Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli odliczymy ten milion na same zamówienia przedpremierowe to i tak przez te pare tygodni fabryki zdołają trochę naprodukować konsolek. Wiadomo, że sporo czasu pochłonie jeszcze logistyka. Hurtownie muszą potem wytransportować towar do sklepów, itd. Dopiero na samym końcu PS4 trafi do klientów. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Kurcze, to chyba rzeczywiście na 29.11 może być problem z ustrzeleniem w MM?! Z drugiej strony, myślę sobie, że jeśli wskoczę o 5 rano przed jakiegoś bardziej wiejskiego MM typu Rybnik, czy Opole w moich rejonach to chyba powinno się udać coś wyrwać, bo pewnie całego nakładu nie dają tylko na preordery i kilka sztuk w sklepach zawsze przynajmniej na otwarcie sklepu powinni mieć? Szczerze mówiac to miałem wielką podpałkę, ale mając listę 10 gier nie ogranych lub nie dokończonych jeszcze na PS3, coraz bardziej myślę, że jeśli nie uda się wyrwać na launch, to na spokoju, bez jęczenia, pod choinkę sobie prezent zrobię.
 

Taaa, pewnie i tak polecę 29.11 po całym opolskim i dolnośląskim gotów oddać każde pieniądze za PS4 ;)

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że jak nie day 1 to przynajmniej jakoś w połowie grudnia będzie mały restock. Dawno nie robiłem sobie takiego prezentu na swieta. Nadal licze na jakieś bundle a najbardziej na ten z dwoma padami, kamerką i Killzonem (idealnie by było bez kamerki z odrobinę niższą ceną). Wyczuwam mały problem w krk. Będzie trzeba w jakichś mniejszych marketach przyczaić. 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że jak nie day 1 to przynajmniej jakoś w połowie grudnia będzie mały restock. Dawno nie robiłem sobie takiego prezentu na swieta. Nadal licze na jakieś bundle a najbardziej na ten z dwoma padami, kamerką i Killzonem (idealnie by było bez kamerki z odrobinę niższą ceną). Wyczuwam mały problem w krk. Będzie trzeba w jakichś mniejszych marketach przyczaić. 

 

no właśnie - z tego co widzę polskie sklepy milczą. Jest jakieś oficjalne info o jakichkolwiek bundle?

Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieję, że jak nie day 1 to przynajmniej jakoś w połowie grudnia będzie mały restock. Dawno nie robiłem sobie takiego prezentu na swieta. Nadal licze na jakieś bundle a najbardziej na ten z dwoma padami, kamerką i Killzonem (idealnie by było bez kamerki z odrobinę niższą ceną). Wyczuwam mały problem w krk. Będzie trzeba w jakichś mniejszych marketach przyczaić. 

 

no właśnie - z tego co widzę polskie sklepy milczą. Jest jakieś oficjalne info o jakichkolwiek bundle?

 

Narazie cisza,pisałem w tej sprawie do dwóch sklepów.W euro rtv odpisali że na premierę będą mieć tylko "gołe konsole" natomiast sklePE na 100 procent będzie miał bundle ale nie dostali jeszcze informacji od Sony

Odnośnik do komentarza

Kilka tygodni temu pewien Boss z Sony oświadczył,że są na takim poziomie produkcji konsol, że na chwilę w którym udzielał wywiadu zapotrzebowanie preorderowócw było zaspokojone. Produkcja idzie zapewne na 200% bijąc kolejne rekordy Bronka Talara w normach. Więc mając to na uwadze i to, że żyjemy w Polsce i zapewne chętnych będzie zdecydowanie mniej niż na GTA V jestem przekonany, że zakupimy sobie konsole 29 listopada. 

Odnośnik do komentarza

A ja uważam wręcz odwrotnie. To, że mieszkamy w Polsce nie jest zaletą tylko wadą.

Przecież już teraz słyszy się, że w kolejnych krajach preordery się wyczerpały itd.

Myślę więc, że to nas wyślą tyle ile było preorderów + coś dla gapowiczów (ale bardzo skromna liczba). Reszta pójdzie do bardziej cywilizowanych krajów gdzie konsole rozejdą się w jeden dzień :)

Odnośnik do komentarza

Ej, to by było trochę idiotyczne, że w takich sklepach jak Saturn czy MM sprzedawali by same preordery, a na półkach nie mieli by już czego ustawiać. Może będzie tak, że sklep ma daną ilość sztuk, które sprzedają w ramach preorderu, a poza tym mają kilkadziesiąt sztuk, które wystawią na półce.

