Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem nie będę oryginalny, ale ta gra to jest absolutne mistrzostwo świata. Od dzisiaj zaczynam sobie dawkować żeby wystraczyło na dłużej ;)

 

Ja gram na najwyższym poziomie trudności, więc nie obawiam się o to, na jak długo mi starczy :

Czyszczę teraz Velen, zupełnie olewając wątek główny (choć ten kusi jak cholera, bo jest niezmiernie ciekawy), ale odwiedzam miejscówki z "?" i co chwila okazuje się, że jednak nie powinno mnie tam jeszcze być :)

Nic to, testuję "granicę możliwości", że tak błysnę powierzchowną znajomością tematu :)

 

Właśnie wpadłem na bazyliszka o 10 leveli mocniejszego i roztropnie pobiegłem kawałek dalej tylko po to, by z pobliskiej baszty zleciał na mnie wyvern na podobnym poziomie - chyba czas przenieść się w inne rejony mapy :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jestem dopiero po jakichś 6-7h gry, 3lvl i exp już teraz dużo lepiej idzie, moby można patrze spokojnie omijać jak nie ma potrzeby z nimi sie bić

nieopłacalne to jest wzg dostawanego expa - strata czasu, za questy teraz nieraz wpada 350exp, w tym jest siła gry

 

chce iść do tego gryfa, ale ciągle coś jeszcze zaczepie i kolejny poboczny sie zaczyna :D

a tych znaków "?" wciąż przybywa, mannnn

 

btw. im niższy poziom trudności, tym chyba wiecej exp wpada

ale gra nie robi żadnego wyzwania jak medytacja zacząć by sie leczyć

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jak klatki na xbonnie? Na ps4 przy większej zadmymie mam 20fps i strasznie mnie to wkoorwia.

Swietna gra szkoda ze to tak czasami klatkuje

Mam nadzieje że będzie jeszcze jakaś łatka poprawiająca płynność animacji. O ile w Białym Sadzie i okolicach było w miarę ok, to już w dalszych lokacjach było gorzej. Szczególnie jak deszcz pada i Igni się używa w walce z dużą grupą przeciwników. Jestem zwolennikiem płynniejszej animacji kosztem "wypasionych efektów". Gracze konsolowi marzą często o 60fps, a o STAŁE 30fps jest ciężko.

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Wspomniana już opuszczona osada z pułapkami umiejscowiła moją szczękę na podłodze. A zadanie związane ze znalezieniem pewnej wiedźmy tylko poprawiło efekt. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że tak wiele postaci i wydarzeń jeszcze przede mną, a gra na pewno nie przestanie w ten sposób zaskakiwać.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy trofik w tej grze zdobyty czas spac bo do roboty na rano...

 

Robicie wszystkie zadania z tablicy ogloszen? Jakis blad jest z zadaniem "brudna forsa" czy jakos tak, prawda to?

Ja nie miałem żadnego problemu z wykonaniem w/w zadania ;]

 

Wszedłem do Velen i czuję się zagubiony - lokacja jest przeogromna  :fsg:

Jedynym minusem są dropy, które w Velen pojawią się na każdym kroku - nawet nie chcę wiedzieć jak to chodziło przed patchem :pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh dziś zwiedziłem Oxenfurt i Novigrad. No bajka po prostu. Wziąłem też udział w profesjonalnym turnieju gwinta (mam już naprawdę za(pipi)istą talie)  i stałem się zawodowcem :) , wygrałem wszystkie wyścigi konne w velen, pokonałem na pięści chyba też wszystkich, oraz zrobiłem kilka zleceń wiedźmińskich. 

 

Te zlecenia to poezja. Każdy inny z osobnym sub story. Czasem głupim , czasem śmiesznym a czasem smutnym.

 

Wątek główny nie ruszony dziś nawet o milimetr. W ciągu 8 h gry  4 spędziłem grając w gwinta :D .

 

 

P.S. O jaką miejscówkę z pułapkami chodzi? Możecie mi w spoilerze przybliżyć lokalizację? :)

Odnośnik do komentarza

Dobra pytanie mam do tych co już porobili quest fabularny przed novigradem!

 

 

 

Zrobiłem całą odnogę Keiry i Barona. Jak załatwiliście problem ducha lasu? Ja wypuściłem ducha lasu, uwolnił dzieci. Anna za kare została przez wiedźmy zamieniona w potwora. Po odczarowaniu umarła i baron się powiesił. Kto ducha nie uwolnił? Jestem ciekaw co mogło się stać z drugiej mańki. Dodatkowo po śmierci barona jego ludzie (zwykłe oprychy) zaczęli gwałcić i terroryzować.

