Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę tu pewną zależność - konsolowcy siedzą cicho bo są w pracy i dopiero popołudniem sprawdzą grę, pecetowcy siedzą nad cyferkami i piszą elaboraty jakie mają smoki, bo mają przerwę świąteczną w szkole i mama pozwoliła im pograć czy coś

 

panam-200iq.gif

  • Dzięki 1
  • Haha 5
  • This 2
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Pupcio napisał:

I jak widać na ten przeskok dzisiejszy sprzęt nie jest jeszcze gotowy skoro karta pippolino za 20k może sobie pozwolić na ten efekt w portalu gdzie gra dzieje się w białym pokoju (tam powinen też trafić ten entuzjasta cewek ps5 :) )

Trochę Redzi pooszukiwali, bo modowałem tę grę z dosłownie tymi samymi modami, zanim był RTXy na rynku i chodziło to wtedy w 100 klatkach, a teraz te same mody (jak wyłącze RT) i polowa mniej na karcie o półkę wyżej, nie wiem, może jestem debilem, ale śmierdzi to jak zwykle. Na starym sprzęcie typu RTX 2080Ti ta gra przecież nikomu nie pójdzie teraz nawet na low... kosmos optymalizacyjny. 

 

Gra się fajnie, jest lepiej itp. ale to jest właśnie problem tych patchy "next-genowych" dobrze, że nie wrzucili tego na poczciwe PS4 i Xboxa One :xboss:.

Odnośnik do komentarza

Na XSX to chyba nie trzyma tych 30 klatek. Przed łatką porównywałem sobie tryby i jak wiadomo po przełączeniu z 60 na 30 jest koszmarne uczucie, ale teraz po paczu ten tryb jest absolutnie niegrywalny. Zwiedzałem sobie okolice "zamarzniętej wioski" na etapie przed zadaniami z Baronem... nic tam się nie działo, walki nie było, a idąc sobie w trybie RT ma się wrazenie jakby gra co ileś klatek robiła mini pauzę. W takim układzie nie ma szans dostrzec jakiejś poprawy grafiki, no chyba, że się zatrzymamy w miejscu i przyłożymy nos do ekranu. 

 

Zresztą piszecie, ze RT ledwo idzie na kompach z nasa, więc o czym my rozmawiamy. 

Do konsol to wrzucili chyba tylko po to, by się chwalić w materiałach promocyjnych jaki to super next gen z rejtrejsingiem. 

 

Na szczęście tryb wydajnościowy daje radę i na prawdę gra wygląda wspaniale, szczególnie na oledziku borzym :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Michał102 napisał:

Na XSX to chyba nie trzyma tych 30 klatek. Przed łatką porównywałem sobie tryby i jak wiadomo po przełączeniu z 60 na 30 jest koszmarne uczucie, ale teraz po paczu ten tryb jest absolutnie niegrywalny. Zwiedzałem sobie okolice "zamarzniętej wioski" na etapie przed zadaniami z Baronem... nic tam się nie działo, walki nie było, a idąc sobie w trybie RT ma się wrazenie jakby gra co ileś klatek robiła mini pauzę. W takim układzie nie ma szans dostrzec jakiejś poprawy grafiki, no chyba, że się zatrzymamy w miejscu i przyłożymy nos do ekranu. 

 

Zresztą piszecie, ze RT ledwo idzie na kompach z nasa, więc o czym my rozmawiamy. 

Do konsol to wrzucili chyba tylko po to, by się chwalić w materiałach promocyjnych jaki to super next gen z rejtrejsingiem. 

 

Na szczęście tryb wydajnościowy daje radę i na prawdę gra wygląda wspaniale, szczególnie na oledziku borzym :)

Dokładnie, fajnie, że na konsolach to chodzi fajnie na perf i wyglada lepiej, sam sprawdzę za jakiś czas. Na PC jest ok, ale RT jest piękne, tylko, że przydałby się kompa z RTX 5xxx, co nie jest akceptowalne i Digital Foundry rozjedzie ich w tym tygodniu xD.

Odnośnik do komentarza

Ktoś może potwierdzić ile trzeba pobrać na ps5, gdy wrzucę do napędu wersję goty., konsola wcześniej wiedźmina nie widziała.

Czy do pobrania będzie tyle samo gdyby kupić grę na psstore?

 

Ale ceny pudełek poszybowały, nawet w PB przez kilka dni z 78 zł skoczyło na 115 zł. Używki też po 2,3 dyszki w górę.

Odnośnik do komentarza

Nwm ile jest na płycie, wcześniej W3 cyfrowy to było ok 35gb do zassania.

A ceny faktycznie mocno UP, kto taktycznie nie rozegrał za 39, teraz musi płacić.

26 minut temu, Bzduras napisał:

Kupiłeś kartę za 20k to teraz się męcz

 

Ciekawe, czy chociaż głośniki stereo dorzucili w promo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Bez obaw, działa juz 5.1/7.1 W sumie nie dziwi mnie tak ilość przy(pipi)ki. Jak bym miał grać z RT w 24 klatkach, to też wolałbym po(pipi)ić głupotki na forumku smile.gif Mając niedawno tylko konsole nie gadałem, że RT jest gównem. Od początku się nim jaram i powtarzam, że jest za(pipi)isty. Jedynie konsole były gównem które go ledwo ogarniały. Więc proponuję zejść już na zimie i zaakceptować przyszłość smile.gif



  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

W Novigradzie masz 100 fps? 

 

Tam niezależnie od konfiguracji coś jest skopane, nawet na low i uber+ wszystkim tnie :D. 

 

 

Na 4090 w Novigradzie 80-100 fps w 4K (DLSS2Quality) ze wszystkim na Uber+ z max RT, poza Novigradem 100-120, żadnych przycięć, cięć, zwolnień czy innych stutterów. DLSS3 robi tu magię.

 

Fajna ta nowa kamerka, szkoda, że nie dali opcji żeby samemu ją ustawić chociaż lewo/środek/prawo (w modzie, z którego to wzięli można było ustawiać dowolnie w każdej płaszczyźnie). Walka dla tych co wcześniej grali na konsolach (bądź bez modów) też powinna zyskać, bo jednak z tej kamerki z bliska "fajniej" się walczy, większa immersja. Szybkie znaki bardzo na plus.

 

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...