Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie działa mi jeden z kodów na dodatkowa zawartość z "God of War'a" w sklepie PSStore. Jeden kod to bodajże tarcze, drugi to motyw na pleyaka, a ten trzeci juz nie hula. Gdzie mam z tym uderzyć? Chciałbym wiedzieć co straciłem przy okazji ? 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spoko, nic się nie dzieje.

Ja mam limitke MGS'a która do dziś chodzi bardzo ładnie i wygląda równie kozacko. Także jeszcze jedna konsola w czerwieni do kompletu nie zaszkodzi, tym bardziej jeżeli tv 4k już będzie na nią czekał.  Koniec tego roku to dla mnie idealny moment na przesiadkę.

 

Reedycja.

To nie jest oficjalna wersja jeszcze.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj jak składałem pleja ziomal wpadł na kawę i przy okazji obadać wnętrzności konsoli. Jako posiadacz pieca, nigdy by sie nie spodziewał ze ps4 to taka popierdułka. Wręcz nazwał ją motorynką patrząc na płytę gówna i podzespoły. Ten sam gość zachwalał nowego Gow'a niedawno. Musiało zrobić to na nim wrażenie. Sam przyznam ze nie bylo to skomplikowane jakoś. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, YETI napisał:

PS4 wchodzi w „końcowy cykl życia konsoli”

Twierdzi prezydent Sony Interactive Entertainment.

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-05-22-ps4-wchodzi-w-koncowy-cykl-zycia-konsoli

 

2020 to idealny moment na Ps5 i imo najbardziej możliwa data. Z tym, że wcale nie musiałaby być to jesień a choćby wiosna.

 

Od zeszłego roku generacja się rozkręciła, w tym i przyszłym roku kulminacja gierek na które czekam/czekałem. A w 2020 nowe PS akurat z remasterkiem TloU2 i RDR2 :laugh:

 

Ciekawe czy Ghost of Tsushima uda się wydać w 2019.

Odnośnik do komentarza

PS5 według plotek ma mieć wsteczna, więc bez remasterow. Ghost of Thusima wydaje mi się że spokojnie w 2019, już przy pierwszej zapowiedzi SP jasno powiedziało, że premiera odbędzie się szybciej niż nam się wydaje. Też uważam że 2020 to idealny rok na nową generację. 

 

Sony współpracuje z AMD nad usprawnieniem kompilatora. Chodzi o PS5?

https://www.neosite.pl/news/63762/sony-wspolpracuje-z-amd-nad-usprawnieniem-kompilatora-chodzi-o-ps5.html

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...