Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, spotkałem się z sytuacją, że dioda w PS4 podczas czuwania pulsowała na pomarańczowo, a po chwili znowu zaczęła świecić ciągłym pomarańczowym światłem. Podejrzewam, ze to pulsowanie informowało, że właśnie się coś instaluje, ponieważ konsola ściągała i instalowała Blacklight Retribution. Ktoś pisał, że u niego nie działa Ustream, też to zauważyłem u siebie, komentarze się wyświetlają, a kółko loadingu cały czas się kręci i jest czarny ekran, a Twich działa.

Odnośnik do komentarza

Nie długo minie miesiąc od premiery, a człowiek na każdym kroku ma wrażenie jak by brał udział w bardzo wczesnych beta testach. I to zarówno OS konsoli jak i gry przypominają o tym smutnym fakcie. To po raz kolejny potwierdziło, że branie nowego sprzętu na premierę mija się z celem. Oczywiście kupiliśmy konsole, po części daliśmy się porwać hypowi i sprytnej kampanii marketingowej która obiecywała sporo, a z drugiej strony sami sobie jesteśmy winni bo wszyscy podświadomie spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw. Obstawiam, że większość problemów zarówno gier jak i OSu zostanie naprawiona w ciągu pierwszego roku od premiery, ale to już nie naprawi średniego wrażenia jakie towarzyszy mi od dnia premiery. Najważniejsze żebyśmy się w końcu doczekali prawdziwie next genowych gier, bo po za Killzone'm który tylko graficznie jest next genowy, nie ma nic i długo nie będzie. Z niecierpliwością czekam na tytuły jak pierwsze Uncharted czy Gears of War, bo to one na prawdę pokażą nam na co stać te nowe maszynki.

Odnośnik do komentarza

Jakos specjalnie trzeba konfigurowac PS4 w opcjach zeby sciagalo zdalnie demka na konsole w domu jesli odpalilem pobieranie przez appke PlayStation? Chyba trzeba miec automatyczne pobieranie wlaczone, a ta opcja zdaje sie jest standardowo wlaczona przy posiadaniu aktywnego Plusa?

 

Druga sprawa - gdzie znalezc I jak znalezc w PSS demka na PS4? Jedynie na LEGO natrafilem I nic wiecej Oo

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 Z niecierpliwością czekam na tytuły jak pierwsze Uncharted czy Gears of War, bo to one na prawdę pokażą nam na co stać te nowe maszynki.

 

Na Gearsa mozesz dlugo czekac, ale jak chcesz zagrac to najwyzej na konsoli XBOX.

Juz przed premiera pisalem, ze zastanawiam sie w co beda graly osoby, ktore kupia konsole na start, ograja Killzone, Knack i co - wroca do gier na PS3 ? W Fife czy Assassins Creed mozna zagrac wlasnie na PS3, a co najwazniejsze tam gry sa tansze.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

 Z niecierpliwością czekam na tytuły jak pierwsze Uncharted czy Gears of War, bo to one na prawdę pokażą nam na co stać te nowe maszynki.

 

Na Gearsa mozesz dlugo czekac, ale jak chcesz zagrac to najwyzej na konsoli XBOX.

Juz przed premiera pisalem, ze zastanawiam sie w co beda graly osoby, ktore kupia konsole na start, ograja Killzone, Knack i co - wroca do gier na PS3 ? W Fife czy Assassins Creed mozna zagrac wlasnie na PS3, a co najwazniejsze tam gry sa tansze.

 

 

Szczerze mówiąc, to chyba lepiej odpalić FIFĘ i AC na takim PS4 z prostego powodu - bardziej nacieszysz oko ;) FIFA różni się niesamowicie od wersji z poprzedniej generacji. Demo to wyraźnie pokazuje :) Jedni nie wytrzymali i musieli kupić już na premierę, bądź tydzień później (jak ja ;f), nie bojąc się o to, w co będą grać. KZ ograne - spoko, ale jeszcze mam NBA, w które pykam z kumplem, no i Ghosts na multi non stop. Nudzić się nie nudzę. Pozostaje jedynie pytanie: w co ja będę grał w przyszłym miesiącu? Bo nie po to też wydajemy 2000zł na sprzęt, który będzie tylko stał i ładnie wyglądał na biurku, czy gdzieś tam. Potrzeba jakiejś konkretnej gry, która wy(pipi)ie z kapci, a taką będzie dopiero Watch Dogs chyba ;x

Odnośnik do komentarza

Juz przed premiera pisalem, ze zastanawiam sie w co beda graly osoby, ktore kupia konsole na start, ograja Killzone, Knack i co - wroca do gier na PS3 ? W Fife czy Assassins Creed mozna zagrac wlasnie na PS3, a co najwazniejsze tam gry sa tansze.

