Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie co do dzielenia się kontem. W tym samym czasie razem z bratem kupiliśmy sobie po czwórce. Pomyślałem o tym żeby zrobić tak jak na ps3 czyli zalogować się na konsoli brata a on na mojej. Lecz dowiedziałem się że żeby zrobić to na ps4 to muszę jako podstawowe konto ustawić konto brata i na odwrót. Tak więc jeśli ustawie brata konto jako podstawowe a swoje podrzedne to czy np moja żona będzie mogła na swoim koncie grać w gry pobrane z mojego konta? I czy dezaktywoac konto mogę do bólu czy jest jakiś ogranicznik czasowy?

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez BullsBlood
Odnośnik do komentarza

Jeśli ustawisz konto brata na podstawowe na swoim PS4, a on Twoje na jego konsoli, to Twoja żona nie pogra na swoim koncie w Twoje gry. Bedzie mogła grać jedynie w gry dostępne na koncie brata, bo ustawiając konto na podstawowe udostępniasz jakby całą jego zawrtość, wszystkim użytkownikom konsoli.

Odnośnik do komentarza

w koncu po oczekiwaniach i zrobieniu magistra kupilem moja PS4 niunie. Od razu zonk zeby grac w battlefront on line musze miec PS+ .... wtf ?  Chooooj przeboleje bo milosc do czarnuli nie rdzewieje. Pytanie: jakie tytuly trzeba opierdzielic zeby nadroibic braki ? Dla mnie: battlefront, wiedzmin, mortal kombat, fallout 4 i MGS...oj piekny bedzie 2015 dla mnie. wszystkie uncharted i last of us na PS3 ogralem. Jakie jeszcze chlopaki perelki na PS4 polecacie ?

Odnośnik do komentarza

W kolejności must have do ogrania:

 

Wiedźmin 3

 

Dodatek do wiedźmin 3

 

Bloodborne

 

Obcy izolacja

Mgs v

 

Jak przejdziesz te gry to zapytaj o następne. Z konsolowych exow polecam jeszcze soma, dragon quest heroes, vanishing of ethan carter i transistor.

 

 

NIE RADZĘ grać w fallout 4. Jak lubisz rpg to dragon age inkwizycja jest sympatyczne ale na razie skup się na wiedźminie.

Odnośnik do komentarza

Japoński gigant Sony, idąc za ciosem wyprzedaży „Black Friday” zdecydował się na obniżenie ceny zestawu „PlayStation 4 Star Wars Battlefront„. Począwszy od 6 do 19 grudnia 2015 roku do sklepów w całej Europie powinien trafić zestaw, który obejmuje konsolę PlayStation 4 z dyskiem 500GB, kontroler DualShock 4, grę „Star Wars Battlefront” oraz voucher umożliwiający pobranie 4 gier Star Wars Classics, do których należą: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter, Star Wars™ Bounty Hunter.

 

 

Sugerowana cena za ten niewątpliwie ciekawy zestaw będzie oscylowała wokół kwoty 1199 PLN. Prawdę mówiąc taka okazja nie zdarza się zbyt często, a więc jeżeli nie mieliście jeszcze okazji kupić konsoli PlayStation 4 to na pewno nowa promocja Sony może pomóc Wam w szybszym podjęciu decyzji! Dla osób, które nie gustują w sadze „Star Wars” Sony przygotowało zestaw z grą „Ucharted: Kolekcja Nathana Drake” w analogicznej kwocie 1199 PLN

Odnośnik do komentarza

Ale ktoś popłynął z tym newsem :v 

Po pierwsze, to oferta tylko dla USA - 299$ za rzeczoną konsolę, po drugie przelicznik jest  dolar=euro -> pln, więc gdyby podobna oferta wystartowała w EU, to u nas cena wyniosłaby pewnie 1299 zl.

