Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnych braków PS4, jest ogólnie dostępne, może gdyby cenowo się różniły można dać cynk a tak to po co?

 

To prawda. Mamy już połowę kwietnia 2014 więc zapasy zostały uzupełnione w sklepach. Można o sony wypowiadać się w samym superlatywach teraz. Dali ciała trochę na początku z tą limitowaną dostępnością ale teraz sytuacja jest opanowana. W końcu wiadomo, nadKonsola_!!!  :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza

Panowie jak już o dźwięku to mam pytanko może była już odpowiedź na to pytanie ale nie chcę mi sie wertować tyle stron,PS4 mam podłączone do amplitunera przez HDMI jak ustawić żebym nie miał dźwięku w telewizorze bo teraz mam tu i tu w PS3 jest taka opcja bo tak mam podłączoną do tego samego amplitunera przez HDMI i dźwięku nie mam w tv.

Odnośnik do komentarza

sortowanie trofeów z ostatniej aktualizacji to jakiś żart!

nie rozumiem. dlaczego tak ciężko im zrobić tak, jak to dotychczas jest na PS3 i Vicie.

porażka.. jedynie, co mnie cieszy to przyciemnienie light-bara, oraz montowanie i zgrywanie filmikow. 

aha.. po aktualizacji plejka sie wyłącza od czasu do czasu sama :(

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co sie dzieje ale po aktualizacji we wszystkich grach jakie mam na dysku spadla mi tak ilosc klatek na sekundę ze wszystko sie przycina. Tylko menu chodzi normalnie.Qwa jaka kiszka. Da sie jakoś wgrać poprzedne oprogramowanie?

 

I jeszcze jedno. Czemu po wyłączeniu hdcp nie mozna wyłączyć konsoli z pada?

Odnośnik do komentarza

Problem rozwiązany. Mialem chyba jakis blad systemu bo po wylaczeniu konsoli i przywróceniu ustawień fabrycznych wszystko zaczęło działać poprawnie.Mam nadzieje ze to jednorazowa sytuacja.Nigdy nie mialem wcześniej podobnego problemu a od zainstalowania oprogramowania 1.70 odrazu taka akcja po włączeniu konsoli.

Odnośnik do komentarza

Generalnie są problemy z 1.70. Mi w menu konsoli pojawiały się dziwne artefakty i znikał obraz. Pomogło odznaczenie w opcjach HDCP, ale jakiś krok ze strony Sony jest wymagany, bo coś poszło nie tak z tym updatem.

Miałem dokładnie taki sam problem z obrazem oraz dźwiękiem mi pomogło wyłączenie wyjścia funkcji Deep Colour.
Odnośnik do komentarza

Witam po dłuższej przerwie, tym razem jako szczęśliwy posiadacz PS4 . Zakupić konsolę planowałem praktycznie od premiery, ale wciąż pojawiało się coś, co odraczało mój zakup. W końcu nakręcił mnie kumpel z pracy , kupiłem i... nie żałuję ani trochę, wręcz przeciwnie - moim zdaniem już teraz widać solidny skok jakości względem PS3, o wiele większy niż sądziłem, że będzie. I tak, jak PS3 włączałem średnio raz na miesiąc, tak PS4 włączam obecnie wręcz codziennie, i wciąż jestem pod dużym wrażeniem jak to wszystko wygląda. Jesli posiadacie PS3 i myślicie nad przejściem na PS4...nie zastanawiajcie się - różnica jest, i bzdurą jest to, jak niektórzy mówią, że to tak naprawdę PS3.5 . Żeby się o tym przekonać trzeba najlepiej włączyć grę, która została wydana na PS3 i jej wersję na PS4 . Efekt murowany.

 

Mnie np. cały czas zaskakuje jak duża jest różnica w grafice NFS: Rivals w wersji PS3 względem PS4 - to niemal jak kiedyś GTA: SA na PS2 i PC . Graficznie tytuł mnie rozwala, a do tego dynamika, zróżnicowane otoczenie i feeling NFSa - jeśli ktoś mówi , że na PS4 nie ma dobrych wyścigów, to chyba nie dał szansy Rivals. Radę daje też Trials Fusion , a na rozegranie czeka Assassin's Creed IV , które ponoć też stanowi dużą zmianę względem wersji na PS3 - na dniach to sprawdzę. Oczywiście Infamous wypala gałki oczne, i jak włączycie tą grę za pierwszym razem to przestaniecie żałować nawet 1 złotówki wydanej na PS4 - wizualnie gra powala, gameplayowo to stary, dobry Infamous . Jest MOC i w tym momencie wierzę już w to, że The Division będzie wyglądać tak, jak widać na trailerach czy gameplayach z sieci. PS4 to potężna konsola i liczę, że w Watch_Dogs jednak mile mnie zaskoczy , a różnica względem PS3 będzie odpowiednio zauważalna. Gameplayowo ta gra wnosi sporo świeżości , więc pewnie sprawdzę ją na premierę.

 

Co jeszcze podoba mi się w PS4:

 - świetna sprawa z aktualizacjami i trybem czuwania. Aktualizacje i gry ściagają się jak jestem w pracy, co mogę włączyć zdalnie sobie przez komórkę (PS App) czy Vitę - genialna sprawa. Gry czy aktualizacje ściagają się jak gram w coś innego itd. bardzo duży plus za te zmiany

- licze też na model Free to play, taka War Thunder bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! 

- Gra Zdalna przez PS Vita - dla mnie jedna z kluczowych zalet PS4 - nie ma jak uzyskać poziom graficzny PS4 na takim małym urządzeniu , rewelacja. W dodatku działa sobie to wszystko totalnie zdalnie - będąc w mieście X mogę sobie odpalić swoją PS4 i zagrać w grę jakbym siedizał w domu. Mega sprawa i w dodatku bardzo płynnie i pięknie działa. 

- oglądanie rozgrywki na żywo, bardzo dobre rozwiązanie, spełniające funkcję wersji demo - z tą róznicą , że mogę sobie teraz zobaczyć każdą grę w akcji zanim ją kupię . Funkcja rozwojowa, coś takiego jak "drugi pad" - planowane do wprowadzenia - może w pewnym momencie sporo fajnych rzeczy wnieść do konsoli .

 

Ogólnie czuć, że to nowa generacja, że to lepszy sprzęt, że ma się jakiś towar ekskluzywny. No i masa zapowiedzi oraz myśl, że za chwilę grafika taka jak w Infamous może zostać przeskoczona. Że takie The Crew to wizualnie NFS Rivals w potęznym świecie. Że istniejący już Infamous to wstęp do tego, co pokaże Uncharted 4.

 

I może faktycznie obecnie PS4 to po prostu te gry, co na PS3 ale w grafice powalającej (choć takie The Crew czy The Division na PS3 nie ma racji bytu z uwagi na ogromne światy i masę możliwości przy tym), ale jednak ta grafika zmienia wiele. Polecam PS4. Mam blisko 30 lat, mało czasu na granie i myślałem, że wypallilem się juz z gier.... Myliłem się, PS4 wznowiła moje zainteresowanie gamingiem na nowo i to z siłą taką, jak kiedyś chyba PS2. Jesli ktoś nie widzi jak duża jest róznica między PS3 a PS4 to chyba jest ślepy :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...