Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Pewno w przyszłości taki zawiśnie u mnie na ścianie, na razie bylem ciekaw opinii na temat tego co aktualnie posiadam.

 

Szczerze to każdy ci poleci 1080, bez dwóch zdań. Konsola dopiero co wystartowała i na dziś dzień dla masochisty to może nie być różnicy pomiędzy 720 a 1080 ale za kilka miesięcy jak zacznie się wylew gier na PS4 zaczniesz się zastanawiać nad kupnem prawdziwego full hd. Zacznij szukać już dziś. 

Odnośnik do komentarza

Panowie takie pytanie, czy sprowadzał ktoś z was PS4 z kraju hamburgerów? Bo jestem ciekaw jak ma się sprawa z zasilaniem, bo u nich nominalne napięcie w gniazdku wynosi 110V (mogę sie mylić) i czy nie ma problemu z podłączeniem u nas i ogólnie w europie, szwgier będąc tam kupił X360 i musiał zmieniać zasilacz na europejski, niedługo wyjeżdza do Kanady na rok i planuje kupić tam PS4, ale się troche cyka czy jej nie spali po powrocie kiedy ją podłączy do naszego gniazdka. Da się podłączyć czy nie da, oto jest pytanie?

Odnośnik do komentarza

Odkryłem , dzisiaj dziwną rzecz w konsoli. Po zdjęciu plastikowej święcącej obudowy zauważyłem biały nalot naniej. Wyczytałem , że konsola może mieć problemy z chłodzeniem , czy zagłębiał się ktoś w ten temat ?

 

 

Doszedłem do sedna. Winną jest słabej jakości plastik , który pod wpływem nagrzewania konsoli robi takie ślady. Nie ma czym się przejmować.

Odnośnik do komentarza

Turtle Beach to zanany producent zestawów słuchawkowych dla graczy. Teraz firma podpisała lukratywną umowę z Sony, na mocy której będzie tworzyła oficjalne zestawy słuchawkowe dla PlayStation 4.

Pierwsze modele mają zostać zaprezentowane już latem, jednak do sprzedaży trafią nie wcześniej, jak na jesień tego roku.

 

dcls.jpg

 

Źródło: http://g4mers.pl/content.php?6304

Odnośnik do komentarza

PX4 jest w sprzedaży co najmniej od premiery PS4. Odradzam kupno. Kupiłem sobie przed świętami i jakość dźwięku dosyć słaba. Za podobne pieniądze można dorwać x42 które są o wiele lepsze ( mam model x41 od kilku lat i są bardzo dobre ).

 

EDIT: Acha, nowe modele , teraz doczytałem linka dokładnie. Zmyliło mnie to zdjęcie px4  ale jak będą robić dla sony takie headsety po takich cenach to szału nie będzie.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

PX4 jest w sprzedaży co najmniej od premiery PS4. Odradzam kupno. Kupiłem sobie przed świętami i jakość dźwięku dosyć słaba. Za podobne pieniądze można dorwać x42 które są o wiele lepsze ( mam model x41 od kilku lat i są bardzo dobre ).

 

EDIT: Acha, nowe modele , teraz doczytałem linka dokładnie. Zmyliło mnie to zdjęcie px4  ale jak będą robić dla sony takie headsety po takich cenach to szału nie będzie.

Jak jakos dzwieku ma byc dobra, skoro headset podlaczamy do pada? Naprawde nie ma takich, ktore dzialaja przez bluetooth bezposrednio z konsola ?

Odnośnik do komentarza

 

PX4 jest w sprzedaży co najmniej od premiery PS4. Odradzam kupno. Kupiłem sobie przed świętami i jakość dźwięku dosyć słaba. Za podobne pieniądze można dorwać x42 które są o wiele lepsze ( mam model x41 od kilku lat i są bardzo dobre ).

 

EDIT: Acha, nowe modele , teraz doczytałem linka dokładnie. Zmyliło mnie to zdjęcie px4  ale jak będą robić dla sony takie headsety po takich cenach to szału nie będzie.

Jak jakos dzwieku ma byc dobra, skoro headset podlaczamy do pada? Naprawde nie ma takich, ktore dzialaja przez bluetooth bezposrednio z konsola ?

 

 

Są trzy oficjalne sony (dwa pulse i ten pierwszy headset, taka słuchawka zakładana na ucho) ale żaden jeszcze nie działa.

 

Plotki mówią że DLNA zostanie dodane po kolejnym update Firmware więc jest nadzieja że i headsety sony zaczną działać bezprzewodowo/bluetooth. Ale to tylko plotki wiec póki co jesteśmy skazani na KABLE 21 WIEKU !!! 

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pady DS4 (czarny i czerwony), każdym mogę uruchomić PS4, ale jak włączę drugi pad to konsola pyta się które konto ma go używać, moje czy gościa. Wybieram moje to ten pierwszy pad się automatycznie wyłącza. 

 

Stąd wniosek że nie mogę używać dwóch padów ?? A co jeśli będzie gra która umożliwia granie po split screenie?? Knack np. ma coś takiego ?? Że są dwie postaci na ekranie?? Albo NFS Rivals, da się tam grać we dwóch na jednym TV??  :negative:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...