Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Bzduras napisał:

W sensie na Steam Decku? Dlaczego ma nie ruszyć? Będzie działać jak do tej pory na takich samych ustawieniach jak do tej pory, bo jeśli ktoś faktycznie chce dać wszystko na prawo i odpalić tak grę na SD to troszeczkę się pomylił z wyborem platformy.

Na maxa w prawo to wiadomo, ja stawiam ze w ogole suwaczkow na SD nie ma co dotykac. No nic, po pracy zapodam sobie download i zobaczymy jak to w ogole dziala na SD - jak tylko bedzie plynniej niz na PS4 to grafika jest bez znaczenia dla mnie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Na maxa w prawo to wiadomo, ja stawiam ze w ogole suwaczkow na SD nie ma co dotykac. No nic, po pracy zapodam sobie download i zobaczymy jak to w ogole dziala na SD - jak tylko bedzie plynniej niz na PS4 to grafika jest bez znaczenia dla mnie.

Medium, rozdziałka natywna, 40Hz i masz stały framerate, można iść oczko wyżej, ale na tym małym ekranie nie ma dużej różnicy, a bateryjka trzyma dłużej. Spokojnie możesz zabrać Gerwanta na szlak i do klopa :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jak widać różnice są na każdym screenie, natomiast RT w wielu miejscach wygląda lepiej, ale są też miejsca, gdzie wygląda gorzej, znalazłem też kilka artefaktów graficznych. 

 

Co do Steam Decka ktoś pisał, że pódzie. Radziłbym uważać, dzień temu perf był wyższy od low po high o jakieś 60%... 

 

 

 

Pewnie będą patchować. 

2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:
5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:
RT
image.thumb.png.238ef6a0b93dec43d927985da266fa1a.png
bez RT
 
image.thumb.png.79dbf0f6b0d3762da28b44d0e2f9efef.png

Masz tą wodę na pewno na ultra ustawioną?

Uber+ nawet, dziwne te fale. Inna sprawa, że screeny z goga się dziwnie skalują na 1440p i wyglada to gorzej niż w realu, ale woda dla mnie w RT to bardzo subiektywna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

 

ale woda dla mnie w RT to bardzo subiektywna sprawa. 

 

To zobacz na moje screeny, tam masz full RT razem z wodą, nie widzę tu żadnego pola do subiektywnej oceny, woda z RT niszczy wyglądem tą bez RT w każdej sytuacji.

 

Edit: I to by w sumie było na tyle ode mnie odnośnie grafiki, bo już od paru stron sobie "pozwalam" ;) jedynie może jakieś skriny później zarzucę

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Jak widać różnice są na każdym screenie, natomiast RT w wielu miejscach wygląda lepiej, ale są też miejsca, gdzie wygląda gorzej, znalazłem też kilka artefaktów graficznych. 

 

Co do Steam Decka ktoś pisał, że pódzie. Radziłbym uważać, dzień temu perf był wyższy od low po high o jakieś 60%... 

 

 

 

Pewnie będą patchować. 

Uber+ nawet, dziwne te fale. Inna sprawa, że screeny z goga się dziwnie skalują na 1440p i wyglada to gorzej niż w realu, ale woda dla mnie w RT to bardzo subiektywna sprawa. 

Mam nadzieje ze zachce im sie wypuscic jakiegos patcha i naprawic jak to dziala na SD.

Odnośnik do komentarza

Udało się komuś uruchomić zapis z PS4 na PS5? U mnie widnieje ten sejw jako "Save Data Unavailable" i gdy próbuję go wczytać to pojawia mi się taka informacja:

 

Cytat

You are missing the following add-ons required to open the save:
Blood and Wine - Expansion Pack
Hearts of Stone - Expansion Pack

 

Przecież wersja na PS5 ma te dodatki od razu zainstalowane, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, DJ1988 napisał:

Udało się komuś uruchomić zapis z PS4 na PS5? U mnie widnieje ten sejw jako "Save Data Unavailable" i gdy próbuję go wczytać to pojawia mi się taka informacja:

 

 

Przecież wersja na PS5 ma te dodatki od razu zainstalowane, czyż nie?

na ps5 jest problem. Pracuja nad tym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...