 

 

A jesli jednak zabraknie PS4, to jak myślicie, do kiedy będzie trzeba czekać na kolejne dostawy? Po nowym roku dopiero się pojawią czy jest szansa, że w ciągu tygodnia, dwóch od premiery?

 

Kurde, niby nie kusi mnie aż tak by zakupić PS4 na premierę, bo na razie jedyne w co bym pograł to Watch_Dogs (liczę na bundle), ale z drugiej strony jest taka nieodparta pokusa, że człowiek by już przytulił konsole w dniu premiery, dobrał się do niej, pomacał osobiście, sprawdził jak nowy dual pasuje do dłoni, zobaczył konsole na żywo... Nawet jakby nie miał żadnej gry do tego. Wiecie, taka pokusa posiadania czegoś nowego. Też tak macie?

 

Ewentualnie zawsze zostaje pobrać i ograć dema, które na pewno się pojawią w Store w dniu premiery a później zapolować na full gry.

Odnośnik do komentarza

Ej, to by było trochę idiotyczne, że w takich sklepach jak Saturn czy MM sprzedawali by same preordery, a na półkach nie mieli by już czego ustawiać. Może będzie tak, że sklep ma daną ilość sztuk, które sprzedają w ramach preorderu, a poza tym mają kilkadziesiąt sztuk, które wystawią na półce.

 

 

A jesli jednak zabraknie PS4, to jak myślicie, do kiedy będzie trzeba czekać na kolejne dostawy? Po nowym roku dopiero się pojawią czy jest szansa, że w ciągu tygodnia, dwóch od premiery?

 

Kurde, niby nie kusi mnie aż tak by zakupić PS4 na premierę, bo na razie jedyne w co bym pograł to Watch_Dogs (liczę na bundle), ale z drugiej strony jest taka nieodparta pokusa, że człowiek by już przytulił konsole w dniu premiery, dobrał się do niej, pomacał osobiście, sprawdził jak nowy dual pasuje do dłoni, zobaczył konsole na żywo... Nawet jakby nie miał żadnej gry do tego. Wiecie, taka pokusa posiadania czegoś nowego. Też tak macie?

 

Ewentualnie zawsze zostaje pobrać i ograć dema, które na pewno się pojawią w Store w dniu premiery a później zapolować na full gry.

Ojjj, dokładnie tak! Przez PSX, PS2, PS3 i cała resztę marzyłem, żeby kiedyś móc w przyszłości wybrać się na day one z własną kasą i wyłożyć z radością 2 kafle na nową konsolę, jarać się nią wraz z innymi szcześliwcami i właśnie - mieć ją po prostu. Mimo, że gierałki na PS3 jeszcze do dokończenia są, to streszczam się i 29.11 lecę do MM nad ranem, co by nikt mi nie wydarł tego o czym od zawsze marzyłem :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem na premiere ps2 i ps3 oraz x360 :) Wszystkie te premiery nauczyły mnie (plus lata które teraz mam na karku i własne mieszkanie od niedawna ;) ) że lepiej poczekać. Ja planuję zakup w okolicach marca -kwietnia kiedy już będę miał 4-5 gier w ps plus :D Ja może jestem w komfortowej sytuacji bo

1: mam od cholery nie ogranych gier w kolekcji na x'sa i ps3. 

2: Czekam na Dark Souls 2  

3: Mam pc'ta na którym sobie pogram w nextgenowego assasyna, watch dogs, bf 4 czy wieśka 3, więc tak naprawdę nie ma dla mnie żadnej gry na premiere (Killzone 2 i 3 mi się nie podobały to i nowy nie podejdzie pewnie).

 

Bundle fajniejsze będą właśnie na wiosne tak liczę. Pamiętam że ps3 na premierze brałem z motorstorm i resistance oraz drugim padem. Był to mocarny zestaw. Teraz takiego nie widzę. Prawda brutalna jest taka iż zakup ps4 czy xsa uno opłaca się wtedy jeżeli macie przynajmniej 3-4 tytuły w skali najbliższego półrocza w które chętnie zagracie. Inaczej to wydawanie kasy w błoto na maszyne przyszłości.

