Skocz do zawartości

Playstation Meeting 20.02.2013 - opinie, komentarze, pogaduszki podczas konfy.


Rekomendowane odpowiedzi

poszedlem spac bo rano do roboty. teraz siedze podniecony w pracy, na telefonie i myslalem ze przeczytam tu posty juz po tej calej imprezie, a tu ostatni post o 22:59? Moje cialo jest gotowe na jakies linki z youtube. Ma ktos? Na fonie mam wolny net, a playery inne niz yt nie dzialaja. Nie wytrzymam do pietnastej! :/

Odnośnik do komentarza

Jestem troche niewyspany, ale ogladalem do konca - podobalo mi sie, ale zabraklo samej konsoli, bylem pewien, ze jednak ja pokaza.


Nowa wersja Dualshocka wyglada calkiem fajnie - nieco lepiej niz ten z pierwszych zdjec, touch-pad moze sie przydac do ewentualnego sterowanie kursorem - cos jak myszka, nowa funkcja share zapowiada sie interesujaco - bede mogl wrzucac nagrane glitche oraz bugi. Ciekawe co bedzie z trybem online - czy bedzie platny, oby tylko pobieranie w tle i patchowanie bylo w standardzie dla wszystkich niezaleznie od subskrybcji.

Fajnie, ze jako pierwsza pokazali gre, ktora nie jest mainstreamowa - ot taki platformer 3D, a nie zadna strzelanina czy wyscigi, zapowiada sie ciekawie. Nowy Killzone wyglada Next-Genowo - podoba mi sie glebia obrazu i duza ilosc obiektow i efektow widocznych na ekranie, miejmy nadzieje, ze wprowadza cos nowego poza tym co widzielismy w poprzednich odslonach.

Square Enix pokazalo demo, ktore juz widzielismy, wiec to zadna nowosc, poza tym kolejny Infamous od Sucker Punch ? Zobaczymy co z tego wyjdzie - juz mogli dac jakies nowe IP, a nie kolejna czesc gry.

Watch Dogs juz wczesniej zapowiadal sie ciekawie, tutaj pokazano nowy gameplay, moim zdaniem postac troche dziwnie biega, za malo sie porusza - statyczna gorna czesc ciala i wyglada jakby jechala na kolkach.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

CNN podaje w wiadomościach że cena oscyluję w granicach 500 dolarów na mnie duże wrażenie zrobiła każda gra, choć na Watchdogs i DriveClub czekam jak małe dziecko na gwiazdkę. 

Co do grafiki to jak na standardy konsol jest bardzo dobrze :) ale na pewno nie jest to poziom który PC nie osiągnie przez dwa lata jak co nie którzy na forum wieścili, ba jest to poziom osiągalny już dla obecnych PC. 

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem konferencji (bo po co), informacje w pigułce właśnie przetrawiłem.

Wnioski?

Granie na używkach - plus, aczkolwiekdo multi pewnie należy się spodziewać online-passów, czy innych góvien

Specyfikacja - nie wnikam, gry mają chodzić płynnie, to wystarczy.

Gdybym był napalony na Destiny (nie jestem), kupiłbym PS3 (120zł w kieszeni względem X360).

Brak kompatybilności wstecznej na rzecz chmury - na polskich łączach... podziękuję.

Nowy DS - ciekawy, touchpad na plus, dla fanów strategii i przeglądania internetu jak znalazł.

CDProjekt w bazie wydawców - właściwie jeden z argumentów dla mnie do zakupu next-gena.

Jeżeli podstawowe multi będzie za darmo - kolejny argument dla mnie.

 

Zakładam, że kolejny Xbox też nie będzie miał podobną i specyfikację, i content. Zobaczymy co z tego wyjdzie po oficjalnym ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza

Konfa bardzo udana moim zdaniem. Zadowolony jestem że obejrzałem na żywo. Myślałem że tutaj spędzę noc i będziemy wspólnie komentować, ale "Guru Meditation" :) PPE pojawiał się i znikał. Na starym forum Polygamii ruch jak na Marszałkowskiej i po chwili również wyskoczył fatal error :) Walczyłem również z routerem Netii który akurat po północy postanowił się zbuntować. Na szczęście udało mi się spokojnie obejrzeć jakieś 85% konferencji. Bardzo mi się spodobała przyjazna pecetowa architektura, 8GB RAMu i że Sony zrozumiało że developer jest bardzo ważny. Padzik wygląda super i ma fajne funkcje, choć dalej analogi nie są ułożone jak w Xboxowym. Nagrywanie rozgrywki bardzo mi się podoba. Teraz czas na gierki:

 

-Knack - bez szału

-Killzone: Shadow Fall - szał jak cholera. Ogromne futurystyczne miasto, ciekawa akcja z zamachem, ślicznie wszystko wygląda i jaram się strasznie.

