Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam mały problem z questem u barona,porozmawiałem z jego córka i mam teraz zbadac dalsze poszlaki w velen czy cos takieg a na mapce brak jakiegoś znacznika,gdzie teraz szukac bo mi witki juz opadły.

 

I trafiłem na pierwszego buga kupiłem mapke z lokalizacja zbroi niedźwiedzia i jej przeczytanie nic nie daje,żadnej misji poszukiwawczej ani znacznika na mapie... :angry:

Odnośnik do komentarza

Starh kolesie w Novigradzie i Oxenfurcie moga robic na poziomie mistrzowskimm Rowniez w siedzibie barona od kowala dostajemy quest zeby przyniesc narzedzia mistrozwskie ale to chyba na 24lvl.

 

Tak, ale ja znalazłem tylko płatnerzy (poziom mistrzowski), a ziomków którzy mogą zrobić miecze na tym poziomie słownie ZERO :X 

(byłem u kowala koło karczmy w Oxenfurcie tak jak ktoś radził, ale również dupa - koleś może wykonywać tylko pancerze). 

 

 

@Kudlaty

Rób drugi główny quest w Velen - te zadania się ze sobą splatają. 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

grając na najwyższym poziomie trudności, gdy raz w znaczącym miejscu przy walcze zmieniłem na poziom niższy i wróciłem na najwyższy

achiva po przejściu gry za najwyższy nie dostane?

 

wczoraj miałem w jednym miejscu 15fps i inaczej sie nie dało :/

Odnośnik do komentarza

grając na najwyższym poziomie trudności, gdy raz w znaczącym miejscu przy walcze zmieniłem na poziom niższy i wróciłem na najwyższy

achiva po przejściu gry za najwyższy nie dostane?

 

wczoraj miałem w jednym miejscu 15fps i inaczej sie nie dało :/

Dostaniesz pół achiva.

Odnośnik do komentarza

No na calaka będzie potrzebne drugie podejście,z tego co czytałem jest jakieś 20 kart do gwinta które mozna przegapić i zablokować dostęp do nich na zawsze tak wiec zebranie wszystkich bez jakiegos poradnika przy pierwszym przejsciu gry będzie baaaardzo trudne wręcz niemozliwe

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Panowie mam mały problem z questem u barona,porozmawiałem z jego córka i mam teraz zbadac dalsze poszlaki w velen czy cos takieg a na mapce brak jakiegoś znacznika,gdzie teraz szukac bo mi witki juz opadły.

 

I trafiłem na pierwszego buga kupiłem mapke z lokalizacja zbroi niedźwiedzia i jej przeczytanie nic nie daje,żadnej misji poszukiwawczej ani znacznika na mapie... :angry:

 

Dalszy ciąg wypłynie jak trafisz do wiedźm z bagien. Anna jest u nich służącą

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Starh kolesie w Novigradzie i Oxenfurcie moga robic na poziomie mistrzowskimm Rowniez w siedzibie barona od kowala dostajemy quest zeby przyniesc narzedzia mistrozwskie ale to chyba na 24lvl.

 

Tak, ale ja znalazłem tylko płatnerzy (poziom mistrzowski), a ziomków którzy mogą zrobić miecze na tym poziomie słownie ZERO :X 

(byłem u kowala koło karczmy w Oxenfurcie tak jak ktoś radził, ale również dupa - koleś może wykonywać tylko pancerze). 

 

 

@Kudlaty

Rób drugi główny quest w Velen - te zadania się ze sobą splatają. 

 

 

 

Na pewno w novigradzie jest jeden oprócz hattoriego bo robiłem u niego miecz wyśmienity gryfa a to poziom mistrzowski musi być :)

 

 

Ekonomia w tej grze leży mam już 15 k kasy i nie robiłem żadnych exploitów po prostu sprzedawałem co trzeba komu trzeba i eksplorowałem.  W sumie nie wiem na co wydać zostawię sobie na później :D

 

Fakt że na liczniku mam 34 h a łącznie w grze już 50 bo zaczynałem od nowa raz bo mi się sejwy pomyliły. Może dlatego za drugim razem szybko doszedłem do fortuny ;)   

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

No na calaka będzie potrzebne drugie podejście,z tego co czytałem jest jakieś 20 kart do gwinta które mozna przegapić i zablokować dostęp do nich na zawsze tak wiec zebranie wszystkich bez jakiegos poradnika przy pierwszym przejsciu gry będzie baaaardzo trudne wręcz niemozliwe

Szczerze mówiąc to ciężko mi wyobrazić sobie przechodzenie drugi raz w najbliższym czasie. Gram już 5 dzień i nie wiem czy zrobiłem chociaż 30% (mam 15 lvl). Dla porównania premiera GTA5 też była we wtorek, w piątek już przeszedłem a w niedzielę miałem 100%. Ta gra jest tak wielka, że aż chyba za wielka :)

Odnośnik do komentarza

No jak ktos nie ma zycia to pewnie bedzie tez krotka i na calaka.

