Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś wyskoczył, żeby go patronitem wspierać, bo nie chce mu się już pracować, a marzy, żeby nagrywać dla nas filmiki. Nie wiem jak wy, ale ja nie wspieram mocno

I mu sie udalo. 4700zl za siedzenie w domu i mowienie do kamery. A wy co? Praca w korpo, ksiniecie w mpk i tysincpincset na reke?

 

Kuaza czesto w swoich filmikach wymienia nrgeek i widac, ze trzymaja sie blisko bo jezdza razem na imprezy growe i nawet sie odwiedzaja prywatnie. Tego drugiego jeszcze moge zdzierzyc. Ale sprawdzilem teraz jak to z tym patronitem bylo bo nrgeek tez przeszedl "na zawodostwo" i utrzymuje sie z datkow. I wychodzi na to, ze kuaz go musial mocno zmobilizowac xD

 

Filmik kuaza z podziekowaniami za zbiorke - nagrany 16.06.2016

 

Filmik nrgeek z info, ze zaklada patronite - 30.06.2016

 

 xD

 

A tutej wisienka na torcie. Przy podobnej liczbie wspierajacych 276 vs 246, kuaz wyciaga 4700zl vs 3000zl xD Ale widac w Lodzi to i tak starcza.

 

https://patronite.pl/quaz

https://patronite.pl/nrgeek

Odnośnik do komentarza

nrgeek xD

 

kur.wa typowi nie chce się poświęcić 10 minut na research w googlach na temat rzeczy, o których gada

 

już nie mówię o wymowie bo jak raz yebnął w temacie o grach star wars to większość komentarzy dotyczyła tylko tego tekstu

Odnośnik do komentarza

a no mialem wlasnie dopisac o nim ale mi sie nie chcialo, ze arhn ma mega wiedze o branzy gier i robi dobre materialy, ale jednak sporo osob go nie lubi, co nie zmienia faktu, ze jego materialy sa na wysokim poziomie techniczym i merytorycznym

w porównaniu do polskich jutuberów to rzeczywiście się wyróżnia, ale też zdarza mu się gadać bzdety na temat na który nie ma pojęcia
Odnośnik do komentarza

 a no mialem wlasnie dopisac o nim ale mi sie nie chcialo, ze arhn ma mega wiedze o branzy gier i robi dobre materialy, ale jednak sporo osob go nie lubi, co nie zmienia faktu, ze jego materialy sa na wysokim poziomie techniczym i merytorycznym

w porównaniu do polskich jutuberów to rzeczywiście się wyróżnia, ale też zdarza mu się gadać bzdety na temat na który nie ma pojęcia

Niektorym do zaimponowania wystarczy typ, ktory czyta z kartki i ma dobry montaz.

 

 

nrgeek xD

 

kur.wa typowi nie chce się poświęcić 10 minut na research w googlach na temat rzeczy, o których gada

 

już nie mówię o wymowie bo jak raz yebnął w temacie o grach star wars to większość komentarzy dotyczyła tylko tego tekstu

No to jest wszystko prawda. Jego "snajper ELAJT", powtorzone w zapowiedzi czy tam recenzji chyba z 30 razy mocno wwiercilo mi sie w banie. Az sie zaczalem pozniej zstanawiac jak to sie wlasciwie wymawia. Ostatnio np. pojawil sie pejPOL (paypal) a wczesniej jeszcze wiecej kwiatkow. Ale nie wymagam w sumie od typa queen's english, jednak w niektorych przypadkach az boli.

 

Niemniej, jest to jedyny jutuber growy jakiego jestem w stanie sluchac. Arhon odpada po 15min, ten jego ton glosu dla mnie jest nie do wytrzymania i ilez mozna sluchac o historii gamecuba i innych. Quazy i reszta pl growego jutberstwa pozerstwa odpada bo za bardzo staraja sie kopiowac zachodnie standardy. Przez co albo robia to nieudolnie i wychodzi smiesznie, albo nawet jak wychodzi to jest to kalka i razi sztucznoscia. A co do nrgeeka nie mam wlasciwie zadnych wymagan bo tez niczego sie nie spodziewam. Traktuje go jak ziomala, ktorego sptykasz na ulicy i sobie pier.dolicie o gierkach i robicie bledy bo nie przygotowujecie sie do takiej rozmowy przez tydzien. I tak samo nagrywa on, siada i bez ciec i montazu gada z glowy. Ciezko sie wtedy nie pomylic albo przeoczyc/wypaczyc jakiegos faktu. Ale przynajmniej nie wieje sztampa i plastikiem. I o ile materialy typu "10 rzeczy ktore..." powstaja zapewne z powodu przejscia na "zawodostwo", tak ja najbardziej cenie sobie te, ktore dotykaja lat 90. Opowiadania o gieldzie, piratach, zdobywaniu gier, szajbie na pierwsze gry 3d, recenzje big boxow itd. I uwierzecie mi giby tego forum, koles praktycznie bledow nie popelnia. Wiem bo jestem stary i bylem tam i przezylem to samo co on. Uwazam, ze w zalewie tego calego polskojutubowego go.wna typ serio sie czyms wyroznia a przynajmniej stara sie nie plynac tym samym nurtem co inni. Ale rozumiem co moze do niego zniechecac i tez jest to zrozumiale.

Odnośnik do komentarza

skończyłem dawno temu ale poza YT, nie dla mnie bawienie sie w let's playe. Raz na jakiś czas wracam do pomysłu nakręcenia jakiegoś normalnego materiału, ale co siadam nad tym to sobie myślę "ee, po hui to robić, i tak forumek będzie kręcił bekę, że niewyraźnie mówię, że gajos fajos, że chvjowo zrobione" to po co się starać :frog: Ostatnio był przełom i nakręciłem scenkę krótką scenkę, ale chyba zostanę przy 100% pisemnej formie wyrażania swojej opinii na temat rzeczy okołogrowych. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Raz na jakiś czas wracam do pomysłu nakręcenia jakiegoś normalnego materiału, ale co siadam nad tym to sobie myślę "ee, po hui to robić, i tak forumek będzie kręcił bekę, że niewyraźnie mówię, że gajos fajos, że chvjowo zrobione" to po co się starać :frog: Ostatnio był przełom i nakręciłem scenkę krótką scenkę, ale chyba zostanę przy 100% pisemnej formie wyrażania swojej opinii na temat rzeczy okołogrowych.

No właśnie, to jest smutne, bo Cię to blokuje. A pamiętasz archona jak zaczynał na skizo? Zrobił jakiś test karabinu na ps move, przepaskę założył na czoło, że niby rambo, a tak naprawdę zakrył pryszcze (które i tak mu wystawały), głos miał jak Czesio z Władcy Much (w sumie dziś albo się przyzwyczaiłem, albo trochę zmienił), włosy półdługie - wyglądał jak bezdomny. Nagrywał i po angielsku i po polsku. Ale jednak nagrywa do dziś i jego filmy wyglądają profesjonalnie, a przed każdym materiałem na pewno zagłębia się w sporą ilość materiałów źródłowych.

Jesteś jeszcze młody, to nagrywaj, choćby i na PPE wrzucisz, to chociaż komenty poczytasz :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...