Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Jak mówimy rzeczy które sprawiają wrażenie bycia mądrymi to rosną nam mentalne penisy i czujemy się lepiej.

 

 

 

@Figaro 

 

To jest pretensjonalność? Eh. :( Nie umiem o takich rzeczach mówić inaczej, jaram się tego rodzaju ideami, a to co napisałem w poprzednim poście to przekstałcenie tego co przeczytałem w książkach kilku jajogłowych.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jeszcze jak.

 

Tak w ogóle to tydzień temu wzięło mnie na odświeżenie sobie Review Territory, które oglądałem gdzieś w 2008/2009 późnymi wieczorami bo nie miałem normalnego internetu. :sapek: 

 

No i obejrzałem przez ten czas kilkanaście odcinków, chyba wszystkie jakie są dostępne na youtube. Jak to się świetnie ogląda nawet dzisiaj, jakie tam teksty lecą i jakie granice były przekraczane, że wcale się nie dziwię iż programu już nie ma. Obecnie to wątpię aby coś takiego ujrzało światło dzienne nawet po 22.

 

A jeszcze przed chwilą znalazłem ten kanał:

https://www.youtube.com/channel/UCeQq1DTBh-HMGZZMr8bZkGw/videos

 

No to będzie oglądane reszty. :obama: 

Odnośnik do komentarza

To jedna z najważniejszych roli języka IMO, tworzymy znaki wyrazowe z finezyjnymi zakresami znaczeniowymi (jak te przed nawiasem) i dzięki temu utwierdzamy się w fałszywym przekonaniu, że jako ludzie mamy jakąś naturalną, uniwersalną czy przedwieczną wartość. Kreowanie takich wyrażeń to nic innego niż próżność (jeśli bylibyśmy samokrytyczni) albo rezultat rozpaczy wynikający z niemożliwości znalezenia prawdziwie uniwersalnej podstawy epistemologicznej. Jakiekolwiek takie działanie nie jest, przynosi ogromną przyjemność i dlatego leci plusik dla Cukiereczka.

Cieszę się, że wróciłeś :usmiech:

Odnośnik do komentarza

 

nie macie wrażenia że tvgry trochę się skończyły ciekawe tematy i teraz na siłę spamują filmikami typu top 5 bossów najtrudniejszych / najłatwiejszych / najtrudniejszych z którymi nie musieliśmy walczyć / najtrudniejszych z którymi musieliśmy walczyć / najdziwniejsi bossowie / jak stworzyć dobrego bossa / top 5 bossów z zieloną skórą?

 

no czuję zmęczenie materiału w tym kanale, za dużo bezsensownych tematów i zagadnień jest poruszanych

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...