W PL najlepiej pewnie kupić po nowym roku, w grudniu często ceny elektroniki są zawyżane, bo nie ma jak przyciągać klientów "promocjami". Nie mniej, raczej bez problemów będzie można znaleźć konsolę w rozsądnej cenie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Witam, 

Wczoraj zakupiłem konsole, i mam pytania dotyczące akcesoriów dodatkowych.
1. Które z akcesoriów warto zakupić? Nakładki antypoślizgowe na analogi ? czy może pokrowce sylikonowe na pady? Ktoś korzysta i może polecić ?
2. Ładowarki na pady. Mianowicie mega wygodna sprawa lecz oryginalna to dość spory wydatek ( wczorajszy zakup konsoli + pad + 3 gry trochę obciążyły mój budżet), czy ktoś korzysta z innej niz ta od sony ? i może ją polecić nie psuje padów nie obniża żywotności baterii ? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Emulowanie gier z PS2 już oficjalnie na PS4. O to pierwsze tytuły :

 

http://www.pssite.com/news/46353/emulacja-gier-z-ps2-na-ps4-juz-oficjalnie-mamy-liste-tytulow.html

 

 

Niech, ktoś ogarnie, jakiś temat o tym na forum PS4.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Rockstar nie chciał dać gier z X360, ale z PS2 to już tak.

 

Ciekawe.

 

Na Xboxie One by nic nie zarobił, bo u nich emulacja i to z płyty jest darmowa. ;) Zresztą może szykują jakiś remaster gier z poprzedniej generacji na obecną, kto ich tam wie.

 

EDIT:

 

A wracając do mojego problemu z dziwnie brzydkim Driveclubem to faktycznie wszystko naprawiło się po pobraniu patcha i gra obecnie wygląda obłędnie. Widocznie twórcy nie zdążyli zapakować wszystkich tekstur wysokiej rozdzielczości w czasie premiery i dodali je później w patchu. Jestem również bardzo mile zaskoczony ilością darmowych DLC do gry. ;) Takie rzeczy bardzo się chwali i miło, że za sprawą między innymi Wieśka 3 i tej gry staje się to standardem w branży dzisiaj.

Edytowane przez Władca Marionetek
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy SA to wersja okrojona czy oryginalna z ps2. Zagrał bym z chęcią, ale cena to żenada.

Jest to wersja na Andoida/iOS, kopia w kopie. Mało tego, odpalana jest na PS3 w emulatorze :> 

Ogółem nie warto kupować tej wersji. Wycięte jest sporo muzyki, grafika jest BARDZO średnia i plastikowa, masa błędów, gra przycina. 

W ogóle z tą wersją na iOS/Android/WP/PS3/XB360 to niezłe cyrki były. Modderzy odkryli, że War Drum Studios [ludzie odpowiedzialni za ta konwersje] poszło całkowicie po najmniejszej linii oporu i użyli... scenowych narzędzi do modyfikowania audio w grze(program SAAT)i przy jego użyciu podmieniali muzyke (na gorszej jakości, a jakże by inaczej. Aktualnie to jest chyba 64kbps MP3 w MONO lol)

 

Odradzam ten szajs. O ile na komórkach jako tako to była fajna opcja, tak wydanie tego na xboxa i pleja w takiej wersji w jakiej oni to zrobili to zwyczajne plucie w twarz nam, graczom, a może i fanom GTA. 

 

 

EDIT: Zmuliłem. Pomyliło mi się z portem na PS3 która wyszedł niecały tydzień temu. Wersja dostępna tutaj dla emulacji jest to wersja GTA SA z PS2, z tym, że na poziomie emulatora będzie poprawiona grafika, dodane trofea i tak dalej... 

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Oglądałem streamy z tych gierek na PS2 i podbite do 1080p wyglądają nieźle. Wszystkie części GTA prezentują się sporo lepiej niż na PS2 dzięki temu. Ale cierpią na inne niedoskonałości. W San Andreas jest dramat z pop-upem, z ilością przechodniów, pojazdów, doczytywaniem obiektów. Tekstur i grafiki jako takiej się nie czepiam.

Tak czy siak dostosowane to jest do PS4 całkiem ok, trofea zaaplikowane. Gdyby te gierki nie kosztowały po 60 zł, a np. po symbolicznym dychu, to bym się pewno skusił na całą trylogię GTA i ograł raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...