Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze pad jest tez wiekszy...bo obecnie wszystkie konsolki sony to 1h grania i lapska mi sztywnieja.... :(

 

DS4 jest prawie tego samego rozmiaru co DS3 - kilka milimetrów w tę czy w tę wielkiej różnicy nie czyni , czyni ją ergonomia : lepszy wyważenie, inne kąty, kragłości i dopasowanie do dłoni. Taką mam przynajmniej najdzieję.

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wyjaśnić pewną kwestię. Otóż na zakupach zza oceanu się za bardzo nie znam, ale skoro PS4 będzie kosztowało 399$/399euro czyli odpowiednio w przybliżeniu  1280zł/1680zł to ciekawi mnie czemu miałbym dopłacać te 400zł (a własciwie to chyba nawet ponad 500zł wg oficjalnej ceny w PL) za zakupy w europie skoro równie dobrze mogę kupić konsolę np na amazonie za 399$. Gdzie tkwi haczyk? 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś kupowałem tablet na ebay za jakieś 400zł i nie miałem żadnych akcji z cłem itp. A jeżeli chodzi o gwarancję to chyba wychodzi tak samo jakby kupić na allegro, czyli tak czy inaczej trzeba odsyłać do sprzedawcy albo złożyć wizytę w serwisie sony (chyba że polski serwis nie toleruje zagranicznych dowodów zakupu). Ktoś miał jakieś doświadczenia w tym względzie, np. podczas premier aktualnej generacji konsol?

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wyjaśnić pewną kwestię. Otóż na zakupach zza oceanu się za bardzo nie znam, ale skoro PS4 będzie kosztowało 399$/399euro czyli odpowiednio w przybliżeniu  1280zł/1680zł to ciekawi mnie czemu miałbym dopłacać te 400zł (a własciwie to chyba nawet ponad 500zł wg oficjalnej ceny w PL) za zakupy w europie skoro równie dobrze mogę kupić konsolę np na amazonie za 399$. Gdzie tkwi haczyk? 

 

Haczyk tkwi w tym ze to $399 to cena bez podatku,o ile sie nie myle i dobrze pamietam;) do kazdej ceny zaleznie od stanu musisz doliczyc sobie jeszcze odpowiedni podatek...

Odnośnik do komentarza

Powiem wam Panowie że poważnie zastanawiam się nad złożeniem pre-ordera na PS4 :) Cena nowej konsoli na poziomie 1699 zł to w porównaniu z wcześniejszymi konsolami Sony , bomba ! Wiadomo do tej ceny trzeba doliczyć jeszcze z jakieś 600-700 zł , trzeba kupić dodatkowego pada , jakiś tytuł na start (a może nawet 2) . Co mnie przeraża , to ceny gier na nową konsolkę . Zapewne będą one w granicach 249 - 279 zł , a to na kieszeń przeciętnego Polaka , cały czas dużo :/

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie, mam pytanie : jak wygląda sprawa z odwołaniem takiego preordera ? Powiedzmy że sobie teraz zarezerwuję konsolę z odbiorem w sklepie, nagle w Sierpniu znajduję lepszą ofertę ( np: jakiś bundle ) i chcę anulować preordera, jest potrącana jakaś kara ?

Jak już będzie premiera konsoli i sytuacja w/w - będę mógł też wtedy anulować ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...