Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu zakupiłem na PSN "upgrade" Assassina z PS3 na PS4, później sprzedałem konsolę.

Teraz mam nową konsolę i chciałem znów skorzystać z możliwości grania w Assassina(z płytą PS3) ale w PSN-ie nie ma już możliwości ściągnięcia tych plików.

Jest to możliwe aby jeszcze zagrać w ten sposób?

Odnośnik do komentarza

Co zrobić jeśli gra wcale nie zaliczyła mi pucharków z danej gry? Nie ma tytułu gry na liście z trofeami. Jest jakiś sposób czy po prostu olać sprawę i żyć dal

 

Skasuj całą zawartość z Dysku, wszystko co się zainstalowało, łącznie z Patchem. I spróbuj zdobyć jakieś trofeum raz jeszcze.  

 

A jak to gra w ogóle?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Preordera ? Masz na myśli abonament? Bo jeśli tak to chyba nie. Trzeba zaczekać do wygaśnięcia uprzednio usuwając dane karty z konta psn. Bo jak tego nie zrobisz to pod koniec subskrypcji psn automatycznie ją przedłuży pobierając opłatę. sujnąć

 

Koleś skasował konto ze swojej ps3, sprzedał konsole ale zapomniał usunąć dane karty z konta pewnego dnia dostał powiadomienie że z jego karty sony skasowało kasę za przedłużenie psn+

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Ja tak właściwie nie rozumiem czemu mając do dyspozycji google i oficjalną stronę supportu ludzie wolą wejść na forum i się zapytać... Wpisałem problem w google i to był chyba drugi albo trzeci wynik -> http://m.pl.playstation.com/ps3/support/playstation-network/detail/linked494857/item494851/Anulowanie-zam%C3%B3wienia-wst%C4%99pnego/

Odnośnik do komentarza

No to dzwoń w takim razie, podać Ci numer?

 

Po pobraniu opłaty z konta możesz anulować zamówienie wstępne do dnia poprzedzającego datę premiery. Pełna kwota zakupu zostanie zwrócona do konta użytkownika. Od dnia premiery nie ma możliwości anulowania zamówienia wstępnego. Aby zlecić anulowanie zamówienia, należy skontaktować się z działem obsługi klienta pod adresem eu.playstation.com/contact lub lokalnym centrum obsługi klienta.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłem swój egzemplarz PS4. Przesiadłem się z X360,więc system i jego funkcje czy design to dla mnie czysta abstrakcja. W związku z tym mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest taka opcja jak w X360 tj. "pobieranie w tle"(po wyłączeniu konsoli). Chciałem pobrać War Thunder, dodałem do kolejki,wyłączyłem konsolę w tryb czuwania, po kilku godzinach włączyłem, a pobieranie jak stało na 0% tak stoi dalej. Ktoś wie (na pewno wiecie ;) ) jak to działa? Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

Poszperaj w opcjach konsoli (ustawieniach). Jest tam opcja do zarządzania energią, czy jakoś tak. W tych właśnie opcjach możesz ustawić co ma się dziać w trybie czuwania (ściąganie gier, ładowanie padów itp.). Tam musisz włączyć opcję pobierania by działało później w trybie czuwania.

 

 

W ustawieniach można określić funkcje dostępne, gdy system PS4™ znajduje się w trybie czuwania, takie jak utrzymywanie stanu wpisania do sieci PSNSM. Wybierz pozycje [ustawienia oszczędzania energii] > [ustaw funkcje dostępne w trybie czuwania].

 

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...