Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne mocno się zdziwiłem, bo tu gdzie teraz przebywam (Barcelona) można konsolę sobie zamówić na lajcie za... 378e. Nie trzeba być geniuszem, żeby wyliczyć, że wychodzi to dość mocno niżej niż w przeliczeniu na PLNy. Ciekawe czy wszędzie na zachodzie walną taką cenę, wówczas imporcik np. z Niemiec jest mocno opłacalny. Jeśli ktoś jeszcze o tym nie pomyślał - zachęcam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie to mało powiedziane. teraz jestem na 100% pewny, ze nasze egzemplarze dostaniemy na czas o czym świadczy opóźniona premiera w Japonii. do tego konsole, sa wciąż produkowane w kilku miejscach, a milion juz przekroczony - jest dobrze :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Aem nie chce cie martwic ale czekamy troszkę dluzej - 29.11 chyba ze pisales z przyszłości :>

 

osobiście mam preordery x3 zrobione dawno temu - Saturn, muve i shopto.net, mysle ze przynajmniej jeden wypali, zależy mi żeby mieć to sprzęcicho day 1 - pierwszy raz będę brał Plejstejszą na premiere i mam spore ciśnienie na premierową zabawę :yes: , bylbym ekstremalnie smutny gdybym miał poczekać na jakies kolejne dostawy, no ale wierze w wydajne fabryki Sony :)

 

najbezpieczniej wygląda teraz preorder w EuroRTV bo maja gwarancje ceny, ale dostepnosc w PL to będzie  niewiadoma az do końca ale jestem dobrej myśli mimo ze na poprzednich launchach było różnie

Odnośnik do komentarza

Nono blad, wiadomka, ogladalem konfe 3 razy i nie wiem co mi sie wkrecilo z tym 10. nie 11. ;) A po premierze dalej kontynuujemy wiec wspolna zabawe w Sieci! :)

 

Ja mam nadzieje ze jak sie ustawie tego 29.11 rano pod jakims MM, to bedzie troche ludzi czekac i bedzie ten klimacik mityczny choc w 10% wyczuwalny i bede hepi targajac konsole pod pache przez miasto i widzac te zazdrosne spojrzenia

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

tez podkręcę nieco atmosferę i w dniu premiery, jak tylko dorwę swoja czarnulkę pójdę z buta do domu trzymając sie głównej drogi , zamiast szybko auto-mobilem.  w końcu to tylko 2.5 km..  niech widza, niech plotkują :)

PS4 będę sie chwalił na prawo i lewo i nikt mi nie zabroni.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem preorder w Euro rtv agd.

Kiedyś miałem tam zwykły pre-order, ale otrzymałem maila, że ten zwykły preorder nie daje żadnej gwarancji na sprzęt i trzeba kupić preorder za 100zł.

Kupiłem go, dostałem oficjalną "kartkę" Sony preorderową, a kilka dni po zakupie w panelu euro.com.pl mam już numer zamówienia na konsolę. Cena do dopłaty 1690zł, gwarantowany odbiór 29.11.

Odnośnik do komentarza

tez podkręcę nieco atmosferę i w dniu premiery, jak tylko dorwę swoja czarnulkę pójdę z buta do domu trzymając sie głównej drogi , zamiast szybko auto-mobilem.  w końcu to tylko 2.5 km..  niech widza, niech plotkują :)

PS4 będę sie chwalił na prawo i lewo i nikt mi nie zabroni.

Slabo. U mnie w miescie pewnie nie bedzie, wiec mam przed soba wycieczke 40km z buta do Wrocka. To dopiero cos.

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem preorder w Euro rtv agd.

Kiedyś miałem tam zwykły pre-order, ale otrzymałem maila, że ten zwykły preorder nie daje żadnej gwarancji na sprzęt i trzeba kupić preorder za 100zł.

Kupiłem go, dostałem oficjalną "kartkę" Sony preorderową, a kilka dni po zakupie w panelu euro.com.pl mam już numer zamówienia na konsolę. Cena do dopłaty 1690zł, gwarantowany odbiór 29.11.

Ja nic nie wykupowałem i nadal mam to "zwykłe" zamówienie z ceną 1699 zł

Odnośnik do komentarza

Ja otrzymałem takiego maila: 14 sierpnia

 

Szanowny Kliencie,

serdecznie dziękujemy za złożenie zamówienia/rezerwacji nr XXXX/2013 na konsolę Playstation 4. Od producenta (Sony) otrzymaliśmy informację, że dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, w związku z czym producent  zdecydował się na przedsprzedaż w postaci preorderów o wartości 100zł.

 

Dlatego sugerujemy naszym Klientom zakup preordera – na dzień dzisiejszy jest to jedyny sposób aby mieć gwarancję dostawy konsoli.

W przypadku nie skorzystania z możliwości zakupu preordera złożone zamówienia/rezerwacje będą realizowane w miarę dostępności konsoli.

 

Zapraszamy do złożenia zamówienia/rezerwacji w przedsprzedaży. Regulamin oraz warunki są dostępne pod poniższym linkiem:

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-przedsprzedaz.bhtml

 

 

Po złożeniu nowego zamówienia/rezerwacji na preorder uprzejmie prosimy o anulowanie „starego”. Aby to zrobić, prosimy o zalogowanie się do konta Klienta w sklepie internetowym www.euro.com.pl

 

Następnie prosimy kliknąć: Twoje zamówienia/rezerwacje à Zamówienia/rezerwacje bieżące.

 

Po wybraniu właściwego zamówienia prosimy skorzystać z przycisku Anuluj.

 

Tylko zakup preordera gwarantuje dostępność konsoli w dniu premiery.
Odnośnik do komentarza

tak sobie myślę, ze PS4 mogłoby mieć/dostać jakaś taka Mobilna aplikacje przypisana do konta np. jak jesteśmy zalogowani do PSN to wiadomości sms z tel. kom. przechadza nam na PS4, także nie musimy sie martwic i zerkać na tel. kiedy gramy - pełna kontrola :)

a moze juz bylo ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...