Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi tutaj o remastery a raczej o Cella ktory ma tak pokrecona architekture ze pewnie trzeba kompa z nasa zeby go emulowac. Juz pomijam sprawe ze sam Cell ma wieksza moc niz procki w obecnej generacji konsol.

 

A ja caly czas nie moge polaczyc konta PSN z Youtubem :rayos:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Nic się nie dzieje, po niby połączeniu kont pyta znowu o dane i znowu i znowu i tak w kółko ale to chyba coś z Youtube że mi nie pozwala podłączyć PSN.

 

Zalozylem sobie konto na dailymotion zeby tam moze wrzucic filmiki i tez sie nie da bo wyskakuje blad CE 39906-7 XDDD Chyba dam sobie spokoj z tym.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Albo PS4.1, za jakiś rok PS4.2 itp...

A tu proszę, od razu PS4.5.

Taaa... właśnie sobie przeczytałem debatę w PSX. Ja mam w posiadaniu nowe i stare konsole. Choć już nie wiem... chyba mam jednak tylko stare. Dopiero co "wyszły" dedykowane kierownice. Kupiłem kinecta używanego i lepszego pada, bo w starym zapomnieli o wejściu jack (XO)... dobrze, że nie pominęli gałek analogowych. Po ponad dwóch latach, gier jak na lekarstwo. Mimo wszystko zacząłem już kupować dodatki, bo gry za 230 zeta okazały się okrojone. Pomimo, że PS4 wygląda gorzej od mojego 12 letniego magnetowidu z eleganckim wyświetlaczem, myślałem, że sprzęt rozwija w końcu skrzydła. Za rok może GT 7... spałem spokojnie.

Ale nie, za rok sprzedam auto, kupię "PS4.5 plus" (ty, fajna nazwa by była), TV klocka 70 cali albo projektor i wezmę kredyt na nowe mieszkanie z wielkim pokojem.

VR i 4K , olewam to. Słyszałem, że ludzie mają problem z podniesieniem tyłka i ładowaniem płyty do napędu, a gdzie tu biegać po pokoju w goglach ... Ja uważam, że będzie jak z 3D. Ale najbardziej w(pipi)ia mnie, że miesza się do tego konsole ... Wolał bym konsolę, a nie PC z możliwością obsługi promu kosmicznego.

Edytowane przez Lucky77
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie pytanko. Podpialem karte do konta. Przez komputer czy smartfona za cholere nie moge nic kupic w pss store. Przez konsole zero problemow. Ma ktos jakas solucje na ta przypadlosc?

Też się z tym męczyłem ostatnio, przez www w boxie Nazwisko posiadacza karty wpisz pełne imię i nazwisko. U mnie z miejsca zadziałało. Adres albo cały w jednym wierszu albo sprobuj rozdzielić A1:ulica, A2:nr, A3: nr lokalu i ewentualnie kod pocztowy bez myślnika (jednak u mnie działa z)

 

Pomoc z supportu:

 

 

fbe205c1af29a914c387495feb3de551.jpg297a863f880e91cd570352ed7c433cb4.jpgdb7450b60c979e0e5f726e42e31af287.jpg

 

 

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Mnie neo ni jak nie rusza bo i tak w domu wszystkie ekrany mają fullhd. Po co mi konsola z obsługą 4k jak z tego nie będę korzystał?! Martwię się jednak czy w takim przypadku zwykłe PS4 pozwoli na zabawę Z VR... Gadżet który pewnie i tak zostanie zapomniany ale warto by było chociaż na własnej skórze się przekonać z czym to się je.

Odnośnik do komentarza

4k to mrzonka i żadne normalne gry w takiej rozdzielczości na neo nie pójdą.

Jednak jest szansa, że gry na tej konsoli będą chodzić tak jak od początku generacji powinny, czyli w 1080p i 60fps.

 

Ja już PS4 mam i nie dam się dalej dymać Sony i neo nie kupię, ale jeśli ktoś teraz zastanawia się nad zakupem, to na jego miejscu bym się jeszcze wstrzymał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...