 

 

 

Mega spoiler ale proszę kogoś odważnego o odpowiedź :D

No to w drugą stronę jest swoisty happy end.

 

Wiedźmy zrzerają dzieci, Anna jest szalona, Baron przyrzeka córce, że przestanie pić i zabiera Annę w daleką podróż do znachora, który daje cień szansy na wyleczenie jej. Córka zostaje w zakonie

 

Odnośnik do komentarza

20 godzin gry za Mną, 11 lvl, trochę achievów już wpadło, Velen potrafi zaskoczyć swoimi tajemnicami ;) Cholera, ile tu jest rzeczy do zrobienia!

Jestem pełen podziwu dla potworów, ich designu, detali, pieczołowitości czy historii, które zostały tutaj spisane. Niesamowita jest walka z każdym kolejnym bossem, zmusza do przygotowań, niezwykłego refleksu, kombinowania i szukania sposobu, jakby tu podejść i w którym momencie zrobić unik, użyć znaku czy mikstury. Każdy pojedynek jest dla mnie bardzo wymagający, ale i piekielnie satysfakcjonujący - szczególnie konno, kiedy po przytrzymaniu przycisku czas spowalnia, a My mamy możliwość wykonać idealne cięcie - czasem można powalić takiego bandytę precyzyjnym uderzeniem przecinając go na pół.

Świat zachwyca na każdym kroku, tu wszędzie czają się niespodzianki. Z niektórymi ludźmi można się bardzo zżyć, a dziesiątki z tych wyborów, które już dokonałem dawały mi wielokrotnie do myślenia. Z całą pewnością przejdę Wieśka co najmniej raz jeszcze. W tę grę się nie gra, ją się chłonie, połyka, przyjmuje całymi garściami, a ona trzyma niczym kajdanami, nie zamierza ich zrywać ani na chwilę.

 

Zrobiłem też kilka screenów - wielokrotnie przystaję, czy to w jakiejś wiosce czy na wzgórzu i po prostu podziwiam widoki, zachwycam się kolejną lokacją, kolejną odkrytą wioską, tą kapitalną grafiką, która tak potęguje gęsty i mroczny klimat.

 

Ostrzegam przed ewentualnymi spoilerami, szczególnie w opisach/nazwach questów.

93f0601467c76d8e.png

 

8f35812ae2febd2f.png

 

56530fdcaf488967.png

 

9dbe9c1aee09ec02.png

 

e8f21d835fe44368.png

 

be019e4e501fd16b.png

 

750577c1d9122497.png

 

6b9cc7a9b3d60c19.png

 

6843c2b2dccd3d24.png

 

05b46aab359bf85b.png

74ecb4566b349cba.png

c410777ce1501265.png

61d18c9c89aecbe1.png

a98d696686aacaeb.png

8129213628dccc93.png

 

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest mocarna i wciągnęła mnie jak diabli wkurza trochę czas wczytywania po zgonie , a minusem dla mnie jest za MAŁA czcionka , muszę wpatrywać się w tv , a nigdzie nie da się jej zwiększyć (PS4)

Ogólnie gra masakrator , wszędzie bym chciał wejść , wjechać i nawet fabuły za dużo nie urwałem.

Edytowane przez artex
Odnośnik do komentarza

kurde kolejną noc zarwałem, ale teraz przesadzilem, zostaly mi 4 godziny snu

 

 

jest super.

 

a co ciekawe nie miałem chyba żadnego buga, jeśli już to jakiś mikroskopijny którego już nawet nie pamiętam

 

 

pograłem w karty z paroma osobami, i patrząc po kartach jakie widzialem u przeciwnikow to ta gra jest calkiem skomplikowana. najpierw myślałem ze to bedzie wykładanie jak najsilniejszych jednostek i ewentualnie robienie pogody żeby zredykować obrażenia przeciwnikowi, ale kart specjalnych z róznymi zdolnościami jest sporo, a i jednostki mają rózne dodatkowe skille które mogą bardzo pomóc - narazie niewiele kart zdobyłem ale może być ciekawie. mogli by wprowadzić jakiś dlc albo gre na komórki w tego gwinta  z opcją online zeby mozna było na boku pograć z zywym przeciwnikiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...