Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdzie nie zamawiam, w dzień premiery pojadę do sklepu i kupuje swoje PS4. Wątpię aby w naszym kraju były problemy z dostaniem konsoli, zwłaszcza, że samo Sony twierdzi, że produkcja idzie bardzo dobrze (już podobno ponad milion wyprodukowanych PS4).

na początku tez tak myślałem i jak widać przejechałem sie na tym. ani GameStop, ani XtraVision nie maja przewidzianych wolnych egzemplarzy do sprzedania w dniu 29/11/13.  jak mówią wszystko poszło w pre-ordery, a ten który złożyłem tyczy sie następnej fali :(

pewnie i tak stane w kolejce, ale z tego co mówią to będzie to daremne.  nie wiem, jak w PL.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Tylko handlowcy wiedzą co i jak, ale niestety wszystkie dane są tajne. I my możemy sobie tylko zgadywać. Ja sobie zaklepałem pre-order w RTVEuroAGD na wszelki wypadek, ale myślę że nie będzie problemów z dostępnością na premierę. Nadal jesteśmy biednym krajem i ludzie raczej czekają na pierwsze obniżki i promocje. Poza tym panuje opinia że nie kupuje się konsoli na premierę bo pierwsze modele się psują itd. :)

Odnośnik do komentarza

Watpie, ze np majac mozliwosc (tak jak ja) odwiedzenia dwoch, trzech wiekszych miast (Wrocek, Opole) w ciagu jednego dnia, nie zalapiesz sie gdziekolwiek na PS4. Ja zacieram rece na nocna premiere, bo chyba takie cos powinni odpalic miejmy nadzieje jakies wieksze sklepy.

Odnośnik do komentarza

nocna premiera była by mile widziana. Kurczę, troche słabo z informacją. Ja mam dostęp do dwóch MM i Saturna, oraz kilku RTV EURO AGD.

 

@aux składałeś pre orderu przez neta? Czy w sklepie ? jak to wyglada ? Kupujesz pre order i możesz odebrać gdzie chcesz, czy w konkretnym punkcie ?

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Premiera za dwa miesiące, wrzucajcie najlepsze oferty, ogólnie wszystkie informacje, gdzie najlepiej brać na raty czy, gdzie można kupić jakiś bundle pack.

 

I jeden post z innego forum, który budzi pewne obawy.

 

 

Właśnie wróciłem z Sony Center i dostałem tam bardzo ciekawe info.

Chciałem złożyć tam preorder na konsolę, ale okazało się że już nie przyjmują. Zacząłem drążyć temat i okazało się że na Polskę wcale nie ma dużo konsol.

Podobno u ich partnerów (komputronik, rtv agd) sytuacja wygląda podobnie i koleś dodał że z tego co wie to w MM i Saturnie jest tak samo.

Wszystkie preorder które zostały zamówione po 5 września dostaną konsolę dopiero w drugim rzucie.

Mieli dostać dużo więcej konsol na cały kraj, ale zapotrzebowanie na świecie było tak wielkie że dostali mniej niż przewidywali (konkretnych liczb nie podał).

Oczywiście spytałem czemu wtedy sklepy jak rtv agd czy komputronik sprzedają dalej preordery.

Nie mają oni na to wpływu i nic nie mogą zrobić, ale u nich takie praktyki nie przechodzą i jak wydali ostatni preorder przestali przyjmować.

 

Jest to info od pracownika Sony Center i nie jest to potwierdzone w centrali w żaden sposób, dowiedziałem się o tym osobiście.

Jeśli te wiadomości potwierdzą się, może okazać się że w dniu premiery wcale nie będzie tak kolorowo z dostępnością jak się wydawało.

 

Odnośnik do komentarza

No ostatnio widziałem, że RTV Euro już nie przyjmuje preorderów za 100 zł. Mają jedynie konsolę za 1790 zł z zastrzeżeniem, że dostępność będzie ograniczona.

Ja tam preorder złożyłem pod koniec lipca, więc raczej PS4 29 listopada dostanę ;)

 

Będzie z Ciebie beka Yeti jak nie dostaniesz konsoli na premierę po tym jak pisałeś, że nie bawisz się w preordery, tylko na pewniaka 29 pójdziesz do sklepu po swoją sztukę :P

Odnośnik do komentarza

Będzie z Ciebie beka Yeti jak nie dostaniesz konsoli na premierę po tym jak pisałeś, że nie bawisz się w preordery, tylko na pewniaka 29 pójdziesz do sklepu po swoją sztukę :P

Mimo tych wiadomości, nadal sobie wmawiam, że znajdą swoją konsole w jakimś sklepie, bo to przecież Polska, a nie Japonia, w najgorszym wypadku będę oglądał na twitchu jak gracie. :(

 

Mam kumpla, który robi w Media Expert, może skitra jedną sztukę dla mnie i tak jak z PS3, konsolą będę się cieszył dzień przed oficjalną premierą. Właśnie co do PS3, wiem, że to było kilka ładnych lat temu, a cena samego sprzętu na ówczesne czasy była bardzo wysoka (nie co teraz), ale zadzwoniłem do MM (to był dzień przed oficjalną premierą) i koleś mi mówi, że konsola mają na magazynie, ale nie mogą sprzedawać, ale za chwile dodaje, że jak pan przyjedzie to się dogadamy. W drodze do MM wpadłem jeszcze do salonu Sony, okazuje się, że już mają i mogą sprzedać. Zdecydowałem się na zakup w sklepie Sony, bo od razu brałem tam tv. Jak wychodziłem ze sklepu z tymi pudłami, to byłem lekko posrany, bo to było w Łodzi, a jak wiadomo to drugi rejon po Śląsku, gdzie wrzucają małe dzieci do beczek, a najpopularniejsza marka odzieży to addidas czy nike, dodam jeszcze, że mój bajceps nie mierzył wówczas 47cm. Podbił tylko jeden koleś, z takim wyrazem twarzy 0_o i tekstem "przecież jutro premiera".

 

Tak więc 29.11 jadę na polowanie i mam nadzieję, że ustrzelę jakąś PS4, bo siedzenie do (pipi)e w taki dzień i czekanie na kuriera to nie jest to samo. Pamiętam dokładnie zakup każdej konsoli, nawet PSX, a było to szmaaaaaaat czasu temu, teraz mam prawie 30 na karku, a pewnie będę się cieszył tak samo jak za czasów szaraczka.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Yeti ja jestem z Tobą :). Też poluję w day one w sklepach na PS4. Zacznę od Gorzowa Wklp. Jak będzie lipa jadę na Szczecin, mam 40 min S3. Jeżeli tam też będzie lipton atakuję helmutów. Z Gorzowa do Frankfurtu mam 70 km. No to musi się udać...

 

To nie lepiej było złożyć preorder? Raczej by taniej wyszło niż jeżdżenie po kraju i helmutach. Nie mówiąc już o straconym czasie :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...