 

W lutym-marcu wychodzi Thief, inFamous i prawdopodobnie DriveClub.  Obecnie gram w multi BF4, singla w tej grze jak i KZ jeszcze nie skończyłem, czasami odpalę Resogun, gdzie mam odkryte tylko dwa levele. Jak widać, dla osoby która pracuje i ma inne obowiązki problem jest czas, a nie 2-3 gry które są warte ogrania. Poza tym multiplayer w takim KZ/BF to pożeracz czasu, wieczorem zazwyczaj mam czas trochę posiedzieć i 3-4 godzinki mijają momentalnie.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem o co chodzi. Mam ps4 i gram na nim a jak nie będzie żadnej interesującej gry to pogram na ps3 (muszę yakuze 4 ogarnąć do końca), PC albo na 3dsie. Jak ktoś kupił ps4 to musi się innych konsol pozbywać? Ja sprzedałem xboxa 360 ale nie pozbyłem sie kompletnie starej generacji bo persona 5, castlevania czy dark souls 2 .... 

 

Naprawdę jak ktoś kupił ps4 i pozbył się wszystkiego innego do grania to winszuje inteligencji :) Większość z nas nabywców ps4 ma inne konsole i jest happy.

 

Ja na starej generacji miałem obie konsole stacjonarne i to wg mnie najlepsze wyjście. Zawsze zdażały się przestoje czy na ps3 czy na xbox 360. Jak na jednej nie miałem w co grać to na drugiej akurat coś wyszło. Nie można się ograniczać :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem o co chodzi. Mam ps4 i gram na nim a jak nie będzie żadnej interesującej gry to pogram na ps3 (muszę yakuze 4 ogarnąć do końca), PC albo na 3dsie. Jak ktoś kupił ps4 to musi się innych konsol pozbywać? Ja sprzedałem xboxa 360 ale nie pozbyłem sie kompletnie starej generacji bo persona 5, castlevania czy dark souls 2 .... 

 

Naprawdę jak ktoś kupił ps4 i pozbył się wszystkiego innego do grania to winszuje inteligencji :) Większość z nas nabywców ps4 ma inne konsole i jest happy.

 

Ja na starej generacji miałem obie konsole stacjonarne i to wg mnie najlepsze wyjście. Zawsze zdażały się przestoje czy na ps3 czy na xbox 360. Jak na jednej nie miałem w co grać to na drugiej akurat coś wyszło. Nie można się ograniczać :D

 

Ja wlasnie pozbylem sie PSV i PS3 przed kupnem PS4 i na niedobor inteligencji nie narzekam. Zamiast wykladac ponad 2 kafle z kieszeni, wyszlo mi o tysiac mniej, na PS3 przez 4 lata ogralem 95% tego co chcialem, a PSV nie trafila w moj gust.

 

Jak slusznie YETI zauwazyl, nie wszyscy maja na tyle czasu, ochoty i mozliwosci, aby ogrywac na przemian XO, PS3, 3DS i PieCa. I podobnie jak YETI mam sobie Fifke idealna na godzinke sezonow online wieczorem przed spaniem, lezy sobie Resogun, czeka mnie zabawa ponoc dosc dluga w platynowanie Knacka, a pobieznie bawiac sie jedynie singlem przez 14 dni konczylem Killzona, chetnie pyknalbym w nextgenowe NBA 2K14, czy tez Need for Speeda.

 

Zanim to wszystko przemieli ktos, kto z powodu zycia w 2tygodnie przechodzi singla w KZ, na spokojnie na wiosne dojada kolejne killery, ktore rowniez YETI wymienil. Rzeklem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Juz przed premiera pisalem, ze zastanawiam sie w co beda graly osoby, ktore kupia konsole na start, ograja Killzone, Knack i co - wroca do gier na PS3 ? W Fife czy Assassins Creed mozna zagrac wlasnie na PS3, a co najwazniejsze tam gry sa tansze.