Ehh jakby W3 wyszedł z 8-9 lat temu to pewnie już bym kończył pierwsze przejście i zbierał resztki "?" z mapy a tak życie co chwilke odrywa i siły na zarwyanie nocek juz nie te :/

 

Licznik czasu w grze jest do pupy u mnie pokazuje 28h a ledwo pogralem z 15-18

Odnośnik do komentarza

kurde ta gra jest cudowna

 

grałem z 8h dziś, w międzyczasie pobiegałem troche po mapie i porobilem znaki zapytania, tak z godzine - po tym czasie zaczynało mi się odrobinkę nudzić... i co? poszedłem zrobić questa i kolejne pare godzin grałem z zapartym tchem i wielką przyjemnościa kompletnie zapominając o tej odrobinie nudy - questy są świetne. to jest zadziwiające wręcz.

mam w pamiętci skyrima ktorego gralem zaledwie tydzien temu - tam questy byly "idź i zabij" albo "idź i przynieś" - praktycznie bez żadnej otoczki i bez atrakcji. niewazne czy szlo sie na questa czy normalnie łaziło to w sumie było tak samo nijako.

a tutaj normalne łazenie po mapie jest 100 razy bardziej ciekawe, a questy 1000 razy bardziej

 

cudo1

 

 

ale ten licznik godzin to serio dziwny, jak może mi pokazywać 4 dni grania? 4x24h to musial bym praktycznie grać bez przerwy od wtorku

Odnośnik do komentarza

Albo nie mogę znaleźć tych miejsc mocy, albo w Velen jest ich bardzo mało. Wydaje mi się, że zwiedziłem jakieś 65% tego obszaru, a tylko dwa znalazłem. A dodatkowy punkt do umiejętności za frajer zawsze mile widziany. Wypadł mi drugi czerwony mutagen (nie liczę tych pokroju dropu z wilkołaka, bo nie można ich mutować ze zwykłymi), jeszcze jeden i będzie +7. Ulepszona Jaskółka to prawdziwy przechuy jest.

 

Dzisiaj chyba ze 4-5 godzin spędziłem łażąc tylko po Novigradzie, który dopiero teraz odwiedziłem. :fsg::banderas:

Odnośnik do komentarza

Albo nie mogę znaleźć tych miejsc mocy, albo w Velen jest ich bardzo mało. Wydaje mi się, że zwiedziłem jakieś 65% tego obszaru, a tylko dwa znalazłem. A dodatkowy punkt do umiejętności za frajer zawsze mile widziany. Wypadł mi drugi czerwony mutagen (nie liczę tych pokroju dropu z wilkołaka, bo nie można ich mutować ze zwykłymi), jeszcze jeden i będzie +7. Ulepszona Jaskółka to prawdziwy przechuy jest.

 

Dzisiaj chyba ze 4-5 godzin spędziłem łażąc tylko po Novigradzie, który dopiero teraz odwiedziłem. :fsg::banderas:

 

Ulepszoną Jaskółke znalazłeś w jakimś znaku zapytania, lub jakiejś misjii pobocznej ?

Jeśli w głównej misjii się znajduje to proszę o użycie spoilera bo jestem jeszcze w Velen i dopiero co zaczynam robić misje poboczne ^^

Odnośnik do komentarza

Albo nie mogę znaleźć tych miejsc mocy, albo w Velen jest ich bardzo mało. Wydaje mi się, że zwiedziłem jakieś 65% tego obszaru, a tylko dwa znalazłem.

 

Dzisiaj chyba ze 4-5 godzin spędziłem łażąc tylko po Novigradzie, który dopiero teraz odwiedziłem. :fsg::banderas:

 

Jeden z tych totemów właśnie w Novigradzie znalazłem, obok świątyni Wiecznego Ognia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...