Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A jest zakończenie w którym Geralt ma wyj.ebane na obydwie laski i nie wiąże sie z wyboru z żadną z nich? :D

 

 

Jest quest w którym przegina z zabawą z jedną i drugą i obie go wywujały, ale to trzeba ciągnąć przez prawie całą grę.

 

 

 

No to akurat wiem.

Pytam sie czy, a jesli tak to z jakim skutkiem, można nie wyznać miłości ani Triss, ani Yen.

 

Odnośnik do komentarza

No można w obu przypadkach powiedzieć 'nie' więc rezultat w takim wypadku jest raczej wiadomy. 

Ciekawią mnie te drobne smaczki z tym związane.

Wybrałem Triss (czego swoją drogą potem żałowałem) i wtedy Yen dość mocno Geraltowi dogryzała.

 

Jak sie nie wybierze żadnej to padają od nich pytania 'co zamierzasz już zawsze tylko konia walić?' ? :D

Odnośnik do komentarza

 

Witam. Do tych co zplatynowali. Pominołem w Wyzimie karte wygrywaną od Nifgaarrtczyka : FOLTEST ZDOBYWCA. Jest po platynie czy można jeszcze jakoś zdobyć?

 

Wystarczy wrócić do zamku w Wyzimie i go ograć. Chyba, że jesteś już po ukończeniu gry ale to chyba nie ma większego znaczenia.

 

Mam pytanie: jakiś czas temu kończyłem NG+ i przedwczoraj skończyłem sobie z Serca z Kamienia. Teraz drugi raz zabieram się za KiW. Jak skończę ten dodatek to ten set z KiW przejdzie mi do NG+ ponownie?

 

 

 

 

Edit. No to pięknie. Teraz nie mogę załadować stanu postaci z po ukończeniu Serc z Kamienia pomimo tego, ze gra została jUz wcześniej ukończona. Dlaczego?

 

Edit2. Dobra, już chyba wiem o co chodzi. Nowa Gra Plus nie załaduje raczej setu postaci z poprzedniej ukończonej NG+ tylko z podstawowej Nowej Gry. No nic, zacznie się od nowa na DkZ. W końcu to i tak czysta przyjemność. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, ale ludzie to klapy z grafiką. I bardzo dobrze, że CDProjekt się takim szambem jak łatka usprawniająca grafikę w Wieśku się nie zajmą, bo mają inne lepsze ambitniejsze plany jak Gwint i Cyberpunk. Wiesiek to i nawet bez tego tej łatki ładnie i tak czy siak wygląda na PS4.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy ostatnio jakiś patch pomieszał coś z wrażliwością wiedzmina na zatrucia? Jakiś czas temu jak grałem to zwykle szedł odwar z echidny, ekkimy i A zostawało jeszcze trochę miejsca na jaskółke i grom. Teraz jeden odwar z jaskołką i wiedźmin zatruty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...