Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie zauważyłem że i AC4 i Killzone mają wdrukowane na okładce - Nieprzeznaczone do sprzedaży osobno. Co nie przeszkodziło mi w sprzedaży, a o tym że kiedyś konsole będę musiał reklamować razem z grami nie myślałem. To przecież konsola nawala a nie gra, więc myślę że jeśli w przyszłości coś się stanie od oddam samą konsolę, bez gier. Bo z każdym można się dogadać wystarczy wytłumaczyć że gra nie jest popsuta no bo jak? Tylko konsola i to ją należy naprawiać. 

 

Ja przez jakiś czas miałem problem z wyświetlaniem się trofeów na facebook. na ps3 nie było problemu ale na PS4 żadne zdobyte trofea się nie wyświetlały, jakiś czas temu zaczęły pojawiać się już na FB więc myślę że to tylko kwestia prac przy ich serwerach. Wciąż tam coś grzebią i w końcu zaczną się też pojawiać na stronie psn. 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie zauważyłem że i AC4 i Killzone mają wdrukowane na okładce - Nieprzeznaczone do sprzedaży osobno. Co nie przeszkodziło mi w sprzedaży, a o tym że kiedyś konsole będę musiał reklamować razem z grami nie myślałem. To przecież konsola nawala a nie gra, więc myślę że jeśli w przyszłości coś się stanie od oddam samą konsolę, bez gier. Bo z każdym można się dogadać wystarczy wytłumaczyć że gra nie jest popsuta no bo jak? Tylko konsola i to ją należy naprawiać. 

To tylko w przypadku jeśli mieli by ci wymienić konsole na nową, np. jak od nowości nie działała lub zepsuła się po kilku dniach to wtedy trzeba cały zestaw oddać, ale jak konsola idzie normalnie na gwarancje to nie ma się czym przejmować

Odnośnik do komentarza

Cześć.

 

Czy ktoś z Was ma porównanie jak wygląda granie na PS4 w 720p i 1080p?

 

Mam monitor 1080p 24' i TV 720p 26' i na razie gram na monitorze, ale zastanawiam się czy nie warto było by przesiąść się na TV.

Tak jak granie na PS3 na zwykłym kineskopie.

 

720p a 1080p to bardzo duza różnica, ale u ciebie różnica w calach jest mała więc nie warto. Podłącz PS4 to jakiegoś tv full hd z 46 cali, to zobaczysz ile tracisz.

Odnośnik do komentarza

 

Cześć.

 

Czy ktoś z Was ma porównanie jak wygląda granie na PS4 w 720p i 1080p?

 

Mam monitor 1080p 24' i TV 720p 26' i na razie gram na monitorze, ale zastanawiam się czy nie warto było by przesiąść się na TV.

Tak jak granie na PS3 na zwykłym kineskopie.

 

720p a 1080p to bardzo duza różnica, ale u ciebie różnica w calach jest mała więc nie warto. Podłącz PS4 to jakiegoś tv full hd z 46 cali, to zobaczysz ile tracisz.

 

porownywanie grania na tv 720 hd do tv sd, no spoko, masz racje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...