Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że się wyrobią do północy 19 maja :obama:

Sprawdź sobie status przesyłki na stronie paczkomatów, to będziesz wiedział. U mnie dzisiaj o 4 rano niby wyjechała z sortowni do miasta docelowego, więc chyba w poniedziałek trafi do paczkomatu.

 

Ale miałem stresa, bo do sortowni trafiła wczoraj o 15 i przez 12 godzin jej status się nie zmieniał i już straciłem nadzieję, że na poniedziałek zdążą ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak cos to potwerdzone info że w euro rtv agd można kupić bez problemu. Szkoda ze nie mają na łoniaka tylko ps4,to koniec mozliwości muszę czekać do poniedziałku/wtorku.

W sensie wersja na PS4 lezy juz na polkach?

Na półkach nie ale jak maja na magazynie to bez problemu sprzedają.

Bzdury. Bylem i nie sprzedaja. Dopiero 19.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poczytajcie książkę, obejrzyjcie film, kochajcie się ze swoją dziewczyną, napijcie się piwa z kumplami. Mam wrażenie że niektórzy w tym temacie do wtorku będą patrzeć przed siebie z otwartymi ustami nic nie robiąc poza restartowaniem trailera.

 

Hype to choroba 21 wieku.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak cos to potwerdzone info że w euro rtv agd można kupić bez problemu. Szkoda ze nie mają na łoniaka tylko ps4,to koniec mozliwości muszę czekać do poniedziałku/wtorku.

W sensie wersja na PS4 lezy juz na polkach?
Na półkach nie ale jak maja na magazynie to bez problemu sprzedają.

Bzdury. Bylem i nie sprzedaja. Dopiero 19.

 

 

Dokladnie, tez bylem i powiedzieli mi ze nie dadza bo nie moga ;D

Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieje, że się wyrobią do północy 19 maja :obama:

Sprawdź sobie status przesyłki na stronie paczkomatów, to będziesz wiedział. U mnie dzisiaj o 4 rano niby wyjechała z sortowni do miasta docelowego, więc chyba w poniedziałek trafi do paczkomatu.

 

O, dzięki a cynk. Sprawdziłem i paczka jest w drodze do mojego miasta. Więc pewnie się wyrobią :D.

Odnośnik do komentarza

 

BTW tez jestescie zawiedzeni wygladem Yen? Po ksiazkach spodziewalem sie znacznie lepszego dupera, a tu zwykla babka z czarnymi wlosami :(

 

 

myślałem, że z wyglądu w grze będzie starsza, a wygląda na rówieśniczkę Triss

 

nie przypominam sobie, żeby Sapkowski opisywał ją jako klasyczną piękność

Dawno czytalem, ale wlasnie mam wrazenie ze niejednokrotnie Yen byla opisywana jako pieknosc, nie tylko z punktu widzenia Geralta.

Odnośnik do komentarza

BTW tez jestescie zawiedzeni wygladem Yen? Po ksiazkach spodziewalem sie znacznie lepszego dupera, a tu zwykla babka z czarnymi wlosami :(

 

myślałem, że z wyglądu w grze będzie starsza, a wygląda na rówieśniczkę Triss

 

nie przypominam sobie, żeby Sapkowski opisywał ją jako klasyczną piękność

Odnośnik do komentarza

 

 

BTW tez jestescie zawiedzeni wygladem Yen? Po ksiazkach spodziewalem sie znacznie lepszego dupera, a tu zwykla babka z czarnymi wlosami :(

 

myślałem, że z wyglądu w grze będzie starsza, a wygląda na rówieśniczkę Triss

 

nie przypominam sobie, żeby Sapkowski opisywał ją jako klasyczną piękność

Dawno czytalem, ale wlasnie mam wrazenie ze niejednokrotnie Yen byla opisywana jako pieknosc, nie tylko z punktu widzenia Geralta.

 

 

 Przy pierwszy opisach nie pisał o niej jako jakieś super piękności. Jednak była atrakcyjna i miała coś co przyciągało do niej facetów. Kwestia gustu jak to napisał Sapkowski. Poza tym mi Yennefer się podoba w 3. Dobra dupeczka. Z kolei Triss kompletnie nie w moim guście, ale jeśli chodzi o twarz, bo z ciała wiadomo, pierwsza klasa.

 

Wie ktoś kto podkłada głos pod Yen w polskiej wersji językowej?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...