Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Tym, którzy jeszcze nie grali radze przygotować silna wole, bo gra jest niezłym bugfestem.

 

Bugfestem? Tzn na jakie błędy wpadłeś? Pytam z ciekawości, bo do tej pory u mnie nie wystąpił ani jeden, nie wywaliło gry, nie crashowało, nie zapadłem się pod tekstury, nie wpadłem w miejsce bez wyjścia - nic takiego :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

Sony jakie hostessy ogarneli :obama:

 

Orzeszek jak zrobisz sobie foty z kinga i co gorsza ja obejmiesz to raportuje kazdy twoj post

 

ja też

 

edit, yeti wrzucił panienki strone temu.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Pograłem do 4 rano, trzeba się było chwilę przespać przed robotą niestety. W skrócie :obama::banderas::fsg: Żadna gra na tej generacji nie zrobiła na mnie takiego startowego wrażenia. Nawet Bloodborne. W weekend przeszedłem witchera 2 to mogę porównywać na świeżo.

+ gierka wygląda prześlicznie i chodzi bardzo płynnie, te wszystkie rośliny kołyszące się na wietrze, wygląd twarzy czy zbroi, wszystko dopieszczone pod każdym względem, taka inkwizycja odpada w przedbiegach

+ fajnie, że rozwinęli questy ze zleceniami na potwory, teraz nie wystarczy kupić książki i jazda tylko prowadzi się dochodzenia w stylu batmanów i dopiero po zebraniu informacji konfrontujemy się z przeciwnikiem

+ dużo przedmiotów i broni, stalowy miecz już zmieniałem dwukrotnie co w poprzedniej części miało miejsce sporadycznie

+ kapitalny klimat i dialogi, co chwila człowiek się śmieje jak wieśniaki swoje mądrości wygłaszają

 

- mimika twarzy i lipsync trochę odstają od reszty wykonania

- sterowanie jest lekko drewniane, czasami lekkie wychylenie gałki powoduje, że geralt wali susa do przodu, spadłem tak z drabiny xd

 

Gram na najwyższym poziomie trudności i gra zmusza do używania alchemii i kombinowania. 2 przeciwników na klacie jednocześnie to praktycznie pewna śmierć. Trzeba kombinować i przyjmować ich pojedynczo. W grze mam cały czas syndrom "jeszcze jeden quest, to jeszcze sobie mikstury przygotuje przed walką, to może jeszcze sobie coś wycraftuje, to jeszcze tylko oddam questa, to jeszcze sprawdzę co w tym znaku zapytania jest". Naprawdę ciężko mi się było oderwać, jeszcze 8h w robocie i wracam, oby mi tylko oczy wytrzymały

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości, to nie powinien ich mieć (piszę o wersji na PS4). Oczywiście błędy w tak ogromnej grze będą (raz wywaliło mnie z gry), ale po ponad 3 godzinach można już chyba napisać: "Wiem skąd tak wysokie oceny tego Wieśka" :) Ocena grafiki 6/10 gościa z ppe.pl była według mnie zrobiona, aby była sensacja i ludzi klikali, nabili odsłon. Innego wytłumaczenia nie widzę, bo nie chcę posądzać autora, że ma problemy z obiektywną oceną, czy też inne problemy.

Odnośnik do komentarza

Piękna gra i 0 błędów wczoraj przez 3 h jak grałem a teraz po 5 h snu powrót do świata Geralta :)  Na PC grafika miażdży moszne i ci co narzekali przed premierą na downgrade nie widzieli tego na pc bez kompresji youtubowej. Boże trofeum gryfa i koń jak na nim jedziesz to poezja. Te efekty (clothing czy jakoś tak) gdzie każda szmata czy flaga ma swoją fizykę. Naprawdę true next gen. Ten świat żyje i jest taki chropowaty prawdziwy. Dragon Age nowe mi się podobało ale było "kreskówkowe" to jest bardziej "dorosłe".

 

 

 

 

POLECAM niezależnie od platformy warto w to zagrać. !

