Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale jak sie ma kamerke do ps4 to juz komendy gadamy tak o w powietrze cnie? Trzeba dzis zabawe z hs wyprobowac. Co mnie wnerwia i nurtuje - chyba juz nie da sie ustawic wyskakujacego powiadomienia przy wejsciu friendsow na online i nie da sie tez ustawic jakiegos opisu pod nickiem na friendliscie, prawda? Przeczesalem wszystkie opszyns i nie zlalazlem tego, no oprocz takiego jakby tytulu, ktory sobie mozna ustawic, ale to nie to samo co dawniej ten opis na ps3. Slabo, bo to imo fajne bylo. Z nowinek zaobserwowalem jeszcze ze po otrzymaniu zaproszenia do gry wystarczy klepnac guide buttona i od razu przechodzi sie do zaproszenia. Ogolnie fajne jest testowanie na wlasnej skorze i odkrywanie nowej generacji :)

Odnośnik do komentarza

Czesto zdarza mi sie ze stream przycina albo nadajacy dre jape w tle :| w ogole juz dawno temu zauwazylem ze u nas w porownaniu z ludzmi zagranica jest jakos normalniej bez woooooaaahhh i innych rzucanych co sekunde zamiast skupic sie na graniu. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Jak wczoraj kilka sprawdzałem (oczywiści z poziomu konsoli), to przy każdy była piksela, praktycznie nic nie było widać.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, podłączyłem PS4 za pomocą kabla optycznego do kina domowego. Dźwięk idzie z głośników, ale również przez tv (musze go wyciszać maksymalnie), kombinowałem z ustawieniami w konsoli, ale bez zmian.

 

PS. Przed momentem sprawdzam kilka streamów i dziś juz jakość jest dobra.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Co do dźwięku przez optical to niestety potwierdzam że dźwięk idzie na tv jak i na głośniki, pewnie naprawią to w patchu w styczniu, dziś miałem problem z rozdzielczością w BF4, mam ustawione na automatyczne ale wyświetlało mi w gorszej grafice i rozciągniętej musiałem wyłączyć konsolę i włączyć z powrotem by wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza

Znajdę gdzieś w opcjach możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia się konsoli po ściągnięciu plików? Pamiętam, że w PS3 była chyba taka możliwość do ustawienia za każdym razem, gdy coś pobieraliśmy.

 

Opcji takowej brak.

 

Zamiast tego możesz ustawić aby konsolka w stanie czuwania łączyła się z internetem. Ciągnie wtedy minimalną ilość prądu, a wszystkie pliki się ściągają. Fajny patent, jak kupiłem konsolkę to ustawiłem sobie te opcje, rozpocząłem ściąganie BF4 i poszedłem do pracy. Jak wróciłem to wszystko było pościągane i poinstalowane:)

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy jestem ułomny czy co ale nie mogę sparowac drugiego pada. Gdy włączam jednego pada drugi się wyłącza. O chu... tu chodzi. W ustawieniach zabardzo nic nie ma. Ktoś wie o co kaman...:P

Naciśnij i przytrzymaj chwilę przycisk PS w drugim padzie. Wyskoczy pytanie, więc zalogujmsię nim np jako gość i to wsio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...