 

PS3 stał się naprawdę opłacalnym zakupem dopiero po 2 latach. MGS4 , uncharted, heavy rain god of war 3 <-- te gry nie wyszły w okolicy premiery :) .

 

Ja nie bronie zakupu, ale dla tych co wydają swoje pieniądze niech 3 razy się zastanowią przed zakupem teraz. Oczywiści jak płacą rodzice to nawet bym się nie zastanawiał ;)

 

Podam jeszcze mój osobisty przykład dobrego zakupu. PS Vita w czerwcu tego roku. Grubo po premierze konsolki akurat zakupiłem konsole oraz persone 4 i soul sacrifice. Do tego doszło kilka gier z ps plusa i do teraz 3/4 z tego co mam nie skończyłem. Gdybym kupił na premierę to sprzęt by się kilka miechów kurzył, a tak o wiele taniej wyrwałem swoją vitę i jestem happy.

Odnośnik do komentarza

blantman skończ się już usprawiedliwiać - każdy prawdziwy chłopiec lub nowe zabawki i tak jak mówi Emtebe tutaj nie chodzi o racjonalne zakupy a o zrobienie sobie przyjemności i podotykanie :)

 

jedyne co mnie może powstrzymać to brak fajny bundli - bardzo bym chciał dwa pady, kamerka i nowy Killzone. wtedy zero kombinacji - bankomat i heja. rzuciliby już jakieś info kurcze nigdzie nic nie mówią :(

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

z ps3site

 

 

Przy okazji napisze jeszcze ze rozmawiałem dzisiaj z pracownikiem MM z działu z grami,Ktory jak na sprzedawce jest bardzo ogarniety.Plan jest taki ze ludzie z zamówieniami preordera konsoli dostali to co zakupili.Jedyna przeszkoda to taka gdzie Sony nie dostarcza konsol tyle ile Media Markt potrzebuje (czyli tak jak tu było kilka osób na forum gdzie zakupiło preordera za 100 na początku września i może liczyć na cud... ).Polski oddział Sony bardzo ceni MM i obstawia ze to własnie ten sklep złapie największy kawałek tortu na nasz kraj.Co do ceny i tu w MM na wysokich stanowiskach znają cenę konsoli za ile będą sprzedawac.Lecz oczywiście jeszcze o tym głośno nie mówią. Co jedynie gosc mi powiedział ze "raczej" cena nie przekroczy 1850 za wersje czystą.Oficjalne ceny powinny juz byc znane zaraz po wszystkich świetych. Oczywiście ile z tego okaże się prawda tego dowiemy sie za jakis czas.I co do bundle  powiedział ze na 99 % najpóźniej do sylwestra będą mieli jakieś zestawy na stanie.

 

Ja jeszcze zapytałem o kwestie taka gdzie ktos zakupił przez strone preordera z zapłatą przy odbiorze powiedział ze nie ma to różnicy i taka osoba jest traktowana na równi z osobami które zapłaciły symboliczną stówke.Dlaczego zapytałem ponieważ takie cos zrobiłem również w Euro i jakiś czas temu pisałem tu do was ze przysłali mi maila ze nie dają mi gwarancji ze otrzymam konsole lecz jesli zakupie i zapłacę 100 to nagle bede pewny.

 

 

 

w MM i Euro rtv agd masz możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia sam zamówiłem ps4 w MM cena konsoli była wtedy bodaj 1749 + ubezpieczenie(komfort i ochrona) za 249 zł czyli 4 lata spokoju . z tego co wiem w euro rtv agd masz ubezpieczenie droższe ale raty mają cały czas 0% przynajmniej na produkty już dostępne.

 

Tak w MM potwierdzili mi że za dopłatą mogę wziąć 4 lata gwarancji. W Euru dają tylko trzy lata, więc zamówiłem w MM.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

O kurde ceny ps4 na ebay nieziemskie...

Ale mysle,ze i tak dostanecie spokojnie ps4 na premiere,sorry ale Polska to kraj "przemocy i bezprawia" To u was gry sprzedsaje sie 2-3 dni przed premiera.

Jeszcze normalnie leza na polkach :D Swoje ps4 dostaniecie szybciej niz reszta europy :D

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...