 

W lutym-marcu wychodzi Thief, inFamous i prawdopodobnie DriveClub. Obecnie gram w multi BF4, singla w tej grze jak i KZ jeszcze nie skończyłem, czasami odpalę Resogun, gdzie mam odkryte tylko dwa levele. Jak widać, dla osoby która pracuje i ma inne obowiązki problem jest czas, a nie 2-3 gry które są warte ogrania. Poza tym multiplayer w takim KZ/BF to pożeracz czasu, wieczorem zazwyczaj mam czas trochę posiedzieć i 3-4 godzinki mijają momentalnie.

A co do lutego?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Juz przed premiera pisalem, ze zastanawiam sie w co beda graly osoby, ktore kupia konsole na start, ograja Killzone, Knack i co - wroca do gier na PS3 ? W Fife czy Assassins Creed mozna zagrac wlasnie na PS3, a co najwazniejsze tam gry sa tansze.

W lutym-marcu wychodzi Thief, inFamous i prawdopodobnie DriveClub. Obecnie gram w multi BF4, singla w tej grze jak i KZ jeszcze nie skończyłem, czasami odpalę Resogun, gdzie mam odkryte tylko dwa levele. Jak widać, dla osoby która pracuje i ma inne obowiązki problem jest czas, a nie 2-3 gry które są warte ogrania. Poza tym multiplayer w takim KZ/BF to pożeracz czasu, wieczorem zazwyczaj mam czas trochę posiedzieć i 3-4 godzinki mijają momentalnie.

A co do lutego?

 

Oprócz wykręcania nowych wyników w Resogun i wbijania fragów w BF4/KZ, mam jeszcze dwie książki które chcę przeczytać i z 7 komiksów, planuje kupić kilka filmów na BR, miej więcej to tyle jeśli chodzi o czas wolny i przyjemności.

 

PS. Na początku roku wychodzi też MGS: GZ, chyba w lutym.

Odnośnik do komentarza

Dziwne podejście mają niektorzy. Ja kupiłem PS4 i mam PS360, a dodatkowo w 2014 kupuję PS2, bo mój fat PS3 zdechl, i może 3DS. Na brak gier nie narzekam, bo mam w co grać, a dodatkowo jestem kolekcjonerem, więc nie mógłbym pozbyć się konsolek. Niech każdy gra w co chce i na czym chce. Ja po przejściu KZ:SF i Resoguna odpaliłem X360 i gram w Maxa3, a po nim Gunslinger i może Spelunky, a po nich PS3 i Ni No Kuni.

Odnośnik do komentarza

Ja mam od premiery. Gram jak dziki w AC4 mam nagrane 20 h i jakieś 6 h z ziomkoem w NBA 2k14. Nie każdy ma czas na granie po 4-5 h dziennie, a w kolejce czeka jeszcze singiel KZ na przemian z Mario 3d World na U. 24 w Plusie pojawi się jeszcze DMC którego nie ogralem. Ja raczej stawiam pytanie kiedy to ograć niż nie ma w co grać przez te zabrane PS4

Odnośnik do komentarza

Ja mam tyle gier na PC/PS3/PSV że ich nie ogarniam, a mam smaczka na PS4, z gier które mnie interesują na start konsoli to KZ oraz AC4. W przyszłym roku Thief oraz Diablo 3 na PS4 mnie interesuje w pakiecie zbiorczym z dodatkiem. Zobaczył bym sobie DC jeszcze jak wygląda ale będzie w PS+.

 

W moim przypadku to nie cena konsoli ani gier mnie powstrzymuje ale czas na granie, w pracy po 10-12h dziennie siedzę od 2 miesiecy i jeszcze styczeń się tak zapowiada więc na granie nie mam czasu, czasami 1-2h na weekendzie. Dlatego wstrzymuje się z zakupem konsoli. Za parę miesięcy ceny gier spadną i będę heppy :D.

 

Głównie gram na PC(jak znajdę chwile) i kupuje gry na wyprzedażach - ale co z tego że mam ich dużo jak nie mam czasu ich ograć. Dochodzę pomału do wniosku że wolę mieć 1 grę na miesiąc albo i 2 ale się z niej cieszyć, pomału u mnie ilość przechodzi na jakość. A o innych grach mogę sobie poczytać recenzje w czasopiśmie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...