Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz (albo dopiero po tylu godzinach) w Kaer Morhen, wlasnie:

 

 

Odczarowalem Ume i ruszam kompletowac zaloge i zaraz potem na wyspe mgiel po Ciri. Duzo jeszcze zostalo gry? Zastanawiam sie nad rozpoczeciem od nowa na najwyzszym poziomie trudnosci (zaluje, ze tak nie zaczalem) ale nie wiem czy warto jesli faktycznie nie duzo zostalo mi gry do konca...

 

Odnośnik do komentarza

Jestem juz (albo dopiero po tylu godzinach) w Kaer Morhen, wlasnie:

 

 

Odczarowalem Ume i ruszam kompletowac zaloge i zaraz potem na wyspe mgiel po Ciri. Duzo jeszcze zostalo gry? Zastanawiam sie nad rozpoczeciem od nowa na najwyzszym poziomie trudnosci (zaluje, ze tak nie zaczalem) ale nie wiem czy warto jesli faktycznie nie duzo zostalo mi gry do konca...

 

Podobno to jest gdzieś w granicach 2/3 gry, nawet więcej.

Odnośnik do komentarza

Odkryłem wszystkie pytajniki w Velen (ofkors jak trafiłem na jakiegoś badassa z 25lvl to spyerd.alałem) oraz wykonałem wszystkie zadania do 14 lvl, który aktualnie posiadam i właśnie wchodzę (bardzo powoli) do Novigradu spotkać się z Triss, myślałem że już wszystko zrobiłem, patrzę na mapę a tam kilka nowych żółtych wykrzykników i ogłoszeń (WTF kyrva?).

Ja nigdy nie przejdę tej gry :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem w Novigradzie, nie wiem czy ktoś z Was był w Chorwacji i zwiedzał Dubrovnik albo wyspę Korcula, ale jak żywo przypomina mi te dwa miasta (wąskie uliczki, alejki, pagórki ze schodami, kostka, mały ryneczek, rycerze i ogólna architektura) czyli bardziej kultura bałkańska niż słowiańska.

Chorwaci pochodzą z terenów obecnej małopolski :P

 

A gdyby nie zniszczenia 1 i 2 WŚ to u nas byłoby takich miejsc znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Wieśka. Oczywiście dostałem najgorsze możliwe combo jako zakończenie  :yao:
Gra, o któej warto napisać więcej (może innym razem), wspaniała przygoda, oczywiste 10/10 i jedna z najlepszych z jakimi miałem styczność choć w żadnym razie najlepsza.
Trochę zabawne, bo stosunkiem "gameplay do scenki przerywnikowe/dialogi" szalenie przypomina mi MGS 4.
U mnie jakieś 20% to była walka, z 30% eksploracja a 50% cutscenki, rozmowy, etc
 
Przewspaniałe przeniesienie świata wykreowanego przez Sapkowskiego na grunt gier video, autentyczny "love letter" dla fanów a przy okazji wspaniałe dzieło dla wszystkich, nawet tych nie mających styczności z prozą Andrzeja.
 

BloodBorne nadal GOAT ale to w żadnym razie nie umniejsza genialności Wiedźmina 3.

 

Odnośnik do komentarza

Pamięta ktoś może dla misji "słoneczny kamień" jaki jest zalecany poziom doświadczenia? Nie ukończyłem jeszcze "przygotowań do bitwy", mam 34 poziom i mam kilka zadań pobocznych na 30 lvl i boję się, że albo główne albo poboczne mi wyszarzeją...

 

edit: sorry, już znalazłem, że 28 i znowu doopa blada - za wątek główny 5exp...  :sorry:

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...