Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

 

ale GoL wafluje sie z CDPem są pod jedną firmą matką, więc pewnie chcieli być obiektywni, a że wyszla najniższa ocena jak narazie od nich to zonk

"W związku z tym, że Agora - właściciel Polygamii - jest polskim współwydawcą gry, zdecydowaliśmy się nie wystawiać grze tradycyjnej oceny."

Można? Można. 

 

No i koso napisał, że jest downgorad na ps4 w stosunku do tego co pokazywali na targach. A NIE MÓWIŁEM

Odnośnik do komentarza

Wszyscy recenzenci w Polsce dostali chyba kopie recenzencką na ps4 xD CDA napisało, że wersja na konsole to bubel i odradza kupno konsoli - to CW czy recenzja?

 

Dobry cytat z gafa

 

 

lol @ these reviews, it's like everybody reviewed a different game. There's proabably every combination of these out there: great strory/shit story, great open world/awful open world, meaningful sub-quests/boring fetch-quests and colectathons, amazing combat/crap combat

 

Coś mi się wydaję, że wielu recenzentów nawet tej gierki nie ukończyło...

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Dziki Gon grałem na PlayStation 4 i jedno mogę powiedzieć na pewno – gra nie wygląda tak, jak na najlepszych trailerach. Wygląda gorzej. Nie oznacza to jednak, że jest brzydka. Wręcz przeciwnie, to zdecydowanie jedna z najlepiej wyglądających produkcji ostatnich lat. Owszem, teksturom na zbliżeniach daleko do ostrości żyletki, roślinność nie jest tak piękna i bujna, jak za oknem, a twarzom daleko do fotorealizmu, jednak to co widzimy tworzy bardzo spójną i przekonującą całość. Dlaczego? To po raz kolejny efekt absolutnego mistrzostwa „Redów” w projektowaniu. Wręcz uwielbiam ten prezentowany przez nich od lat realizm połączony ze swoistą malarskością, który z każdą kolejną produkcją wspina się na coraz wyższy poziom. Krajobrazy rozczuliłyby Chełmońskiego, detale strojów zachwyciły Matejkę, a miasta zafascynowały Canaletto. Naprawdę. Więcej mi nie potrzeba.

 

 

Z recki na gram.pl ;)

I oto właśnie chodzi - nie chodzi tylko o tekstury itp, ale przede wszystkim o stylistykę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...