-Driveclub - cieszę się że to nie MotorStorm. Bardzo liczę na ten tytuł, na dużą ilość ciekawych tras i przemyślane tryby single i sieciowe

-inFamous: Second Son - świetne wprowadzanie, myślałem że to Watch Dogs albo jakaś skradanka. Zasadniczo nie przepadam za tą serią, ale jeszcze sobie sprawdzę pierwsze dwie części

-The Witness - intrygująca i śliczna gra logiczna od twórcy Braida. Podoba mi się to.

-Deep Down - ach te smoki i rycerze. To pewnie nowe DD. Ciekawią mnie te nowe japońskie silniki, dobrze że nie jadą na Unreal Engine.

-Diablo III - tu prawdziwe zaskoczenie. Szkoda nie lubię Blizzarda i ich gierek, nie jaram się.

-Watch Dogs - tutaj szał jak jasna cholera. Piękna oprawa, miasto, fajne akcje i polski akcent. Przy okazji wyobraziłem sobie GTA5 w wersji na PS4 i inne gierki z otwartym światem.

-Destiny - szykuje się super gierka, ale musimy poznać więcej detali. Trochę mał pokazali, ale już widzę że będą piękne widoczki i dobra zabawa.

 

Więc ogólnie jestem zadowolony i oceniam szoł na mocne 8/10. Brakło Ridge Racera :) Brakło wyglądu konsoli i czegokolwiek od Naughty Dog. Ale i tak jak na pierwszy pokaz było świetnie i treściwie. Dobrze że premiera w tym roku, najwyższy czas na prawdziwego next-gena. Jaram się!

Odnośnik do komentarza

Bida. Zero zaskoczenia i opadu szczeny. Graficznie to takie PS3,5. Z gierek nic mnie nie ruszylo. Liczylem na Watch Dogs ale wieje mi tu Assassinem (animacje) tylko ze w czasach wspolczesnych.

 

Sharebutton i Social gaming (zwlaszcza ile temu drugiemu poswiecono czasu) mnie przerazaja. Jak pisalem na czacie wczoraj - nie czuje sie targetem tej konsoli. Nie mam konta na FB, nie umieszczam filmikow na YT.

 

Nie pokazali konsoli, jedynie pada, i odbieram to (jak i gadanie o chmurze) jako znak tego, ze cale PS4 to wlasnie pad i ta listwa z kamera. Wiec jak co to gierki tylko w dystr. cyfrowej po 250+zl (bo przeciez nie ma posrednikow, kosztow logistyki, opakowan). Troche czarny scenariusz.

Odnośnik do komentarza

Bida. Zero zaskoczenia i opadu szczeny. Graficznie to takie PS3,5. Z gierek nic mnie nie ruszylo. Liczylem na Watch Dogs ale wieje mi tu Assassinem (animacje) tylko ze w czasach wspolczesnych.

 

Sharebutton i Social gaming (zwlaszcza ile temu drugiemu poswiecono czasu) mnie przerazaja. Jak pisalem na czacie wczoraj - nie czuje sie targetem tej konsoli. Nie mam konta na FB, nie umieszczam filmikow na YT.

 

Nie pokazali konsoli, jedynie pada, i odbieram to (jak i gadanie o chmurze) jako znak tego, ze cale PS4 to wlasnie pad i ta listwa z kamera. Wiec jak co to gierki tylko w dystr. cyfrowej po 250+zl (bo przeciez nie ma posrednikow, kosztow logistyki, opakowan). Troche czarny scenariusz.

Pamięta ktoś przystawkę CD32X do Segi Genesis? Właśnie wyobraziłem sobie chlebak, do którego wkładasz chlebak PS3  :scratch_one-s_head:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...