solidnego rpga.

 

Za PS4 dałem znacznie wiecej niz 1300zl wiec nie wiem skad te ceny wyciagacie za nowa konsole.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ci ludzie sa dziwni, zreszta czesto podobne zachowanie mozna spotkac u nas na forumku niekiedy. Radość jednej osoby ze druga ma gorzej albo nie moze pograc godnie, co to za czasy ze jeden czlowiek drugiemu tak zle zyczy? WIem ze to norma ale ostatnio nagminnie sie to czyta.

 

Majac i PS4 i PC wybieram PC bo ciesze sie ze moge sobie grac w 60 FPS i że żona nie bedzie truła nad głową ze chce ogladac barwy szczescia albo m jak miłość i to jest dla mnie najwazniejsze. Ciesze sie tez ze wersja na PS4 nie wyglada jak kupa i inni beda mogli godnie pograc w tak solidnego rpga.

 

Za PS4 dałem znacznie wiecej niz 1300zl wiec nie wiem skad te ceny wyciagacie za nowa konsole.

amen

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Pomijając te dziwne rwania obrazu, to gra prezentuje się fenomenalnie jak na konsole. 

 

Przecież te konsole jeszcze nie pokazały na co je stać, więc ja się pytam jakie "jak na konsole" ? :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Niektórzy narzekali na ojczysty język, a tu takie kwiatki na gafie

 

 

I sure hope the US version at least has Polish voices. I played the first two that way, and would hate to be stuck with English.

 

 

Damn I want to play it in polish now. The ambient chatter fits perfectly :D (pipi)a here, (pipi)a there, feels like home. German version will probably only have German/English audio :( But don't really want to import.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...