Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

To subujcie, niech wiedzą, że to ktoś ogląda. Takie filmiki jak ten powyżej, czy Gość Niedzielny, mają prawie zerową oglądalność. Nawet kiedyś Archon coś podobnego robił i też zrezygnował.

Ja nie wiem, ale to społeczeństwo przechodzi gry na jutubie, ogląda przed premierą po kilka godzin gameplayu, a nie chce wiedzieć, co ciekawego wydarzyło się w growym świecie w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza

tumblr_makkj80gN61rqzqduo1_500.jpg

 

Każdemu kto lubi retro granie polecam Game Center CX. Program ma naprawdę fajną formułę bo udaje korporację gdzie głównym zadaniem szefa jest przechodzenie gier z NESa/Snesa i innych retro konsol. Kacho czyli szefem jest japoński komediant Shinya Arino. Oprócz grania z naprawdę zabawnym komentarzem jest dużo innych segmentów jak odwiedzanie arkejdów japońskich, śpiewanie piosenek z gier, wywiady z twórcami z branży (na przykład Iwata był w programie) itd. Ja praktycznie każdy odcinek widziałem po kilka razy.

 

Tutaj możecie pozasysać sobie http://www.gamingcx.com

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/channel/UCOgYxEFQIVkmo4865ap0Zbw

 

Na razie się nie zagłębiałem za bardzo, ale po pierwszych paru minutach uważam, że warto mieć gościa na oku, bo może serwować dobre treści w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 

Nie znałem typa wcześniej. Nie każdy może polubić jego manierę i ogólne samouwielbienie (które zapewne jest częścią postaci, w którą się wciela, ale wciąż), ale jego analizy są bardzo ciekawe. Chociażby to co wklejam powyżej, czyli dlaczego 2013-2014 (oraz parę gier wydanych niedawno (JC3, DE:MD)) wyglądały jak wyglądały - nasrane remasterów i gier HD bez większych, nowych ciekawych pomysłów pomimo wejścia nowej, "potężnej" generacji.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy ktos juz tego kolesia polecal ale to one man army w polskim youtube jesli idzie o gry. Najlepszy przykladem jego pracy jest ten material https://m.youtube.com/user/quaz9/search?query=dead%20rising gdzie poziomem realizacji przesciga glupoty ktore podawane byly jako recenzje gier w tv4. Nie dosc ze podaje wyklad to zawsze dorzuca cos do siebie np. wypunktowuje wszelkie wady/zalety gry podczas przesluchiwania i lampy skierowanej na jego osobe (recka L.A Noire). Do tego regularnosc (zamieszcza nowy material co tydzien) i niezle dobrane tematy w dziale publicystyka (np. O aniolach w japonskich grach, ktorzy odgrywaja kompletnie inna role niz nam europejczykom sie wydaje). Szkoda tylko ze ma tak mala ilosc subow, ale podejrzewam, ze on przegrywa marketingowo przegrywa z tvgry czy arnh.eu. Inaczej bylby Kolonko gier w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...