 

 

A jeszcze jeden plus wersji pc z sdd dyskiem. 1 sekundowa fast travel i 3 sekundowe ładowanie po śmierci :D Po Bloodborn to jakby 3 generacje do przodu

Edytowane przez blantman
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

pięknie wygląda wszystko na uber i trzyma stałe klatki. Lepiej wygląda gra niż momenty filmowe;) nie cgi a te pomiędzy dialogami

 

 

Albo dobry pc :)

 

 

Boże jak to wygląda optymalizacja rządzi mam wszystko włączone łącznie z hair works i kurna na 970 pięknie płynniutko (lekko podkręcone) 

 

(...)

 

 

Piękna gra i 0 błędów wczoraj przez 3 h jak grałem a teraz po 5 h snu powrót do świata Geralta :)  Na PC grafika miażdży moszne i ci co narzekali przed premierą na downgrade nie widzieli tego na pc bez kompresji youtubowej.  (...)

 

 

 

POLECAM niezależnie od platformy warto w to zagrać. !

 

Blant sorka ale ile razy jeszcze napiszesz jak ta gra niesamowicie wygląda na twoim uber PC  ?xD  Trochę to wygląda jakbyś musiał mocno dowartościowywać wersję na PC albo mylnie to odbieram...

Odnośnik do komentarza

Syndrom włosów Macieja wyczuwalny.

 

Od wczoraj nie potrafię zdecydować jak mam odpowiadać na pytania dotyczące stanu świata po dwójce.

 

Zwłaszcza w kwestii Sheali, Henselta oraz ratowania Triss lub Anais - ścieżka Roche'a. Triss tak czy siak w grze jest, a bękart Foltesta zdawał się mieć spore znaczenie.

 

Jest w stanie podpowiedzieć ktoś, kto gra jak wielkie mają znaczenie te wybory?

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

@Hum

No ja Ci dużo nie podpowiem raczej, bo zwykle ścieżką Iorvetha grałem.
Ostatnie przejście to:

1. Aryan żyje
2.ścieżka Iorvetha
3.Saskia uratowana
4.Sile żyje
5. Letho też, w końcu uwolnił Triss :P


Choć waham się co do 3, bo powoduje to

rzeź na magach i czarodziejkach



Edit: Widzę, że całkiem sporo osób gra na najwyższym poziomie, dobrze :D

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Eee, niby wczoraj z ultimy zrealizowali zamówienie wybrałem paczkomat inpost - jednak status od wczoraj od 15 w ogóle się nie zmienia:

 

"Przygotowana przez Nadawcę

Nadawca poinformował nas, że przygotował paczkę do nadania. Podróż paczki jeszcze się nie rozpoczęła. "

:frog:

Więc pewnie w najlepszym wypadku jutro dopiero będę mógł odebrać

Odnośnik do komentarza

Jestem zadowolony z tego co do tej pory widziałem. Warto było odebrać grę już wczoraj z paczkomatu i posiedzieć z nią kilka godzin. Jest pięknie, graficznie, dialogi są ok, więc polonizacja daje tu radę i sama przyjemność jej słuchać. Jest tyle do zrobienia, zobaczenia :banderas: że niewiadomo za co się złapać, bo człowiek by chciał być wszędzie na raz, a to jakaś walka a to coś pobocznego, a to konstruowanie mikstur. Jest tyle do roboty i zwiedzania, podziwiania.. Wow. Słynne 6/10 za grafikę? .... Lepiej przemilczeć i samemu ocenić - dla mnie jest rewelacyjnie. Poziom trudności daje w kość i warto się dobrze zastanowić przed wyborem, choć z każdym przeciwnikiem walka staje się coraz lepsza i jak to się mówi uczysz się na błędach. Spadły mi klatki w filmikach na samym początku gry i liście drzew zaczęły się przebijać przez ścianę,ale to tylko na samym starcie,pozniej nic nie zauważyłem to jedyne do czego mogę się przyczepić. Choć to czepianie na siłę. Uff co za dobra gra...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...