Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Maciomaniak dał linka,nakładki z ps3 bez problemu pasują na ps4.Jeśli ktoś gra w fpsy uwierzcie zaplacicie raz,ale ta gałka starczy wam na lata.Ja swoją mam 5lat i wygląda jak wyjęta z sklepu.Zakup naprawdę opłacalny jak lubisz postrzalać czy to do bramki albo do ludzi:D Tylko ja piszę o oryginalnych fps fraeak,z strony oficjalnej.Iinnych nie miałem.Takiej precyzji w strzelaniu nie miałem nawet na chwalonym padzie 360.Oczywiście jeśli ktoś nie ogarnia strzelanek to te nakładki nie są wybawieniem.One pomagają,ale od ciebie będzie zależało czy umiesz je wykorzystać.

 

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Znalazlem na allegro gre: NFS Rivals wersja cyfrowa, w opisie koles napisal:

Czy muszę grać na pańskim profilu? Nie, z mojego konta jedynie ściąga się grę. Po ściągnięciu można ją odpalić na dowolnym profilu

 

Faktycznie tak to dziala?
Moge kupic bez problemu i grac u siebie ?
Cena atrakcyjna, niby 3x mniejsza od wersji z cd.

Tylko np fifa potrzebuje cd do rozruchu a a nfs czy knack ?
 

Odnośnik do komentarza
"Jeśli kupisz grę/playstation+ na koncie głównym (X) to wszystkie osoby logujące się na Twoją konsole będą miały możliwość korzystania z gier i subskrypcji PS+.



Będziesz mógł także skorzystać ze swojego konta głównego (X), gier i subskrypcji na konsoli kolegi. W tym jednak przypadku kolega, ani żadne z jego kont nie będzie mogło korzystać z gier/ps+, które zostały ściągnięte na jego konsole. Będzie to możliwe wyłącznie po zalogowaniu się na Twoje konto.



Cebulenie było by możliwe wyłącznie, kiedy kolega posiadał by na swojej konsoli Twoje konto główne (X), a Ty byś miał je u siebie ustawione jako konto dodatkowe.



Kolega by wtedy mógł grać z jakiegokolwiek konta w gre którą kupiłeś, a Ty na swojej konsoli korzystał byś z konta (X) jako konta dodatkowego."
Odnośnik do komentarza

Dostałem wczoraj te nakładki co Maciomaniak no i w końcu można grać bez stresu. ANALogi leżą bardzo dobrze, nie ślizgają się to najważniejsze. Z początku może wydawać się dziwnie (założyłem te wklęsłe niskie) bo po założeniu w BFie mi nie szło ale po godzince już było ok:) W Fifce tak samo lepsza precyzja prowadzenia zawodnika. Polecam mimo, że 4 dyszki kosztują ale warto mimo to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...