Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie drażni to zmuszanie ludzi do wywalenia stówki już teraz. No ale mówi się trudno, zapłacę. Swoją PS4 już dawno zamówiłem w sklepie Euro (pobranie) i myślałem że mam spokój. Wczoraj przypadkiem odkryłem dopisek na ich stronie że tylko pre-order za 100zł gwarantuje konsolę na premierę, inne zamówienie nie. Szkoda że o tym nie informują mejlowo. Ładnie wyglądają te pudełka.

 

1338536737d37ace.jpg

 

Lista sklepów z oficjalnej strony PS4, to chyba to samo co z Fejsika

http://pl.playstation.com/ps4/preorder/

Odnośnik do komentarza

nie wiem, czy bylo- jest juz kilka bundle packow w przedsprzedazy, m.in. z nowym KZ:

http://www.wog.ch/index.cfm/details/product/35209-Sony-Playstation-4-PAL-Killzone-Shadow-Fall-Set-500-GB-Sony

z drive club:

http://www.wog.ch/index.cfm/details/product/31786-Sony-Playstation-4-PAL-Drive-Club-Set-500-GB-Sony

Za granica wychodzi z grą taniej, niz w PL za sama konsole...

 

W niemczech i w Szwajcarii w ogole Gamestop fajne oferty robi z nizszymi cenami przy oddaniu starej konsoli:

http://www.gamestop.de/PS4

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

dobre pytanie- po akcjach z Gearsami wszystkiego sie mozna tam spodziewac :) ...choc z drugiej strony gralem w CoD: BO niemieckie i bylo ok.- nie wiem, czy cos tam wycieli czy nie, w kazdym razie nie mialem zadnego odczucia, zeby mnie cokolwiek omijalo.

Tak czy inaczej akurat ta oferta z oddaniem starej konsoli jest na sam sprzet tylko, bez bundle'a.

Ja myslalem o zagranicznym bundlu z KZ nowym wlasnie i do tego osobno BF4 z Polski ze wzgledu na lokalizacje (w BF3 fantastyczna zrobili, licze na powtorke przy nowej czesci), ale w tej sytuacji jak bedzie taka opcja, to oddam ps3 i gry kupie osobno.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie ma jeszcze daty premiery ogłoszonej, pewnie podadzą ją na Gamescomie za dwa tygdnie.

 

Czy Sony szykuje zestaw, w skład którego wejdą PlayStation 4 i PS Vita?

 

Taką informacją uzyskał serwis Machinima podając, że opiera się na „wysoko-postawionym anonimowym źródle”. Czy bundle złożony z dwóch konsol Sony ma sens?
 
Jeżeli ukaże się w takiej formie, o jakiej mówi Machinima, to tak. Cały zestaw ma bowiem kosztować 500 dolarów. Jest to trochę zaskakujące zważywszy na obecną wysoką cenę Vity i planowaną PS4 (399 dolarów). Miejmy jednak nadzieję, że informacja ta okaże się prawdziwa. Sprzedaż Vity jest słabiutka i Sony obniżając jej cenę z pewnością wiele by ugrało. Połączenie obu konsole w jednej paczce ma też sens ze względu na nową politykę japońskiej korporacji. Okazuje się bowiem, że wszystkie gry na PlayStation 4 będą posiadać funkcję Remote Play (streamowanie na PSV).
 
Powyższy bundle miałby się pojawić na rynku jeszcze przed końcem roku.
 
Oczywiście całość należy traktować jedynie w formie plotki (i jak na razie dotyczącej tylko Stanów Zjednoczonych), ale taka forma sprzedaży jest naprawdę fajna. Gdyby ten zestaw faktycznie pojawił się w sklepach, sam długo bym się nad zakupem nie zastanawiał.
 
Bralibyście taki zestaw? Ja bym się zastanowił i pewnie tak.
 

 

Odnośnik do komentarza

Ja też nie. PS3 mam od 2 lat i jak na razie wystarcza mi ona w zupełności. Jest jeszcze sporo gier z obecnej generacji, które mnie interesują, a poza tym nie lubię brać sprzętu w ciemno. Poczekam aż konsola rozwinie skrzydła i odkryje karty. Wtedy będzie czas na kupno, a i biblioteka będzie już pokaźna.

Odnośnik do komentarza

Ja mam od dwóch miesięcy w Muve.pl za 1699 bez wcześniejszej wpłaty. Ostatnio był jakiś news, że zamówienia złożone po 8/08 mogą nie zostać zrealizowane.

W wysylki mi sie bawic nie chce. Mam na euro jeszcze jak byl darmowy to dopisali mi ze brak gwarancji ze konsola bedzie na premiere, bo teraz ten za 100 zl wprowadzili xd

Nie sadze ze zabraknie konsol, ale kto wie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...