Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Novigrad mnie nie pochłonął, ale Skelliego to jest to. Podobnie jak przy pierwszych godzinach obcowania z grą, ale bardziej dynamicznie za sprawą majestatycznie prezentujących się burz. Plastycznie, ujmująco, nic tylko klikać w share. Kapitalne widoki.
Jestem zachwycony. Szkoda tylko, że gra się dławi w segmencie animacji bardziej niż Sasza Grej na początku kariery.

Odnośnik do komentarza
Dobrzy ludzie, bzyknąłem Triss po zadaniu

z wyprawieniem czarodziejów do Koviru i teraz, żeby sobie niczego nie spierdzielić to na Skellige musze powiedzieć Yen, że wybrałem Triss, żeby nie wpaść w trójkąt, który okaże się failem, czyż nie? :)

[/quote

O siet fak.

 

Jesli powiedzialem Triss, ze ją kocham ale jej nie bzyknalem i ucieklam z tymi czarodziejami z novigradu, pozniej na tym statku powiedzialem Yenn, ze tez ją kocham i dalismy sobie buzi :/ to przypal wylapie na koniec gry za to?

 

Odnośnik do komentarza

Mam problem z zadaniem Spis Cudzołożnic.

 

 

Przesłuchałem wszystkie i został mi dostać się do willi var Attre. Problem polega na tym, że nie mam klucza, a wejścia pilnują strażnicy. Najlepsze jest to, że przeczytałem to

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-30-wiedzmin-3-akt-i-novigrad-spis-cudzolonic

i nie ma tam nic o tej willi. WTF?

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Mam problem z zadaniem Spis Cudzołożnic.

 

 

Przesłuchałem wszystkie i został mi dostać się do willi var Attre. Problem polega na tym, że nie mam klucza, a wejścia pilnują strażnicy. Najlepsze jest to, że przeczytałem to

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-30-wiedzmin-3-akt-i-novigrad-spis-cudzolonic

i nie ma tam nic o tej willi. WTF?

 

 

Musisz od tylu troche poskakac zeby dostac sie do tej rezydencji.

Odnośnik do komentarza
Dobrzy ludzie, bzyknąłem Triss po zadaniu

z wyprawieniem czarodziejów do Koviru i teraz, żeby sobie niczego nie spierdzielić to na Skellige musze powiedzieć Yen, że wybrałem Triss, żeby nie wpaść w trójkąt, który okaże się failem, czyż nie? :)

[/quote

O siet fak.

 

Jesli powiedzialem Triss, ze ją kocham ale jej nie bzyknalem i ucieklam z tymi czarodziejami z novigradu, pozniej na tym statku powiedzialem Yenn, ze tez ją kocham i dalismy sobie buzi :/ to przypal wylapie na koniec gry za to?

 

 

No niestety ;) zrobiłem tak i...

 

...w pewnym momencie Triss i Yen zaprosiły mnie do pokoju na winko i gdy ja myślałem, że wypali trójkącik :D założyły mi kajdanki w łóżku i wyszły :reggie:

 

Odnośnik do komentarza

Poziom trudności jest jak w poprzedniej części. Zwiększa się tylko i wyłącznie siła przeciwników. Między normalem a najwyższym poziomem nie ma żadnych innych różnic. Mogliby się postarać chociaż trochę z AI i rozmieszczeniem przedmiotów. Bo co z tego, że medytacja nie regeneruje życia jak mam 200 butelek alkoholu w torbie i leczę się jaskółkami. Bardziej skomplikowanych mikstur nawet nie muszę robić bo przeciwnicy zachowują się tak samo i wiem jak unikać ich ciosów.

Odnośnik do komentarza

Co to jest za mesjasz... :banderas:

 

75 godzin na liczniku, 19 level i myślę, że jestem gotowy, żeby płynąć na Skellige.

 

Dopiero teraz odkryłem gwinta i prawie żadnych ? nie robiłem na mapie po wyjeździe z Białego Sadu. Będzie co robić po skończeniu fabuły :)

 

W poniedziałek się bronię, ale trzeba było coś dzisiaj pograć... :P

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Gdybym standardowo nie miał wyłączonych notyfikacji o trofeach, wyłączyłbym je w przypadku grania w W3. Ta gra jest zbyt dobra by ją sobie psuć czymś takim jak wymuszone zebranie wszystkich kart czy, także wspomniane wyżej, zaliczenie pięćdziesięciu headshotów z kuszy. Dżizas, biorąc pod uwagę jak nieużytecznym cholerstwem są kusze oraz jak bardzo s(pipi)e są hitboxy, zmuszanie się do tego (ew innych tanich trofików, o ile są bo nawet ich liosty nie sprawdziłem) może zniszczyć część wspaniałych doznań/wspomnień dotyczących tej fenomenalnej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...