Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

1.Są jakieś skrzynie gdzie można przechowywać rzeczy?

2.Jak działają te Juki dla konia? Nakładając je powiększa się po prostu ekwipunek czy właśnie trzeba tam osobno przenosić przedmioty?

3.No i ile mamy miejsca w ekwipunku bo mimo że zbieram wszystkie składniki to jeszcze nigdy nie miałem żadnej informacji o pełnym ekwipunku.

Odnośnik do komentarza

1.Są jakieś skrzynie gdzie można przechowywać rzeczy?

2.Jak działają te Juki dla konia? Nakładając je powiększa się po prostu ekwipunek czy właśnie trzeba tam osobno przenosić przedmioty?

3.No i ile mamy miejsca w ekwipunku bo mimo że zbieram wszystkie składniki to jeszcze nigdy nie miałem żadnej informacji o pełnym ekwipunku.

1chyba nie może później w kaer morhen

 

2 powiększa się ekwipunek

 

3. Pisze ile masz miejsca w prawym górnym rogu na ekranie ekwipunku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niech mi ktoś wytłumaczy kiedy jest koniec rundy jak gramy w gwinta ? nie kumam tego, czasem rzucamy karty non stop a czasem nagle jest koniec rundy.

 

Czy ty w ogóle czytałeś samouczek? Sprawdź go w menu :) Runda kończy się jak obie strony spasują lub zabraknie kart

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Albo nie mogę znaleźć tych miejsc mocy, albo w Velen jest ich bardzo mało. Wydaje mi się, że zwiedziłem jakieś 65% tego obszaru, a tylko dwa znalazłem. A dodatkowy punkt do umiejętności za frajer zawsze mile widziany. Wypadł mi drugi czerwony mutagen (nie liczę tych pokroju dropu z wilkołaka, bo nie można ich mutować ze zwykłymi), jeszcze jeden i będzie +7. Ulepszona Jaskółka to prawdziwy przechuy jest.

 

Dzisiaj chyba ze 4-5 godzin spędziłem łażąc tylko po Novigradzie, który dopiero teraz odwiedziłem. :fsg::banderas:

 

Ulepszoną Jaskółke znalazłeś w jakimś znaku zapytania, lub jakiejś misjii pobocznej ?

Jeśli w głównej misjii się znajduje to proszę o użycie spoilera bo jestem jeszcze w Velen i dopiero co zaczynam robić misje poboczne ^^

 

 

Od zielarza w Novigradzie kupiłem, miał też sporo innych receptur.

 

od którego? Znalazłem dwoch, jeden przy drogowskazie rynek, drugi to jakiś gnom w poludniowej czesci miasta i u nich nie ma. Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

 

Niech mi ktoś wytłumaczy kiedy jest koniec rundy jak gramy w gwinta ? nie kumam tego, czasem rzucamy karty non stop a czasem nagle jest koniec rundy.

 

Czy ty w ogóle czytałeś samouczek? Sprawdź go w menu :) Runda kończy się jak obie strony spasują lub zabraknie kart

 

ok dzięki, czytałem na początku gry jak było i później się tym gwintem już nie bawiłem i jakoś mi umknęło.

Odnośnik do komentarza

 

Od barona można później znaleźć karte w jego pokoju, czy to nie ta?

 

To nie jest ta karta.

 

 

u barona tylko jakiś kawałek kartki z zapiskami, czy jest tam gdzieś jeszcze karta do talii?

oprócz tej za wygraną z nim

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Kurde, już 11:20 a ja jeszcze nie odpaliłem Wieśka... Żona się uparła, żeby pójść głosować, więc trzeba będzie wybierać pomiędzy złodziejem a oszołomem - nie ma co, dylemat godny gry CDP Red :)

 

Nie pamiętacie może czy właścicielka karczmy w Białym Sadzie miała jakieś karty do Gwinta? I czy można było z nią grać i coś od niej wygrać? Bo jeśli tak to już więcej tego przegapiłem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...