Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem dziś rano przygodę totalnie od nowa na PS5. No i 60 klateczek to złoto. Z ciekawości przełączyłem na chwilę na grafikę z trybem RT ale na Trygława i Swaroga, tak się nie da grać! 30 fps już nie na moje oczy. Wywalone mam w jakieś porównania grafik i spuszczanie się nad odbłyskami tafli wody i tekstur. Tu się liczy płynność i nic więcej bo gra nadal wygląda dość solidnie i jest wspaniała.

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Zacząłem dziś rano przygodę totalnie od nowa na PS5. No i 60 klateczek to złoto. Z ciekawości przełączyłem na chwilę na grafikę z trybem RT ale na Trygława i Swaroga, tak się nie da grać! 30 fps już nie na moje oczy. Wywalone mam w jakieś porównania grafik i spuszczanie się nad odbłyskami tafli wody i tekstur. Tu się liczy płynność i nic więcej bo gra nadal wygląda dość solidnie i jest wspaniała.

RT na konsolach to tylko od Insomniaca :). Tam nawet 60 fpsików jest, reszta to dla mnie ciekawostka. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Przecież samowbijanie dzbanków na wersji PS5 to największy szwindel i odpieranie jakiejkolwiek przyjemności z wbijania ich, ja też wolę sposób "wiedźminowy", albo sobie wbijasz od początku, ale nie wbijają się w ogóle, bo już na PS4 miałeś wbite. 

 

Zgadzam się w 100%! Też wolę sobie od nowa grać a nie tak jak w "chińczyku" ledwo odpalić grę i od razu dostać platynę. Takie gry jak W3 lub GoT są warte tego aby przejść je (choćby dla pucharków) jeszcze raz.

 

Z drugiej strony trzeba oddać że @oFi również ma trochę racji bo jednak część aktywności trzeba powtórzyć a niektóre z osiągnięć są dość czasochłonne.

No ale nie da się wszystkim dogodzić, takie życie gracza.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, YETI napisał:

:lapka:

 

  Ukryj zawartość

 

 

Tak, jest sporo gier, które wyglądają lepiej od W3, dużo lepiej.

 

 

Ale sobie podkręciłeś tego Horizona. To co tu pokazałeś to fizyka wody, więc nie wiem co to ma w ogóle do rzeczy, bo my rozmawiamy o RT i odbiciach w wodzie (które we Wiedźminie teraz z RT są o wiele lepsze niż SSRy w HFW).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tjery napisał:

 

Ale sobie podkręciłeś tego Horizona. To co tu pokazałeś to fizyka wody, więc nie wiem co to ma w ogóle do rzeczy, bo my rozmawiamy o RT i odbiciach w wodzie (które we Wiedźminie teraz z RT są o wiele lepsze niż SSRy w HFW).

A no ma to do rzeczy że w Wieśku woda wygląda chujowo, a w horizonie zajebiscie. 

"My tu rozmawiamy o odbiciach w wodzie" :facepalm:...  nie trafił w klucz tematu jak na maturze jprdl porażka 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Wody w obu grach nie ma co porównywać ze względu na rozrzut czasowy wydania obu gier. Patch dużo poprawił ale pod względem wyglądu wody nie ma się co spodziewać wodotrysków (sorry za grę słów haha). Poza tym mechanika renderowania wody w HFW wygląda na inną niż w W3 stąd ich porównywanie (nawet przy użyciu ekstra efektów i dopałek graficznych) zdaje się nie mieć sensu. Gdyby obie gry powstały od podstaw w tym samym czasie to mielibyśmy gorący temat do dyskusji że moje jest mojsze a twoje twojsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...