Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie udostępnią jedynie wersję na GOG-u równocześnie z ocenami GOTY w branży

 

ale byłby shit storm

 

Ludziom ktorzy kupili inaczej by chyba dupska masowo popekaly. Ja pamietam jaki byl placz jak polscy gracze ktorzy kupili kolekcjonerke W2 mieli miec dostep o 1 dzien wczesniej, drama na calego, pamietam tez jak cos im nie pyklo, ludzie o 00:00 chcieli grac (w tym ja) ale nie udalo sie odblokowac gry przez jakis blad, dopiero rano mozna bylo, niektorzy ludzie czekali cala noc [ja poszedlem spac cale szczescie :obama:] wiec mielismy dostep wczesniej, ale nie 24 godziny :P W ramach przeprosin wyslali nam koszulki, mozna sobie bylo wybrac z wielu wzorow, ja wzialem te: https://youtu.be/vvS2TDQGgVU?t=35s

Odnośnik do komentarza

Na PS4. Ja po prostu w sobote jak jeszcze byly w sklepie dodalem do koszyka i chcialem sprawdzic jakie formy platnosci mozna wybrac. Pozniej dostalem maila, ze produkt zarezerwowany i zamowienia czeka na cos tam... Dzis patrze, nadal jest. Na stronie brak ze steelbokiem wiec zadzwonilem zapytac czy jesli niby zarezerwowalem przez przypadek w sobote i pokazuje mi nadal "+steelbok" to czy placac dzis taka wersje dostane no i sie okazalo, ze tak. Skoro juz sie zdecydowalem to dzis przelalem im kase.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

pewnie udostępnią jedynie wersję na GOG-u równocześnie z ocenami GOTY w branży

 

ale byłby shit storm

 

Ludziom ktorzy kupili inaczej by chyba dupska masowo popekaly. Ja pamietam jaki byl placz jak polscy gracze ktorzy kupili kolekcjonerke W2 mieli miec dostep o 1 dzien wczesniej, drama na calego, pamietam tez jak cos im nie pyklo, ludzie o 00:00 chcieli grac (w tym ja) ale nie udalo sie odblokowac gry przez jakis blad, dopiero rano mozna bylo, niektorzy ludzie czekali cala noc [ja poszedlem spac cale szczescie :obama:] wiec mielismy dostep wczesniej, ale nie 24 godziny :P W ramach przeprosin wyslali nam koszulki, mozna sobie bylo wybrac z wielu wzorow, ja wzialem te: https://youtu.be/vvS2TDQGgVU?t=35s

 

Hahaha, pamiętam. Ja czekałem do 3 w nocy i odpuściłem.

 

Koszulkę wybrałem tą samą, we wtorek będę w niej odpalał grę po raz pierwszy. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...