Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

od NeoNet w temacie 500mln edition. Dodam tylko że sprzęt zarezerwowałem po max kilku minutach kiedy pojawił się na ich stronie.

"Szanowny Kliencie,
Z przykrością informuję, że z powodu wyczerpania zapasów przewidzianych do sprzedaży, nie jesteśmy w stanie przyjąć zamówienia 404776669 do realizacji zgodnie z punktem 1.5 oraz 2.3 regulaminu sklepu Neonet.pl  i musimy je anulować.

Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację."

Saturn też podobno anuluje zamówienia. Dobrze że mam jeszcze w RTV rezerwacje. Mam nadzieję że nie dadzą du.py :/ Mam wrażenie że konsol będzie dużo mniej u nas niż miało być dlatego spodziewam się więcej takich cyrków.
 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Square napisał:

 Podobnie było z tym wydaniem na 20-to lecie PS.

Tylko tamtych konsol było 12.300 czyli 4krotnie mniej. W Polsce miał je tylko Saturn w zatrważającej ilości 10 sztuk. Do dzisiaj nie wiem jakim cudem udało mi się to kupić. Pamiętam że mozna je było kupić od północy. Jedna osoba na jedną konsolę. Kto pierwszy ten lepszy. To była wojna!! Później jeszcze Sony Polska dorzuciło 10 kolejnych konsol na aukcję WOŚP. Czyli 20 konsol na całą Polske. Stosując więc prostą matematykę teraz powinno być ich ok 80 w naszym kraju. A skoro sklepy masowo anulują zamówienia to możliwe że miało być 80 ale Sony powiedziało macie 40 i się odp.erdolcie. Reszta leci na zachód : )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Czy na PS4 można ustawić dwa konta jako podstawowe? Chodzi mi o to żeby grać z mojego głównego konta w gry z innego. Sprawa byłaby prosta, ale to będzie moje trzecie konto. Obecnie mam dwa konta A i B. A jest ustawione na podstawie i B ma dostęp do biblioteki A. Teraz chciałbym zrobić tak aby A miało dostęp do biblioteki C i przy tym B nie traciło dostępu do gier A.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem swoją konsolę z bestceny na ich stronie i nie było problemu. Co prawda, chyba nie z polskiej dystrybucji - bo nie było polskiej instrukcji, ale wszystko w najlepszym porządku. Dzwoniłem też na ich numer telefonu, bo wrzuciło mi dwie sztuki do koszyka i również bez problemu. Pan po drugiej stronie był miły, poprawił co trzeba i było ok. Także ja mogę polecić.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Witam. Po kilku latach przerwy wróciła mi chęć na ponowne kupno konsoli a konkretnie Playstation 4 Pro. Niestety jednak jestem bardzo negatywnie zaskoczony wysoką ceną konsoli - praktycznie wszędzie gdzie patrzyłem jest to 1800-1900 zł mimo że w tym roku była oficjalna obniżka cen na 1499 zł a podobno zdarzały się promocje na PRO nawet za 1200 czy 1300 zł. Czy orientuje się ktoś czym spowodowane są tak wysokie ceny konsoli i kiedy można spodziewać się jakiś obniżek? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, u55r napisał:

Chyba spowodowane to jest popytem. Chcesz kupić to ceny są wysokie. No i fakt że skoro cena pro jest wysoka to możesz kupić tańszego slima, tak czy inaczej skończysz z którąś z wersji tej konsoli i sony o tym wie. 

 

Czyli póki co nie ma raczej co liczyć na powrót do normalnych cen a jakieś promocje to dopiero na Black Friday? 

Odnośnik do komentarza

Na szybką obniżkę bym nie liczyć bo jest jeszcze kwestia taka że skończył się właśnie sezon ogórkowy czyli growa posucha wakacyjna. Będziemy mieć wiele premier do końca roku wyjdzie dość sporo gier a co za tym idzie ceny konsol na pewno nie spadną. Warto też poszukać używanej PRO na olx w twoim mieście albo na allegro. Można je kupić jednak w cenach 1400 - 1600 dobre zadbane egzemplarze. 

Odnośnik do komentarza

A jest jakiś problem z awaryjnością wersji Pro? Jakoś nie jestem fanem kupowania używanego sprzętu a poza tym 1400-1600 to i tak 200-400 zł więcej niż do niedawna nówki w dobrych promocjach więc chyba po prostu pozostaje mi czekać na jakąś dobrą ofertę.

 

A pamiętacie może ile rok temu przed Black Friday kosztowało PS4 zarówno w wersji Slim jak i Pro? Bo ciekaw jestem czy można się spodziewać tak samo dobrych ofert jak wtedy czy raczej cena promocyjna będzie taka jak do niedawna normalna cena... Ale obecne 1900 zł za Pro i 1300 zł za Slim to naprawdę lekkie przegięcie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, drozdu7 napisał:

A teraz gdy już generacja powoli się kończy, lepiej wziąć Pro czy zwykłą plejke? Bo mam niezbyt drogi tv za niecałe 3000zl i czy będzie jakakolwiek widoczna różnica jeśli wezmę Prosiaka? 

No jasne, że będzie widać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...