Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Heh wstyd się przyznać wczoraj o 3 napisałem że grałem 19 h bo tak mi gog galaxy pokazywało. Tak więc grałem godzin 14. Okazuje się że gog galaxy ostatnia sesje długo zlicza. Czyli 14 h w 27 h. no nic dziś nie uruchamiam Wieśka do wieczora - detox :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie grałeś, to wyłącz symulację.

 

 

 

 

Możesz zmienić w każdej chwili, a achievement jest ten sam za oba ciężkie poziomy trudności.

Jest też za najwyższy.
Miałem na myśli achiv za 3/4 i 4/4 - jest ten sam. Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Panowie, dwa pytania.

 

1. Gdzie sprawdzić czas gry na PS4?

2. Przed rozpoczęciem gry ominąłem symulacje wyborów z W2 i nie wiecie czy dużo przez to tracę? To raptem jeden dialog, czy w większej mierze podjęte decyzje z W2 w tym symulatorze wpływają na świat gry?

 

Żałuję, że to pominąłem, ale dałem się zmylić. Myślałem, że jak pominę symulację to sam będę mógł wybierać zdarzenia z W2. Teraz nie chce zaczynać nowej gry bo sporo przegrałem, a wiecie, że najważniejsze jest pierwsze przejście. Odtwarzanie tego co się zrobiło do tej pory... to już nie to samo.

 

 

Koszt produkcji wraz z kampanią reklamową GTA V - 500 mln dolarów

Koszt produkcji wraz z kampanią reklamową W3 - 100 mln złotych

 

O matko, ale oni są zdolni. 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Koszt produkcji wraz z kampanią reklamową GTA V - 500 mln dolarów

Koszt produkcji wraz z kampanią reklamową W3 - 100 mln złotych

 

O matko, ale oni są zdolni.

Koszt W3 to zdecydowanie większ kwota niż 100mln złotych, sama kampania kosztowała 25mln dolarów. W3 miało się ukazać w 2014 i wtedy szacowali koszty zrobienia gry na 45mln złotych rok opoznienia to mysle, że spokojnie jakieś 5-10mln. A Gta V kosztowała sama gra 500mln złotych razem z budżetem reklamowym coś koło 950 mln złotych. Astronomiczna kwota w porównaniu do gry polaków, ale trzeba brać pod uwage, że w polsce jednak koszta stworzenia gry są dużo niższe.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dalej siedzę w Białym Sadzie, nawet jeszcze w tym obozie pytać o Yen nie byłem. Próbowałem oczyścić mapę ze wszystkiego i zajrzeć w każdy kąt, ale chyba zrobiłem coś w złej kolejności, bo nie mam klucza do skarbu w kryjówce przy młynie i tego pod wodą przy moście. Ktoś je otworzył? Drugie pytanie, czy jest w tej lokacji jeszcze jakiś NPC do ogrania w Gwinta, prócz tego pierwszego kolesia w tawernie? Udało mi się z nim wygrać za pierwszym razem, niezła gierka i całkiem wciągająca.

 

Do tej pory zdobyłem 6 mutagenów, 3 zielone (+50 życia) i 3 niebieskie (+5% do znaków). Wszystkie wypadły z Nekkerów jakie ubiłem w okolicy tartaku. Latały i mordowały zwierzęta, ze 20 kawałków surowego mięsa sobie uzbierałem dzięki nim.

Odnośnik do komentarza

 

Koszt produkcji wraz z kampanią reklamową GTA V - 500 mln dolarów

Koszt produkcji wraz z kampanią reklamową W3 - 100 mln złotych

 

O matko, ale oni są zdolni.

Koszt W3 to zdecydowanie większ kwota niż 100mln złotych, sama kampania kosztowała 25mln dolarów. W3 miało się ukazać w 2014 i wtedy szacowali koszty zrobienia gry na 45mln złotych rok opoznienia to mysle, że spokojnie jakieś 5-10mln.

 

Ta kwota 100 mln dotyczyła premiery w lutym. I tak, myślę, że dokonali niemożliwego z kosztami w grze z takim rozmiarem i stojącą na takim poziomie technicznym.

Odnośnik do komentarza

Dalej siedzę w Białym Sadzie, nawet jeszcze w tym obozie pytać o Yen nie byłem. Próbowałem oczyścić mapę ze wszystkiego i zajrzeć w każdy kąt, ale chyba zrobiłem coś w złej kolejności, bo nie mam klucza do skarbu w kryjówce przy młynie i tego pod wodą przy moście. Ktoś je otworzył? Drugie pytanie, czy jest w tej lokacji jeszcze jakiś NPC do ogrania w Gwinta, prócz tego pierwszego kolesia w tawernie? Udało mi się z nim wygrać za pierwszym razem, niezła gierka i całkiem wciągająca.

 

Do tej pory zdobyłem 6 mutagenów, 3 zielone (+50 życia) i 3 niebieskie (+5% do znaków). Wszystkie wypadły z Nekkerów jakie ubiłem w okolicy tartaku. Latały i mordowały zwierzęta, ze 20 kawałków surowego mięsa sobie uzbierałem dzięki nim.

Myślę, że mówisz o tym skarbie, o którym myślę, i niedaleko mostu leżą zwłoki z kluczem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...