Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Z innej beczki, dla mnie te stare filmy wyglądają bardzo dobrze, a i ogląda się z zaciekawieniem:

 

Materiały, przeplatane wywiadami z twórcami, nie tylko suchy gameplay.

O kierwa gamestory, jakie to bylo dobre :obama: Szkoda, ze padlo. A robil to Micz z Pixela (wtedy to ex z Reseta). W jego felietonach w Pixelu czuc te nute narracji z gamestory. Kawal dobrego materialu. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja zapragnąłem pograć w jedynkę, bo filmik przypomniał mi jaką fantastyczną gierką była. I z tego co widzę remaster HD na PS3 ma trofea, więc bardzo miło.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Bo nie ma tutaj ani jednego posta wartego odpowiedzi?

 

Dlaczego? Obejrzyj film, mam robić transkrypcję 1,5h analizy czy co?

Rzeczowa analiza z punktowaniem tego jak przeprowadzona jest narracja w grze, jak rozwija się (lub nie rozwija się wcale) przyjaźń między nimi dwoma, jak ewoluują (lub nie) ich charaktery, jak kreowany jest świat w obu produkcjach itd. jest stratą czasu? Stratą czasu jest czytanie takich postów i odpowiadanie na nie conajwyżej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kruku naprawdę? Dla mnie takie filmiki i analizy to zabijanie gejmingu (no ale kto co lubi). Rozkładanie i przypier dalania sié do kolorowej gierki video i jej narrarcji (która ma sprawiać radość zarówno dziecią jaki ich rodzicą), jak do jakiejś ustawy szyszki. Grałeś w ogóle w tę wersję? Jak nie to mam pytanie czy filmy, seriale lub ksiązki też zaczynasz od oglądnięcia takiej analizy?

W ogóle szacun, że chce Ci się tracić 1,5h życia na takie przemyślenia. No ale może dlatego nie rozumem, że nie jestem świadomym graczem, bo w gierki tylko gram i kolekcjonuje, nie rozwodząc się zbytnio nad nimi.

 

ps i tak ten Ratchet mi się mega podobał:p

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Filmow tez pewnie nie ogladasz a wolisz seriale bo trwaja 40min a nie 1,5h. Uzalezniac tresc i przekaz od dlugosci nagrania xD. I jeszcze ten przyklad z Halo i generycznego materialu z produkcji dorzucanego do "edycji kolekcjonerskiej" za jedyne +50$ wiecej. O ludzie.

 

 

Grałeś w ogóle w tę wersję? Jak nie to mam pytanie czy filmy, seriale lub ksiązki też zaczynasz od oglądnięcia takiej analizy?

ps i tak ten Ratchet mi się mega podobał :P

Nie gralem w gierke a nawet napisze, ze nie ogladalem tego filmiku. Ale problem chyba tkwi w tym, ze jest to analiza krytyczna i stad to oburzenie. "Bo mnie gierke obrazajo". Ale jakby typ nagral 2h filmiku, w ktorym by polerowal torpede super frogowi to by pewnie dostal lajka a moze nawet suba.

 

Jak ktos robi material na 1,5h w ktorym cos krytykuje to zakladam, ze zna serie/gre na wylot i jest wlasnie jej duzym fanem. Wiec tym bardziej warto go posluchac bo beda to informacje rzetelne. A to, ze akurat krytykuje in minus to co z tego? Jesli gra w jego opinii ma wady to wypunktowanie ich przez 1,5h nie powinno wplywac na wasze nastawienie wzgledem gry? Macie chyba swoje mozgi i wiecie, ze gre kupicie bo lubicie tego czy innego bohatera czy mechanika. Ale pisanie, ze to "zabijanie gejmingu i przypier.dalanie sie" to jest poziom wczesnej gimbazy, gdzie jak ktos nie mowi ladnie o twoim rysunku choinki na plastyce to na bank chce cie ponizyc i zabic chec do malowania, i w ogole najlepiej zeby zamknal du.pe.

Odnośnik do komentarza

Nemesisowi chodziło o materiały tego typa 

 https://www.youtube.com/watch?v=fRrN90TwfbY

 

są to raczej bardzo profejsonalne, doskonale przygotowane i zmontowane fanowskie filmiki, nie mają nic wspólnego z generycznym materiałem promocyjnym z edycji kolekcjonerskiej

 

swoją drogą dumny jestem, że odkryłem dla forumka Raycevicka :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Raycevick? Szanuję bardzo.

 

A jeśli chodzi o to co balon i Nemesis napisali no to Mejm powiedział już wszystko w temacie, odpowiem tylko jeszcze jedno: dlaczego strata czasu? A co mam robić do obiadu/prasowania/mycia naczyń/czegokolwiek w domu co zajmuje ręce w 100%, a mózg i oczy w 3%? Moim zdaniem to wręcz dobre wykorzystanie czasu. I jak mam oglądać jakieś odmóżdżacze to posłucham sobie typów, którzy gierki wideo potrafią ładnie rozłożyć na czynniki pierwsze i krytycznie (co nie oznacza negatywnie) podejść do każdego składnika.

