Jump to content

Playstation Meeting 20.02.2013 - opinie, komentarze, pogaduszki podczas konfy.


Mendrek

Recommended Posts

Witam w temacie przeznaczonym wyłącznie dzisiejszemu wydarzeniu, na którym być może Sony zaprezentuje jakieś wieści na temat Playstation 4. Nie mamy oczywiście pewności czy tak będzie, ale w obu przypadkach sh*tstorm będzie. Żeby udrożnić nieco Console Wars i Konsole nowej generacji, na czas konferencji proszę o rozmówki, komentarze i opinie konfowe w tym temacie.

 

Nieoficjalny czat: http://czateria.interia.pl/czat,room,324,EMO

 

Oto lista miejsc, gdzie będą (oby) działające streamy na żywo:

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment

Mi wystarczy jak pokażą jak PS4 będzie wygladać i jakieś dwie gry (tylko nie jakieś wiejskie rendery). Niech też powiedzią coś o streamingu (jak to ma wyglądać i jakie usługi). Miło by było jak by padły jakieś ceny. Jakis sprzet w tym roku bym kupił :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.