Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie usuwanie czegokolwiek na PS4 to katorga, np. starych znajomych z FriendListy. czyli szukamy delikwenta, wchodzimy na niego i dusimy enter. Potem w profilu szukamy opcji kasuj osobe - masakra.

na PS3 taka akcje robie w 2sec. jednym przyciskiem.mam wrazenie ze ta generacja powstala w pospiechu, kompletnie bez przemyslen.

Odnośnik do komentarza

No ale jak usuwałeś znajomego z PS3 to szybko to ci się robiło ?  U mnie to była masakra na PS3 , usuwanie 1 znajomego trwało wieczność. Czasami myślałem, że mi się konsola zawiesiła. Doszło do tego, że nie usuwałem znajomych. 

Tu jest o niebo szybciej, jedynie to te 2-3 kliknięcia.

Odnośnik do komentarza

Ja usuwałem znajomych za pomocą apki PS na Androida.

 

Co do SHARE, ja mam ustawione tak, że po naciśnięciu robi screena, po przytrzymaniu filmik (z chyba ostatnich 15 minut) oraz screena (co jest bez sensu, nie powinno ich od razu zapisywać tylko dać wybór co zapisać, a co olać, bo jak wchodzę w pliki i chcę uploadować screena to robi mi kolejnego z menu i filmik, bo do uploadu potrzebny jest przycisk SHARE...).

 

SHARE nie służy do startu nagrywania i pauzowania. SHARE służy tylko do zapisania ostatnich 15 minut gameplayu i dopiero potem jest opcja przycięcia tych 15 minut i wrzuceniu ich na FB...

Odnośnik do komentarza

 

SHARE nie służy do startu nagrywania i pauzowania. SHARE służy tylko do zapisania ostatnich 15 minut gameplayu i dopiero potem jest opcja przycięcia tych 15 minut i wrzuceniu ich na FB...

 

Chociaż byś nie wprowadzał ludzi w błąd !!! Ja na medycynie się nie znam więc się nie wypowiadam. Przycisk SHARE służy także do startu nagrywania !!! Wystarczy szybko wcisnąć go dwa razy i nagrywanie się zaczyna od tego momentu.

 

Inna sprawa to zbliża się kolejna aktualizacja softu 

 

PS4 system update 1.52 coming soon, improves system software stability. Protip: Enable Auto Downloads and leave your PS4 in standby mode!

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że można nim nagrywać, dla mnie jak ciągle konsola nagrywa w tle 15 minut to niepotrzebne jest osobne rozpoczęcie nagrywania.

Czy to manualne rozpoczęcie nowego klipu ma jakieś inne właściwości np lepsza jakość lub brak limitu długości nagrania?

 

EDIT:

 

 

Press the SHARE button twice at the start of the scene you want to save, and then press the SHARE button again at the end of the scene. A video clip can be saved with a maximum of the past 15 minutes of gameplay video. The 15 minutes are measured backward from the moment when you press the SHARE button to end the scene.

 

Czyli to dwukrotne naciśnięcie niewiele daje, i tak nagra się 15 minut.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

oco chodzi z tym 2 ekranem na vicie ?  bo probowałem sie tak połączyć i nie łączy sie

 

To pewnie będzie coś na kształt dodatku do LBP2 z PS3. Sam jestem ciekaw ile gier to obsłuży, bo obawiam się że raczej garstka.

 

A co do Remote Play - testowałem wczoraj trochę w pracy, trochę w drodze i jestem mile zaskoczony. To ustrojstwo na prawdę działa. I wcale nie trzeba mieć do tego LTE. Udostępniłem połączenie ze smartfona i poszło - 3G H/H+, down rzędu 3,5-4 Mbit i ping 50-60ms. Momentami dawało się odczuć lekkie opóźnienia, ale taki AC4 był zupełnie grywalny. Niestety podczas jazdy nie daje rady. Połączenie się rwało, ale jak się siedzi w miejscu na czterech literach jest git.

Odnośnik do komentarza

To jak jest w końcu z gwarancją na PS4 ? Bo na papierku w pudle konsoli napisali że 1 rok, a po sieci pisano 2 lata.

Czy to jest mowa (2 lata) o niezgodności towaru, i że trzeba do sklepu nieść, ani nie do Sony.

 

PS. Wam tez jak konsola startuje to płyta w czytniku (Killzone) wyje jakby chciała odlecieć do innej galaktyki ???

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

@mrynk Rok daje Sony, dwa lata UE. Po roku to chyba do sklepu odnosisz, po dwóch latach chyba do sądu :P (ja za 249zł kupiłem w MM na 4 lata więc wg. mnie opłacalne mieć na 4 lata spokój).

 

@WakaFlacka czytałem, że ciszej działa poziomo, możliwe, że jest to związane z tym, że wtedy oba wloty powietrza są odsłonięte, a jak stoi na boku to do jednego jest utrudniony dostęp.

Odnośnik do komentarza

Hmm, idąc takim tokiem myślenia, to dlaczego jej nie powiesicie na sznurku? Wtedy wcale nie będzie zajmować, większy przepływ i w ogóle czaderski wygląd. Serio pytam.

LOL.

 

Bo ludzie się boją, że jak ją powieszą na sznurku to się im konsola wyhuśta.

 

mrynk---> u mnie, na szczęście i póki co, nie stwierdzono, aby konsola z płytą chodziła jak odrzutowiec, bombowiec czy wyścigówka. Rzekłbym nawet, że pracuje dużo ciszej, niż X360 (tutaj ciszej to pracuje nawet wiertarka ;) ) i porównywalnie jak PS3 SS.

Odnośnik do komentarza

Ja mówię tutaj o odgłosie z napędu bluray - to on wchodzi w takie obroty (i drgania ?) podczas startowania konsoli (nawet nie włącznia samej gry) jakby miał odlecieć i szukać statku Enterprise w otchłaniach galaktyki. Nie wiem czy to po prostu większa szybkość odczytu tego napędu (choć brzmi jak x52), czy może napęd felerny i źle płytę chwyta - w jakiś nie wyważony sposób, czy cóś ????

Same wiatraki po 1h grania w Killzone chodzą troszkę głośniej niż w PS3 slim - więc tu tragedii nie ma.

Konsolę trzymam poziomo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...