Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

I tu mnie właśnie od jakiegoś czasu jedna kwestia zastanawia. Kupuję PS4, wiadomo przenoszę konto z PS3 - przechodzi mój lvl z trofeami (i historia gier?) no i ok.

 

A co jak już po przeniesieniu konta na Ps4, dalej będę zdobywał trofea na koncie Ps3/na Ps3 czy one automatycznie będą się synchronizować z kontem PS4. Tak żeby było jedno "wspólne" konto z Ps3 i Ps4. Czy tylko trofea z Ps3 przeniosą się w chwili synchronizacji z kontem Ps4, później już nie.

 

Ufff, wiem to pierdoła ale nie daje mi spokoju heh. Btw tak swoją drogą Muve już podwyższyło ceny Ps4 o 5 dyszek.

Odnośnik do komentarza

I tu mnie właśnie od jakiegoś czasu jedna kwestia zastanawia. Kupuję PS4, wiadomo przenoszę konto z PS3 - przechodzi mój lvl z trofeami (i historia gier?) no i ok.

 

A co jak już po przeniesieniu konta na Ps4, dalej będę zdobywał trofea na koncie Ps3/na Ps3 czy one automatycznie będą się synchronizować z kontem PS4. Tak żeby było jedno "wspólne" konto z Ps3 i Ps4. Czy tylko trofea z Ps3 przeniosą się w chwili synchronizacji z kontem Ps4, później już nie.

 

Ufff, wiem to pierdoła ale nie daje mi spokoju heh. Btw tak swoją drogą Muve już podwyższyło ceny Ps4 o 5 dyszek.

Konto aktualnie dziala na PS3 i PSV i synchronizuje trofea caly czas niewazne kiedy sa zdobywane na PS3 czy Vicie. Jak PS4 do tego dojdzie to nic sie nie zmieni. Nie wierze, zeby bylo inaczej.

Odnośnik do komentarza

I tu mnie właśnie od jakiegoś czasu jedna kwestia zastanawia. Kupuję PS4, wiadomo przenoszę konto z PS3 - przechodzi mój lvl z trofeami (i historia gier?) no i ok.

 

A co jak już po przeniesieniu konta na Ps4, dalej będę zdobywał trofea na koncie Ps3/na Ps3 czy one automatycznie będą się synchronizować z kontem PS4. Tak żeby było jedno "wspólne" konto z Ps3 i Ps4. Czy tylko trofea z Ps3 przeniosą się w chwili synchronizacji z kontem Ps4, później już nie.

 

Ufff, wiem to pierdoła ale nie daje mi spokoju heh. Btw tak swoją drogą Muve już podwyższyło ceny Ps4 o 5 dyszek.

Konto powinno nadal się synchronizować automatycznie , co do cenny to oczywiste że im większe zainteresowanie (czyt. walka pomiędzy klientami o ich egzemplarz)to czemu by na tym trochę więcej nie zarobić podnosząc cenne ?

Odnośnik do komentarza

Haczyk tkwi w tym ze to $399 to cena bez podatku,o ile sie nie myle i dobrze pamietam;) do kazdej ceny zaleznie od stanu musisz doliczyc sobie jeszcze odpowiedni podatek...

Od dawna wiadomo , że ceny elektroniki w USA są niższe niż w EU , wystarczy sobie porównać cokolwiek ; od laptopów po inny szajz. Cena 399 EURO jest na UE i powinna być dla wszystkich krajów członkoskich taka sama. Zaznaczę , że jest to cena ucziwa i conajmniej zadowalająca biorąc pod uwagę ceny poprzednich generacji na starcie.

 

Niestety Polska to nadal nie Europa i raczej ceny na poziomie 1699 zł chyba nie będzie. Nawet w sklepie PE jest oczywiście po 1699 zł ale to promocja dla przedsprzedaży z ceny 1999 zł ??? RTV Euro AGD - 1790 / Muve - 1749 zł. Że tak spytam WTF ? Ceny gier po 249 zł w promocji z 299 zł ... oczywiście w przedsprzedaży. Oficjele Sony swoje , polski rynek swoje. Dobrze , że siedzę w Holandii i zgarne "czwórkę" za 399 EUO , na dzień dzisiejszy 1663 zł. Pomijam fakt , że dużo wcześniej niż w PL są przeceny , gratisy i wszystko co gracz lubi.

 

Nie mam więcej pytań.

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś szansa żeby kolekcja gierek z PS+ na PS3 była kiedykolwiek grywalna na PS4? Bo chętnie bym zakupił właśnie PS4, ale gdyby się okazało że cała kolekcja gier którą tak się zbiera miała przepaść to jednak wole jeszcze kilka miechów przeczekać. Wiadomo że w przyszłości będzie wsteczna kompatybilność z PS3 ale chętnie bym od czasu do czasu wrócił do tych starszych tytułów. Szczególnie na początku żywota konsoli, gdzie nie będzie zbyt dużego wyboru w grach.

Odnośnik do komentarza

Co do Drive Cluba to chyba ta wersja+ bedzie pewnie w systemie free to play 1 auto i 1 trasa;P inaczej sklepy nie oferowaly by wersji pudelkowej:) ha! btw dzis bylem w Game i ps4+extra pad i Killzone+Knack preorderowane;)

DC w plusie to coś w rodzaju GT Prolog , mniej samochodów i tras pozostałe aspekty rozgrywki mają być nie zmienione względem "normalnej" wersji (news odnośnie tego znajdziesz w temacie o plusie na Ps4 jak i w temacie o DC).

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie jak to jest z tymi pudełkami do PS4? Chodzi mi o wielkość i grubość - takie jak z PS3, czy takie jak z bluray czyli cieńsze?

 

wygladaja na te ''ciensze'' chociaz nie wiem jak jest w plu ale tu w uk blu-ray maja identyczne pudelka jak gry na ps3(poza tym ze sa niebieskie ofkors..) w tych ''cienszych'' to mam pare filmow z usa...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...