Odnośnik do komentarza

Spoko, mi by się nie chiało słuchać 1,5 h gadania o narracji i relacji pomiędzy bohaterami w grze o puszystym lisku i cwanym robocie, ba nawet bym w życiu nie pomyślał że można o takich rzeczach robić taki długi i "głeboki" materiał. Raven spoko user więc nie drąże już tematu. Lubisz to lubisz. Twój czas, nie mój.

V

Odnośnik do komentarza

No dla mnie to po prostu miły sposób zabicia czasu który i tak na coś muszę zużyć, więc równie dobrze mogą to być zdrowe wariaty którzy dłużej montują filmiki o gierkach niż w nie faktycznie grają :hi:

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie śledziłem jakoś mocno twórczości Angry Joego (odnosiłem wrażenie, że to setna próba oparcia swojej twórczości na byciu "wkurzonym", jakiś czas temu sprawdziłem jednak parę recek i nie powiem, były momentami bekowe), ale i tak mogę powiedzieć, że ostatnio jego materiały zawierają za dużo zbędnego pier.dolenia, przede wszystkim wrzucanych niemal co zdanie fragmentów letsplejów z udziałem jego i jego nieśmiesznych kolegów. Po chooj ? Tak samo zepsuły się swego czasu filmiki od Nostalgia Critica (jakieś inscenizacje, przebieranki, lol). 

 

Raven, abstrahuj.ąc już od meritum dyskusji i bez złośliwości, grałeś w nowego Ratcheta ? Bo ja jestem fanem jedynki i prędzej czy później sprawdzę remake, stąd też nie wyobrażam sobie oglądania tak długiej i wnikliwej analizy przed zaliczeniem gry właściwej. 

 

Z growych kanałów to jedynym, na jakiego materiały faktycznie czekam, jest Digital Foundry Retro, poza tym czasem sprawdzę, co tam na arhn.eu. 

Odnośnik do komentarza

Nie, jeszcze nie grałem. Leży na półce i czeka na swoją kolej, na pewno ogram w swoim czasie i na tej podstawie zbuduję sobie swoje zdanie.

 

A jeśli chodzi o AJ, to za bardzo nie oglądam nigdy tego co on tworzy w całości, bo za dużo zbędnego pierdzielenia tam jest, tak jak mówisz. Przewijam co nudniejsze kawałki, no bo ile można.

Odnośnik do komentarza

Co to  Racheta Remake'a zajeżdża on mi stereotypowymi  Remake'ami z Hollywood Czyli ma być  bombastycznie intensywnie i na czasie. Grało się przyjemnie ale parę wątków wycięto  i ciut klimat uciekł. Nie jest to zła gra  taka na 6/10

 

A co do youtuberów to oglądam Sterlinga, Super BunnyHop ,i chyba tyle. Raczej skacze sobie po kwiatkach szukając coś ciekawego na temat lubię publicystykę z polskich to Arhn i Maniaka Gemingu bo lubię starocie

 

AJ to taki miły niedzielak który się stara i ma pasje. Czasem razi mnie jego ignorancja i niewiedza. Nawet  miałem okazje się z nim ciut pokłócić na temat Skyrima jak był w PL

 

Szkoda że  Skeczorecenzje Spoonego już nie wrócą uwielbiałem jego serie o FFX i Ultimach

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie śledziłem jakoś mocno twórczości Angry Joego (odnosiłem wrażenie, że to setna próba oparcia swojej twórczości na byciu "wkurzonym", jakiś czas temu sprawdziłem jednak parę recek i nie powiem, były momentami bekowe), ale i tak mogę powiedzieć, że ostatnio jego materiały zawierają za dużo zbędnego pier.dolenia, przede wszystkim wrzucanych niemal co zdanie fragmentów letsplejów z udziałem jego i jego nieśmiesznych kolegów. Po chooj ? Tak samo zepsuły się swego czasu filmiki od Nostalgia Critica (jakieś inscenizacje, przebieranki, lol). 

Kiedys mocno hejtowalem ale ostatnio lubie jego recenzje gierek AAA na 6/10 (andromeda, no mens sky itp.). Pytasz po co te wstawki? Ano po to, ze jak mowi o jakiejs wadzie/zalecie gry to potem przelacza sie na gameplay zeby pokazac ten moment w grze. Taki video-screen do recenzji. O wiele spokojniej jest, jesli to kogos interesuje, w reckach filmowych. Siedza i pier.dola, na luzie, bez przebieranek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...