Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak mam często ale chyba to rozgryzłem, mam tak jak najpierw włączę konsolę a później telewizor. coś z przesyłaniem dźwięku przez hdmi jest nie tak bo wystarczy wyciągnąć kabel, podłączyć i już jest.

może przepuść dźwięk przez kabel optyczny, oczywiście jak masz taką możliwość

 

 

Wysłane z mojego MID08S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Moja opinia.....ceny nie spadną, dalej jest popyt na konsole- może juz nie u nas ale jest. Póki tak bedzie cena nie spadnie....sądzę ze obniżki pojawiają sie przed świętami koło listopada, Sony może niezłe sie nachapać nie tracąc w stosunku to xbone.....chyba ze x obniży ceny ....takie wróżenie z kart. Ja tez bedę kupował pada bo meczy mnie granie na kablu w bf4 w momencie rozładowania no i z dziewczyna chce pograć w jakies gry a juz mozna w dead nation. Poczekam jeszcze trochę....może biały bedzie juz w sprzedaży.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

DS4 trzymaja cene czy mozna liczyc na jakies obnizki?

Ogolnie nie mam cisnienia na drugiego pada ale w przyszlosci trzeba bedzie w takowy sie zaopatrzyc i wlasnie nie wiem czy kupowac teraz jak cos sie znajdzie w miare dobrej cenie czy po prostu czekac i moze ogolna cena DS4 spadnie i wtedy wziac ?

poczekaj tylko wyciagne szklana kule

Odnośnik do komentarza

DS4 trzymaja cene czy mozna liczyc na jakies obnizki?

Ogolnie nie mam cisnienia na drugiego pada ale w przyszlosci trzeba bedzie w takowy sie zaopatrzyc i wlasnie nie wiem czy kupowac teraz jak cos sie znajdzie w miare dobrej cenie czy po prostu czekac i moze ogolna cena DS4 spadnie i wtedy wziac ?

 

DS4 trzymaja cene czy mozna liczyc na jakies obnizki?

Ogolnie nie mam cisnienia na drugiego pada ale w przyszlosci trzeba bedzie w takowy sie zaopatrzyc i wlasnie nie wiem czy kupowac teraz jak cos sie znajdzie w miare dobrej cenie czy po prostu czekac i moze ogolna cena DS4 spadnie i wtedy wziac ?

 

Obecnie najtaniej jak widziałem to jest 209 zł, niebieski i czerwony. Czarny za 205. Żeby było taniej niż to to długo trzeba będzie czekać. Mnie interesuje kamerka ale jej cena jest bardziej zaporowa. 

Odnośnik do komentarza

Chłopaki mam pytanie bo tak sobie premiery przeglądam i do września po tym tygodniu nic na ps4 wartego uwagi nie wychodzi. Nawet zakładając że kupie MGS demo i Infamous to nie będzie w co grac zaraz. Oglądałem stronkę z premierami na ps3site oraz gry online jeżeli macie bardziej aktualną i optymistyczną liste to dajcie mi znać. A jak nie to dupa. Chyba sprzedam ps4 i kupie xboxa we wrześniu. W tym roku więcej exów ma xbox a ps4 to poza infamous chyba nic.

 

Post ten nie ma zamiaru obrazić fanbojów a po prostu chcę wiedzieć czy warto to ps4 trzymać bo jak będzie jakiś fajny ex to dawajcie znać. Ja tak tematów nie śledzę i dlatego teraz przeżyłem szok patrząc na liste premier i porównując z konkurencją. To już nawet Wii U kusi i to bardzo a po sprzedaży ps4 będę miał na konsole i 4-5 gier :P

 

W ciągu ostatnich 3 miesięcy więcej grałem nie tylko na ps3 czy pc ale także na 3ds'ie, Vicie i mojej komórce :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

do jesieni

 

Diablo III: ROS

Wolfenstein TNO

Watch Dogs

Daylight

Planetside 2

Elder Scrolls Online

Child of Light

UFC

Murdered Soul Suspect

Evil Within

 

exy na ten rok to Deep Down, The Order i Driveclub, być może coś dojdzie na E3

 

oczywiście życzę powodzenia z exami na Xbone do jesieni

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Drive Club to mnie świerzbi po tych obsuwach. The Order czy ma już datę premiery ?  Deep Down to nie F2P  ? ten rodzaj gier mnie nie interesuje.

 

Watch Dogs to bym kupił ale mogę też na pc czy xbox.  Diablo mam za 3 dni na PC . Child of Light, Evil Within i Daylight mnie też troszkę interesują ale to też multiplatformy

 

Ja nie mówię że na xbox one jest o wiele lepiej ale przynajmniej mam obiecaną gre wyścigową. Mam dobrego FPS i jedną intrygującą zapowiedź. Widzisz ja jestem zawiedziony przez to że sony obiecało mi góry a tu nic. W przypadku ms przynajmniej jestem miło zaskoczony po ich wtopach cały tamten rok :) 

Odnośnik do komentarza

masz trochę za wysokie oczekiwania odnośnie pierwszego roku życia (obu konsol), nie dostaniemy 5ciu gier miesięcznie i AAA hita w PS+, większość main devsów nie wypluła nawet jednej gry jeszcze ;) także keep calm i platynuj Infamousa :>

 

obiecane gry to PS4 też ma...;) masa gier nie ma nawet orientacyjnych dat premier (Rime, Shadow of the Beast, No Man's Sky, Mad Max itd.) także zarówno przy PS4 czy X1 trzeba poczekać na niusy o lineupie do E3 bo wtedy określą na co mamy czekać aż do następnego E3 (albo dalej)

 

switchowanie konsoli teraz tylko po to żeby po jakiejś zapowiedzi switchować znowu? :) zabawne

 

radziłbym poczekać na ten trailer Uncharted do E3 i potem decydować :yes:

Odnośnik do komentarza

Ja planuje czekać i do września :) nie planuje kupować xbox one przed polską premierą. Ale patrz na ceny gier na ps4 czy xbox one to już przegięcie. Takiego Watch Dogs mogę mieć za cene 3x mniejszą na PC. I teraz większość gier stricte singlowych tak właśnie kupuje. Titanfalla zresztą też na pc kupiłem to i mi brak xboxa nie uwiera tak bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...