Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie te materiały na długo przed premierą, gdzie Geralt zabił bandytów i potem, gadał z wieśniaczką, która mu dziękowała za ratunek i zapraszała do siebie? Ktoś to znalazł, czy zostało wycięte z gry?

 

Ten jaki napalony

 

witch3iels.png

 

 

Nie spotkalem tego niestety, podobnie jak kilku scen z trailera, od 00:34 do 00:56:

 

https://youtu.be/tDfa1Qp2SwA?t=34s

Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanko czy ktoś wie u kogo mogę kupić wiśniówkę i nalewkę z mandragory

u karczmarzy - na pewno kupowałem w Nowigradzie w tej knajpie pod jesiotrem...

 

A mój problem, po patchu na PS4 u nikogo nie widzę eliksiru oczyszczenia (od resetowania statystyk)? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...?

Keira.

 

 

Ed.

W zadaniu na tego starego mglaka z bagien znalazłem ulepszoną petardę(zapomniałem teraz nazwy, chyba coś z gwiazdami), ale nie wiem gdzie znaleźć jej podstawową wersję. Miał ktoś taki głupi problem?

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Spiąłem poslady i przeszedłem grę. Grałem na trzecim poziomie trudnosci. Żałuję bo od 1/3 gry nie miałem już żadnych problemów z przeciwnikami.

Czy mnie pamięć nie myli, czy to samo pisałeś o Pillarsach? Proponuje robić tak jak ja, zaczynać od najwyższego i jak zupełnie nie idzie (Pillarsy na najwyższym poziomie magiem- powodzenia życzę wszystkim zaprawionym w Soulsach :yao: ), to zejść oczko niżej, zamiast wybierać normala, który już od początku nie stanowi wyzwania.

W sumie to po kilkudziesięciu godzinach z Wieśkiem, nie wyobrażam sobie grać na niższym poziomie niż ten najwyższy, bo w innym wypadku pewnie na tym etapie już by mi się odechciewało. Walka jest tak schematyczna i pozbawiona taktycznej głębi - z każdym walczy się dokładnie tak samo-, że tylko mocni przeciwnicy ją ratują. Mam nadzieję, że taki stan rzeczy utrzyma się do samego końca.

 

To co mi się naprawdę podoba, to świetne misje poboczne, w sumie jedne z najlepszych z jakimi się zetknąłem w RPGach. Nie chodzi o samą mechanikę ich wykonywania (to wiadomo: przynieś, zanieś, zabij), ale o historie jakie im towarzyszą i to, że można je rozwiązać na kilka sposobów. Dużą rysą jest niestety jakość dubbingu w tych misjach i często przypominają mi się wtedy czasy polskich przygodówek z lat 90'. Ma to może swój urok, dodaje swojskości, ale te zachwyty nad jakością tego elementu są przesadzone.

Odnośnik do komentarza

A mój problem, po patchu na PS4 u nikogo nie widzę eliksiru oczyszczenia (od resetowania statystyk)? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...?

 

 

Kupowałem za tysiąc golda u jednego z kolesi w Novigradzie. Jak wróciłem później, to miał kolejny egzemplarz. Niestety nie pamiętam który to był sprzedawca.

 

 

Mozna jakos wybierac ktory alkohol zostanie zuzyty do odnowienia eliksirow?

 

Nope, wpierw schodzi Alkahest, a ponoć dopiero gdy zabraknie, to inne mocne wódki (nie miałem jednak okazji spróbować, bo mam tych butelek wpizdu)

 

 

Pisałem o tym w bugach, ale może ktoś sprawdzić na Rynku w Novigradzie, czy Marcus T. jest w swojej księgarni po ostatnim patchu? Kiedyś był dla mnie za mocny w karty, wróciłem parę godzin później z mocniejszą talią, ale jego księgarnia jest pusta przez całą dobę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Czuję, że zbliżam się coraz bardziej do końca tej wyśmienitej produkcji. :(

30 lvl, jeszcze mam kilka zleceń na potwory, 2 poszukiwania i potem już raczej same główne questy.

Mam jeszcze questy z gwintem, ale nie umiem w to grać i nie będę tego robił. 

 

Jakby co to jestem

 

 

po zabiciu generała Gonu i wiedźm. Teraz mam zrobić kilka rzeczy w karczmie Jaskra. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...