Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Reszta tych quazów, tv gry, energeeki mogą ciągnąc parówę Archonowi - jedyny naprawdę entuzjasta gierek i sprzętów, który robi wszystko z serca i z pełnym zaangażowaniem. Cała jego kolekcja gier począwszy od retro po najnowsze to tylko szacunek, nie wspominając o sprzętach i tego typu rzeczach, to koleś jest zakochany w świecie elektroniki growych. A jak był jeszcze Hyper z Archonem to fajnie się oglądało swego czasu. Jakież było potem moje zdziwienie jak zaczął robić kanał na youtube i nagrywać recenzje gier, sprzętów czy dokumentalne filmy historii firm jak Amiga czy podobne tego typu rzeczy.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ten pierwszy to do konca nie wiem. Widzialem pare odcinkow jak pokazywal co tam u siebie w Belgii (czy gdzie on tam jest) kupil na graciarniach no i jego wiedza o grach jest, no taka sobie. Drugi z kolei, o ku.rwa, debil do potegi nieskonczonej. Fan retro ale wszystko od psx w gore to juz ch.ujnia i go.wno. Polecam filmik gdzie pier.doli, ze n64 to byla ch.ujowa konsola xD. Ogolnie typ urwany z choinki mocno. Fan demowek na psx xD.

Odnośnik do komentarza

Pomylił pewnie z Zoltarem :)

 

A to nie był przypadkiem Archon, co podkładał głosy i recenzował gry? Chyba musiałem pomylić z kimś, bo głos był podobny do Niego, gdzieś wyczytałem, że w TV pracował z grami, jeśli się mylę to wybaczcie mój błąd - ale, ale tak czy siak jego kanał z grami i tak przewyższa resztę polskich youtuberów. Wiem jedno, że jest youtuber, który pracował kiedyś w hyper.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ten pierwszy to do konca nie wiem. Widzialem pare odcinkow jak pokazywal co tam u siebie w Belgii (czy gdzie on tam jest) kupil na graciarniach no i jego wiedza o grach jest, no taka sobie. Drugi z kolei, o ku.rwa, debil do potegi nieskonczonej. Fan retro ale wszystko od psx w gore to juz ch.ujnia i go.wno. Polecam filmik gdzie pier.doli, ze n64 to byla ch.ujowa konsola xD. Ogolnie typ urwany z choinki mocno. Fan demowek na psx xD.

 

Ten axel to jest troll, wszyscy go na wykopie wyśmiewają, to jest ten słynny koleś, który zayebał lepę Miecugowi na woodstock na żywo, kucyk i debil tyle z niego XDDD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ogladacie na wlasna odpowiedzialnosc.


I ku.rwa musze edytowac.


 

Ten pierwszy to do konca nie wiem. Widzialem pare odcinkow jak pokazywal co tam u siebie w Belgii (czy gdzie on tam jest) kupil na graciarniach no i jego wiedza o grach jest, no taka sobie. Drugi z kolei, o ku.rwa, debil do potegi nieskonczonej. Fan retro ale wszystko od psx w gore to juz ch.ujnia i go.wno. Polecam filmik gdzie pier.doli, ze n64 to byla ch.ujowa konsola xD. Ogolnie typ urwany z choinki mocno. Fan demowek na psx xD.

 

Ten axel to jest troll, wszyscy go na wykopie wyśmiewają, to jest ten słynny koleś, który zayebał lepę Miecugowi w TVN na żywo, kucyk i debil tyle z niego XDDD

 

Jak na trolla to zadaje sobie duzo trudu skupujac demka i krecac filmiki.

Odnośnik do komentarza

 

Linki jakies do wykopu z nim?

 

https://www.wykop.pl/link/1605183/fakty-tvn-zarzuty-axelio-po-ataku-na-grzegorza-miecugowa-na-woodstocku/

 

Trzymaj, nic nie ćpałem, było głośno o tym swego czasu na wykopie :)

 

Zwracam honor. Wydawalo mi sie, ze ten typek z woodstocku troche bardziej przypakowany byl. Typ jest w takim razie uber debilem i widac to doskonale takze w jego chu.jowych filmikach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...